Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire illik beleszólni egy...

Mennyire illik beleszólni egy másik család ügyeibe, ha a gyerekük nagyon el van szállva magától?

Figyelt kérdés

A 16 évesen nem akarok palackgyárban dolgozni, mert apuci tele van lével kérdésről lenne szó... szóljak a srác apucijának, vagy ne?


X


2010. jún. 10. 22:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

hm???? kicsit konkrétabban? nem egészen értem...


ha nagyképű a gyermek én leültetném két szóval...aztán hagynám...

2010. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
0%
csak küld el papának a linket
2010. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
53%

hát a gyerkőc tényleg eléggé l van szállva és ráférne egy orron koppintás, csak az is kérdéses,hogy apuci ezt hogy fogadná?

mármint, ha neked egy vadidegen azt mondaná,hogy így vagy úgy neveld a gyereked, vagy bármi módon beledumálna az életedbe, azt hogy fogadnád?


Bár az kétségtelen,hogy a gyerkőc megérdemelne egy kis leckét...

szóval nehéz kérdés...

2010. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
36%
Az sem volt szép, hogy a gyerek ezt kivitte vadidegenek közé, így megérdemli, hogy beleszólj..
2010. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
25%
Sztem ne küldd el, már így is eléggé be van f.sva. Ez remélhetőleg elé volt neki. Ez egy anonim oldal, azért kérdezte itt. Felbosszantotta magát, azért kotyogta ki a részleteket.
2010. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
belinkelitek azt a kérdést? nem mindenki tudja, hogy most miről van szó
2010. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
hol van az a kérdés? mi a pontos címe?
2010. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
2010. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
45%
a gyerek nincs eléggé befosva, mint ezt tegnap este tanúsította, miután eltűntek a srácok. szerintem küldd el, de minden jó tanács, meg egyéb nélkül, egyszerűen csak a linket.
2010. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
12%

31 oldalnyi válasz?! Huh. O.o

Szerintem nem tartozik rád. Apuci úgy is elküldi malyd tanulni vagy dolgozni. És a végén még te leszel a feketebárány meg a sz@rkavaró. Nem éri meg

2010. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!