Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire illik beleszólni egy...

Mennyire illik beleszólni egy másik család ügyeibe, ha a gyerekük nagyon el van szállva magától?

Figyelt kérdés

A 16 évesen nem akarok palackgyárban dolgozni, mert apuci tele van lével kérdésről lenne szó... szóljak a srác apucijának, vagy ne?


X


2010. jún. 10. 22:15
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
16%

mégis milyen emberek vagytok ti, hogy azon vagytok, hogy minél inkább kib@sszatok a kérdezővel??

ezt igazán nem érdemli! semmi olyat nem tett!!

hány más olyan kérdés van, ami szintén kiveri sokaknál a biztosítékot, amivel nem értenek egyet.

erre az a megoldás, hogy bosszút kell állni? ráadásul egy gyereken? szerintem ti nem vagytok magatoknál.

ha róla ilyen lesújtó a véleményetek, akkor ezek után saját magatokról 10X annyira az kéne, hogy legyen!

2010. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén megmondom a véleményem. Ha tényleg olyan jó tanuló, mint írja, akkor akármilyen tenyérbemászó stílusa van, de én egyetértek vele. Még gyerek és el akarják venni a nyara egy részét. Én se dolgoztam annyi idősen, és mélységesen fel lettem volna háborodva, ha a szüleim elküldtek volna dolgozni, de mondjuk én kicsit más eset vagyok. Én a nyaramat a barátaimmal töltöttem, sokat olvastam és újabb nyelveket sajátítottam el.
2010. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
62%
Hát, szerintem nem gáz ha elküldöd, én az apuci helyében örülnék ha tudnék ezekről. Ez a kissrác is megérdemli, már milyen felháborító ahogy viselkedik. Mintha elevenen nyúznák meg, pedig csak 20 napos könnyű fizikai munkára küldi az apja, és még a videokártyát is megveszi neki, buliba is ad pénzt, ha elmegy dolgozni. Nagyon nem értem ezt a gyereket. Mi az hogy így leszólja a gyári munkásokat? Pedig köztük is sokan vannak akik okosak, stb, csak éppen máshol nem tudtak elhelyezkedni..Utána meg még ő pitizik... Áááá szerintem nagyon hülye a gyerek, remélem sokat tanul majd az esetből..
2010. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
10%
Tulajdonképpen, nincsenek határok, amit meg mersz engedni magadnak. Ha igazad van, akkor teljesen mindegy mennyire szólsz bele, igazat adnak.
2010. jún. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
20%

csak egy olyan válaszát linkeljétek be, amiben bunkó, paraszt módjára nyilvánult meg.

ilyet úgysem találtok!


ellentétben nagyon sok válaszadóéval...

2010. jún. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
37%
Persze hogy dobj az apcira egy mailt.
2010. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
43%

íme, 1:16

"Am meg valószínű pont gyári munkásokkal fogok haverkodni..."


"meg persze neked ad tapasztalatot az árufeltöltés mert úgyis azt fogod csinálni annyit érsz ennyi ésszel :P:P"


"Persze de borítékkal a zsebedben a te fajtád is jobban odafigyel az emberre mint egy csövesre. Kurwa nagy képmutatás h ezt írod!!!"


"Meg ez is szar még ha vmi rendes meló lenne akk se örülnék de így... most kajak én menjek oda a gyárba pakolni vagy mittomén mit csinálni? Sok hülye közé? Azért egy ilyen melónál talán többet érek bakker..."


"hozzá is b@sznám apámhoz életem első fizetését"


ha neked ettől nem nyílik ki a bicska a zsebedben, akkor elég érdekes értékrended lehet...

T (18/L)

2010. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
7%

mondjuk ennyi idősen engem se küldött senki dolgozni.

én már 10 évesen melóztam a nagyszüleim boltjában nyáron 100ft-os órabérért, mert szerettem volna menő sulitáskát.

emlékszem, egyszer kaptam 20 ft borravalót :)))


aztán utána csak egyetem alatt, de akkor végig. nem csak nyáron,. a pofámról lesült volna a bőr, ha anyámnál kuncsorgok.


a kiscsávó meg szimplán szánalmas. ha akarjátok, keressétek meg az apját, de nekem az is elég, ha majd visszaüt neki az élet ezért a nagyképű stílusáért. nagyon megérdemelné.

2010. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
24%
Sok besúgó lelkületű ember, ilyenek járnak feljelenteni névtelenül a szomszédot.Szülők jómunkás emberek, abban nőttek fel, hogy "jelenteni köll, aztán majd a bőrkabátosok elviszik, kiverik a sz.rt is belőle".Most nem az ÁVH-nak jelent a munkásgyerek, hanem e-mailban apukának, hogy verje meg a lusta fiát, mert nem hajlandó vegyülni. Hát én sem mennék ilyen emberek közé dolgozni.Igaza van a kölyöknek.
2010. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
62%

Aki nincs rászorulva a fizetésre, az ne menjen dolgozni mindenféle pedagógiai megfontolásból.Mosson otthon autót, nyírjon füvet, vagy mosogasson, porszívózzon,fessen kerítést.

Nem kellene elvenni a munkahelyeket olyanoktól, akiknek ez létszükséglet.

2010. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!