Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire illik beleszólni egy...

Mennyire illik beleszólni egy másik család ügyeibe, ha a gyerekük nagyon el van szállva magától?

Figyelt kérdés

A 16 évesen nem akarok palackgyárban dolgozni, mert apuci tele van lével kérdésről lenne szó... szóljak a srác apucijának, vagy ne?


X


2010. jún. 10. 22:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: semennyire sem illik beleszólni.
2010. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
43%

10:57-es vagyok. Ennyire fáj az igazság? Kis besúgópalánták.

Lehet lepontozni most is.

2010. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Én vok aki azt a kérdést írta. Bakker honnan tod a nevem??? Nem hiszem h tod apám címét de ha tod ne írj neki pls :(( Ez rohadt nagy kicseszés lenne velem :(:(
2010. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Wow, az azért nem semmi, hogy tényleg utánajártál a címnek. :)
2010. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
53%

A kérdező kommentje:

pfff tapadhatnak lesz@rom mindet


A komment megírásának időpontja: ma 13:42

A kérdező kommentje:

Miért kéne tiszteletet tanulnom feléjük bakker? Én tisztelem azt aki megérdemli de ez kurwára nem az a kategória!!! Mit tiszteljek bennük? Ennyi h dolgoznak? Ez kurwa kevés ahhoz h én tiszteljem!!!


A komment megírásának időpontja: ma 13:43

A kérdező kommentje:

Egyébként még tényleg nem dolgoztam semmit de így is többet érek mint egy munkás. Azt a melót bárki meg tudja csinálni!


A komment megírásának időpontja: ma 13:45

LÓF*SZT érsz többet! MENJ ÉS CSINÁLD AKKOR!


Ha nem lenne munkás, nem lenne mit enned, te paraszt!

hogy lehet valaki ekkora felfvalkodott gyökér, istenem...


X


Szerinted ez a válasz hasznos.


Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik



Még ilyen önfejű, makacs gyerekkel nem találkoztam. Normálisan ellehetne intézni ezt, be lehetne fejezni, csak egy kis normális hangnem, és kondolkozás szükséges hozzá.

2010. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
kérlek, könyörgöm, küldd el az apjának! most már te is beláthatod, hogy teljesen esélytelen, hogy jobb belátásra tér.
2010. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
59%

10:09


nem találtam bennük kifogásolhatót.

egy kicsit erős volt az a kifejezése, hogy ha árufeltöltő vagy, akkor ennyit is érsz, csak ennyi eszed van, de érthető, ha támadnak valakit, támadással reagál, védekezni fog automatikusan, ez mindenkinél így van. csak aki van annyira tudatos a kommunikációját illetően, hogy már ismeri magát és ezt a tényt, az tud ellene tenni.

nem kellett volna támadni, becsmérelni, és ő is más hangnemben felelt volna.

csak olvassátok el, ki is volt az, aki először aljas bunkó módjára viselkedett, ki támadott először. nem a kérdező, hanem a válaszolók!


nyilván ha érettebb, idősebb lenne, nem teljesen így fogalmazna, a véleménye sem pont ez lenne, de ő még csak egy kamasz.

2010. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Na, mi van? Jól döntöttél? :D
2010. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Van, aki szerint csak pusztán linket küldjek, van, aki szerint szöveget,...


jelenleg is WLAN-t használok (hehe, haver, próbálkozz lenyomozni a mailjeimet IP alapján ;) ), de apjának még másik városból is fogok írni szerintem.

2010. jún. 12. 14:19
 40/40 anonim ***** válasza:
Egy pár napig nem volt netem a vihar miatt. Mi lett a fiúval, elküldtétek az apjának? A kérdést miért törölték? valamiről nagyon lemaradtam.
2010. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!