Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyámmal lévő...

Mit tegyek? Anyámmal lévő kapcsolatom

Figyelt kérdés
19 éves férfi vagyok és nem igazán jövök ki anyámmal. 17 éves koromig még kaptam a pofonokat. Mostanában "csak" ordibál és fenyegetőzik. Szokásává vált hogy kiosztja a feladatok reggel, amit el kell végeznem. Többnyire elfelejtem, mivel alszom. Jobbik esetben kiírja egy lapra és hogy hány óráig kell elvégezni. De mindig van hiba akár jól csinálom meg , akár nem. Ordít velem, hogy még ezt se tudod megcsinálni. Holott apám nem köt bele. Gondot okoz, hogy sokat utazok az egyetem miatt, ebből következik, hogy állandóan azt hallgatom, hogy mennyibe kerülök én nekik. Pedig már kitudtam jönni 3 hét alatt 11 ezer Forintból(3/4-de vonatút).Félek tőle. Félek ha meglátom, ha megszólal, ha a közelemben van. Ha tüsszent muszáj azt mondani, hogy egészségére, különben megsértődik. Szülinapról meg névnapról ne is beszéljünk. Áh de volt olyan, hogy úgy ébredtem sár hullik a fejemre, mert előző éjszaka rosszul takarítottam ki a testvérem cipőjét(talpát kihagytam). Ezért a szobámba hajította, namind1 ez egy kritikus példa volt , igaz van még egy pár. A kérdésem : Mit tegyek hogy ne őrüljek meg?
2010. jún. 11. 01:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezenfelül volt olyan is, hogy véletlen eltörtem a méhűtő műanyag fiókját , - 20ezer Ft , a zsebpénzemből. Persze nem vette el tőlem , kölcsönkérte azt amit a dédimamám adott. Eltörök egy fiókot vagy akármit, akkor annak annyi. Sose kapom vissza. De gondolom ez jogos, hiszen az én hibám volt.
2010. jún. 11. 03:06
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én négy mélyhűtőt veszek anyádnak 20e Ft-ból. Igaz, hogy használtat, de ez az árfolyamuk.


Figyelj, azt kérded mit csinálj. Dolgozz most is, jön a nyár, ha teheted, akkor dolgozz! Nyiss bankszámlát magadnak. Nem is értem, hogy-hogy anyádnak ment a te fizud?

2010. jún. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem járnék haza. Ok, persze, ezt nyáron nem teheted meg. De jól szóltak előttem, keress nyárra diákmunkát, abból azért összejöhet egy elég szép összeg is akár. Ha olyan szakra jársz, ami mellett van időd hétvégén, akkor is dolgozhatsz. Tényleg, miért anyukád kapta a fizudat, és a nagyiktól kapott pénz miért nála landol? Ha én egyszer a kezembe kapnám a helyedben, anyám tuti nem látná ezt többet. Így a többé- kevésbé anyagi függetlenséget meg tudod oldani. Ha otthon vagy, viszont szerintem nem nagy elvárás, hogy részt vegyél a házimunkában, és ne az egész napot alvással töltsd. Mindazonáltal anyukádnak azért vannak mentális problémái, ez egyértelmű a leírtakból. De ezzel sajnos nem nagyon tudsz mit kezdeni. A legjobb tényleg az, ha nem sűrűn jársz haza, és amint elvégzed az egyetemet, keresel munkát, és függletlen leszel.
2010. jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
anyám is bele köt mindenbe, de én már nem is veszek róla tudomást. Kerüld el anyádat, és amit mond csináld meg
2010. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Testvéred sáros cipőjét pucolod? Csapd vissza anyádnak, hogy a foga törjön ki. Nem anya az ilyen, hanem egy ámokfutó rongy. Pénzedet ne lássa. Kaja, lakás jár neked, amíg tanulsz, vagy fizessen gyerektartást.Ha üvölt, vágd pofán. Szemét alak, ki kérte, hogy szüljön gyereket?
2010. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%
Najóó...ez a vágd pofán válasz elég erős, nem gondolod? Azért akármilyen kattant, mégiscsak az anyja....
2010. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%

Ez a fiú nem érzi jól magát jelenlegi helyzetében.

Bár ha ránézek a zsebkésre, megnyugszom.

Ha a testvérem önfeledten nevet látom magam előtt meghalni. Ha véletlenül én nevetném el magam, megkérdezem, mit csinálok?


ez nagyon pszichopata szöveg, de gyönyörű

2010. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az en noverem pont ilyen zsarnok volt,anyamat kirugtak a munkahelyerol,mert infarktust kapott es nagyon legyengult,nem tudott dolgozni,apam meg egy iszakos alak volt,aki mindenben a noveremet tamogatta.Gyakorlatilag a noverem penzelte az egesz csaladot.En,akkor 13-14 eves lehettem.Mindent velem csinaltatott,nem lehettek barataim,mindenkit eluldozott,ha azt,akarta,hogy apam megverjen,akkor verest kaptam.Kesobb,amikor,mar idosebb lettem,akkor,meg nem mehettem szorakozni.Most meg csodalkozik,hogy nem akarom latogatni.Akkor lassam,amikor a hatam kozepet!Lehet,hogy morbidul hangzik,de,amikor 13 eves koromban jott meg eloszor a menzeszem,sokszor betetet sem kaptam,hanem ronggyal kellett kipotolnom,nem kaptam,mert nem erdemeltem ki.Mentem en munkat keresni,de mindenhol,csak mosolyogtak ram,hogy meg tul fiatal vagyok.Szerintem fontos,hogy leuljetek beszelni,es megosztani a feladatokat,nem veled kene csinaltatnia mindent.A tesod,meg takaritsa ki a sajat cipojet!Ha meg nem mesz vele semmire,akkor minnel elobb koltozz el otthonrol,mert idegileg tonkre fog tenni,kesobb,csak tele leszel onbizalomhiannyal,ugy fogod erezni,hogy nem vagy semmiben sem jo.En barmit megcsinaltam igy is ugyis,azt mondtak,hogy haszontalan fereg vagyok.Muszalj segitened magadon!
2010. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A bicskas dolgot felejtsd el,ilyesmikre ne is gondol legyszives.Azzal,csak tonkretenned a sajat eleted.Fejezd be a tanulmanyaidat,hogy legyen beloled valaki,sajnos ki kell birnod,vagy beszelnetek kell.Orulj neki,hogy legalabb iskolaznak.Nekem,sajnos ott kellet,hagynom,mert elkezdtem dolgozni es a tanulast elhanyagoltam,sajnos,mert surgossen el kellett koltoznom otthonrol.Mennyi van meg a tanulmanyaidbol?
2010. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Az előző írónak elég szomorú a története. Kiskoromban nekem is szarabb volt. Volt olyan hogy felfáztam, sokat jártam WC-re, ezért bezárta a WC ajtaját. A szőnyegre kellett pisilnem, szerencsére nem vette észre.

Demind1 , dolgozni fogok, ez az amit tehetek.

2010. jún. 11. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!