Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van vagy nincs igazam?

Igazam van vagy nincs igazam?

Figyelt kérdés

19 lány vagyok a párom 28!4 éve együtt vagyunk és 2éve ideköltözött hozzánk.Azóta együtt élünk.

Nekem régebb óta szúrja a szemem hogy nem halad sehova a kapcsolatunk.4éve együtt vagyunk de elutasítja az eljegyzés témát a házasságról azt mondja túl korai.A gyerek témáho pedig hozzá sem szól,azt mondja lesz gyerek ha MINDENT meg tudunk adni neki.Olyan meg nincs hogy MINDENT megadjunk egy gyereknek,szóval várunk 10-15évig?Szóval hiányzik hogy magasabb szintre lépjünk ennyi idő után.

Nem rég új munkahelye van, elég sokat dolgozik.12-14óra hosszákat.Megjegyeztem neki,hogy nem érzem jól így magamt hogy 19 évesen csak van egy "alvóstársam" aki hazajár enni,aludni és mondjuk hancúrozni éjszakára.

Én ennyi idősen nem egy ilyen kapcsolatra vágyom, és ha már lenne rá mód hogy külön költözzünk akkor miért nem teszzük?Úgy értem az is egy változás lenne ha külön költöznénk.Egyelőre csak albérletbe,mert ki szeretném próbálni hogy háztartás vezetés téren hogy boldogulok anyám nélkül.

Azt mondja ez felesleges,hülyeségekre nem költi el a pénzt.Mellesleg nem azt kérem hogy egyedül fizesse az albérletet mert én is pénzt keresek.

Amikor megemlítem neki a házvásárlást,akkor is jön a mentő kifogás,mondván úgysem kapunk hitelt.Így nem is ha utána sem járunk mik a feltételek.Szóval mindenre van kifogás és elegem van hogy 4 év után nem lépünk sehova.Mi a véleményetek?Tényleg én fújom fel ezt az egészet?


2011. júl. 28. 09:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

szerintem imád nálatok lakni, mert semmire nincs gondja és mindent megkap, amit akar.

Abban az egyben igaza van, hogy önerő nélkül nem kaptok hitelt, legyen összespórolva pár millátok, mielőtt házat vennétek.

2011. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
nem fújod fel.Ez a pasi nem tervez veled hosszútávon. Mindenre van kifogása, mentsége, neki így jó minden. Vajon miért?
2011. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem akar hülyeségekre költeni?Az összeköltözés hülyeség?

Az összeköltözés felesleges dolog?Tehát jó így neki ahogy vagytok?Ezt akarja 50év múlva is csinálni?


A válasz:

Kicsit felfújod,de nem azért,mert nem jogos,hanem azért,mert ezt igen egyszerűen el lehet intézni.

Vár(hat)sz még egy kicsit,és ha pl. fél éven belül nem változik picit sem a véleménye,lépsz.Vagy most lépsz.Te döntöd el.

2011. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
szerintem túl fiatal vagy hozzá (ne bántódj meg, jo indulattal mondom) ö már majdnem 30 te meg még csak 20 leszel, sok az a majdnem 10 év, pláne hogy ö egyáltalán nem akar még semmi "komolyat" lehet hogy nyugiba akar élni, soha semmi elkötelezettség...vannak ilyenek :( ha tudsz változtass...lehet nagyon szereted, de az életed többi részét jobban szeresd egy ilyennél (már bocsánat) hisz ha gyereket akarsz meg közös ÉLETET és ö vele ez lehetetlen, akkor válts...kapsz te jobbat is, csak kár hogy kárba vész a 4 év... sok sikert
2011. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Persze!Mindent megkap,mert anya szinte semmit sem kér tőle hogy itt lakik velünk!Én meg meguntam hogy itt "élősködünk"! Én mondtam neki hogy nem akarok egyből házat venni,mert ki akarom tapasztalni hogy egyedül hogy boldogulok egy háztartásban.Erre pedig kifejezetten megfelelne egy albérlet 1-2 évig.
2011. júl. 28. 10:00
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Ezt most Te!

19 éves vagy, mit akarsz?Örülj neki hogy ennyit dolgozik....Nekem is időbe telt mig megtanultam elfogadni hogy a párom esténként fáradt, de valamiből meg kell élni. És mi is 4 éve vagyunk együtt, csak én 23 vagyok ő meg 27.A szüleimnél lakunk-de meg sem fordul a fejemben hogy eljegyzést, házasságot, vagy gyereket követeljek...Ráérünk még arra és addig is gyűjtsük a pénzt!

Hitelbe akarod belekergetni?

Nem lehet hogy scak ráuntál 19 évesen?És eszedbe jutott hogy még más férfiak is vannak és nem akarod magad lekötni?

Szerintem változtass a gondolkodásodon!

2011. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Először is szerintem költözzetek albi-ba. A gyerek kérdéshez még túúl fiatal vagy!

Házassághoz sem vagy a legközelebb (korban) szerintem, de mindenképpen próbáljatok alib-ba költözni hátha onnan tudtok tovább lépni!

2011. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Részben igazad van. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, csak enni meg aludni járt hozzánk a barátom, nem is lakott ott, eszébe se jutott összeköltözni, eljegyzés, albérlet, semmi... Tényleg szar. Én megelégeltem és otthagytam. De én ekkor 23 voltam. Te még csak 19 vagy. Igaz, összeköltözéshez nem, de talán esküvőhöz, meg gyerekhez fiatal vagy. Lehet azért nem akar veled még a párod ilyen nagy lépéseket tenni, mert fél, hogy rájössz, hogy nem voltál mással, még élned kell, stb stb és lelépsz. Ha már házasok lennétek, lenne egy hitel a fejeteken meg egy gyerek, nem lenne olyan eygszerű. Így, ha valami gáz van csak összepakolja a cuccait és lelép. Szóval részben mindkettőtöket megértem. Talán ülj le vele beszélni és mondd el neki, hogy te mennyire komolyan gondolod és saját közös életre vágysz. Tudd meg, hogy miért nem akarja. Az én exem pl azért nem akarta, mert túlságosasn kötődött a szüleihez, nem akarta otthagyni őket, pedig már 27 volt...Nálatok ez nem áll fent. Szóval, a válasz a kérdésedre, igazad van, meg neki is, beszéljétek meg, hogy ki mit vár el, ki mitől tart, merre halad a kapcsolat stb. Sok boldogságot!
2011. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Te dolgozol kedves kérdező?
2011. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Hát figyelj szerintem ennek forditva kellene lennie,mert te vagy a fiatalabb neki kellene már családra vagynia.

Mi a párommal 4 éve vagyunk együtt,jövőre tervezzük az eljegyzést utánna évben pedig az esküvőt,ezt elterveztük már kb 2 éve! :D

2011. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!