Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyámmal lévő...

Mit tegyek? Anyámmal lévő kapcsolatom

Figyelt kérdés
19 éves férfi vagyok és nem igazán jövök ki anyámmal. 17 éves koromig még kaptam a pofonokat. Mostanában "csak" ordibál és fenyegetőzik. Szokásává vált hogy kiosztja a feladatok reggel, amit el kell végeznem. Többnyire elfelejtem, mivel alszom. Jobbik esetben kiírja egy lapra és hogy hány óráig kell elvégezni. De mindig van hiba akár jól csinálom meg , akár nem. Ordít velem, hogy még ezt se tudod megcsinálni. Holott apám nem köt bele. Gondot okoz, hogy sokat utazok az egyetem miatt, ebből következik, hogy állandóan azt hallgatom, hogy mennyibe kerülök én nekik. Pedig már kitudtam jönni 3 hét alatt 11 ezer Forintból(3/4-de vonatút).Félek tőle. Félek ha meglátom, ha megszólal, ha a közelemben van. Ha tüsszent muszáj azt mondani, hogy egészségére, különben megsértődik. Szülinapról meg névnapról ne is beszéljünk. Áh de volt olyan, hogy úgy ébredtem sár hullik a fejemre, mert előző éjszaka rosszul takarítottam ki a testvérem cipőjét(talpát kihagytam). Ezért a szobámba hajította, namind1 ez egy kritikus példa volt , igaz van még egy pár. A kérdésem : Mit tegyek hogy ne őrüljek meg?
2010. jún. 11. 01:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kevés fiatallal tehetné ezt meg, Te egy béketürő ember vagy. Ezt én irom, egy 60 éves anyuka, csodálkozva olvasom ezt a nagy vasfegyelmet. Neked szerintem a tanulás lenne az elsődleges, és ha be tudsz segiteni, és vannak feladatok amit Te szoktál csinlni a családban csináld, de ez már tulzás. Nem irigyellek!, én koleszba mennék.
2010. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek anyja, de nem anya.Nem érdemel sem tiszteletet, sem kíméletet, hálát meg nincs miért.

Költözz, mihelyt teheted, akkor pedig vissza se nézz.

2010. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!