Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van vagy nincs?

Igazam van vagy nincs?

Figyelt kérdés
Apukám, akivel amugy sincs nagyon jó viszonyom, mert őszintén megszólva nem igazán foglalkozik velem, amig nem lettem kollégista abba a városba ahol lakik, évente ha 2X keresett, azt is csak muszájból(karácsony), vett nekem egy telefonkártyát, és azon van ugye minden hónapban lebeszélhető 3 ezer forint. Édesanyámmal megbeszéltem, hogy megrendelhessem a t-percet, hogy a barátommal tudjak beszélni. Gondolom sokan közületek tudják milyen jó érzés hogyha minden este tudtok beszélni a barátotokkal miközben 4 napig nem látod. Édesanyámmal meg faterommal úgy beszéltem meg, hogy akkor kevesebb gyerektartás küld, és akkor megrendelem. De ma bejelentette hogy lemondta a szolgáltatás mert hogy sokba kerül neki, holott 6 ezerrel kevesebbet küld anyumnak... és ebbe az az idegesítő hogy megsem kérdezetett, megváltoztatta a numerikus jelszavam, és hogy rossz érzés hogy nem tudok beszélni a barátommal. Nekem van igazam, vagy túlreagálom?
2010. jún. 10. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát elég kurta-furcsa az indoklása! Főleg, hogy előtte nem beszélt neked erről, holott beleegyezett a szolgáltatás megrendelésébe. Lehet, hogy egy pettyet túlreagálod, de más is ezt tenné. Kicsit igazságtalannak vélem apukád magatartását.
2010. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Hú, nekem kicsit gubancos, de leírom, én hogy értelmezem:

- van egy apád, aki sz@rik rá, mi van veled

- vett Neked egy telefonkártyát, amit ő tölt minden hónapban 3000-rel

- megrendelted ezt a T-perces dolgot, ami közel 2000 Ft havonta (most néztem meg), amit szintén apád fizet

- eleve, ha 6000-rel kevesebbet küld, mint kellene, akkor

ezt elvileg anyukád fizeti, csak apukád intézi (és még egy ezressel többet is "von le", mint kellene)

- és ezt most lemondta, és megváltoztatta a valamilyen jelszavad


Probléma megoldása a következő (amennyiben jól értettem):

vegyetek anyukáddal neked egy kártyát (nem összeg, 1500 körül van), apuici fizesse tovább rendesen a gyerektartást, ésd anyukád akkor abból tudja tölteni a kártyádat, és lehetnek T perceid is.

A p.cs apáddal meg nem kell foglalkozni.

2010. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy van, hogy van t percem, én is azon hívom barátomat esténként meg hétvégén. De elég furcsa ez az indoklás. De hogy tudta megváltoztatni a jelszavad?:( Ez nem volt szép tőle:( De ha már küld 3 ezret, abból 1980 a t perc.Kérdezd meg, hogy miért kellett ezt.
2010. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Most olvastam az előttem hozzászólóét, szerintem így jó.
2010. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Doruss ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van.

Szerintem apukád akkor tett volna helyesen, ha leül veled és megbeszéli hogy ezért és azért meg szeretné szüntetni.

De csak úgy egy szó nélkül...

2010. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudta megváltoztatni hogy az ő nevén van. A lényeg hogy olywn díjcsomagban vagyok amire minden hónapba megy 3 ezer forint, és ezt számlázzák. Ha ezen felül megakarok rendelni valamit akkor az is a számlázásra megy. De megvolt beszélve hogy édesanyám fizeti, akkor ezt nem értem...
2010. jún. 10. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van!

És tegyetek úgy amit a 2 válaszadó írt!

Az jó ötletnek tartom!

2010. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eleve, ha 3000t fizet ő, a t-perceket meg anyud, viszont 6-tal kevesebb gyerektartást fizet, már az is szar üzlet... add vissza neki a kártyát, és mondd meg, hogy akkor most rendesen fizesse a tartásdíjat.


neten, skypeon ingyen tudtok beszélni akármennyit egyébként

2010. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!