Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van vagy nincs igazam?

Igazam van vagy nincs igazam?

Figyelt kérdés

19 lány vagyok a párom 28!4 éve együtt vagyunk és 2éve ideköltözött hozzánk.Azóta együtt élünk.

Nekem régebb óta szúrja a szemem hogy nem halad sehova a kapcsolatunk.4éve együtt vagyunk de elutasítja az eljegyzés témát a házasságról azt mondja túl korai.A gyerek témáho pedig hozzá sem szól,azt mondja lesz gyerek ha MINDENT meg tudunk adni neki.Olyan meg nincs hogy MINDENT megadjunk egy gyereknek,szóval várunk 10-15évig?Szóval hiányzik hogy magasabb szintre lépjünk ennyi idő után.

Nem rég új munkahelye van, elég sokat dolgozik.12-14óra hosszákat.Megjegyeztem neki,hogy nem érzem jól így magamt hogy 19 évesen csak van egy "alvóstársam" aki hazajár enni,aludni és mondjuk hancúrozni éjszakára.

Én ennyi idősen nem egy ilyen kapcsolatra vágyom, és ha már lenne rá mód hogy külön költözzünk akkor miért nem teszzük?Úgy értem az is egy változás lenne ha külön költöznénk.Egyelőre csak albérletbe,mert ki szeretném próbálni hogy háztartás vezetés téren hogy boldogulok anyám nélkül.

Azt mondja ez felesleges,hülyeségekre nem költi el a pénzt.Mellesleg nem azt kérem hogy egyedül fizesse az albérletet mert én is pénzt keresek.

Amikor megemlítem neki a házvásárlást,akkor is jön a mentő kifogás,mondván úgysem kapunk hitelt.Így nem is ha utána sem járunk mik a feltételek.Szóval mindenre van kifogás és elegem van hogy 4 év után nem lépünk sehova.Mi a véleményetek?Tényleg én fújom fel ezt az egészet?


2011. júl. 28. 09:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező!


Ha tudod és érzed hogy igazad van, akkor mire vársz ilyen ember mellett? Nem mondom, hogy sz@r szemét stb... Biztos valakivel Ő fogja ezeket a dolgokat hajtogatni mert szeret majd annyira valakit mint Te most Őt! De szerintem ez a kapcsolat egy örök zsákutca most is, és az is marad... Mint tesómnak is volt!

2011. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%

nem vagytok egymáshoz valók.

A házasságág nálatok semmit nem oldana meg ő akkor is dolgozna és csak esténként lennétek együtt. Ha gyerek lenne azt is szinte csak te nevelnéd, a gyerek meg majd fényképről ismerné az apját.

Albérletbe menni a legnagyobb ökörség és valóban pénz kidobás.

Ha nincs félre rakott pénzetek akkor saját házba se gondolkodj.

2011. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező én megértelek.19évesen költöztem össze a párommal 1évnyi járás után.Nálunk minden gyorsan eldőlt,mindketten ugyanazt akartuk,sokat témáztunk a közös jövőről.

Itt nem az a gond hogy nem akar házasodni hanem hogy tervben sincs,se 2-3-5év mulva,na ez azért durva.

Nem vagytok egymáshoz valók,ne huzd az időt.Most sporolgatja a pénzét ami szép,de az irásodbol lejön hogy nem a közös jővőre gyüjt.

2011. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
szerrintem csak jól elvan ,nálatok,de nincs semmi hosszutávú terve plána a kapcsolatotokkal.kihasznál:-(
2011. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%
Szakits, amúgy a párod szemszögéből is érthető hogy egy 19 éves csitrit nem vesz feleségül és nem csinál neki gyereket, neked se tetszene a cselédélet egy férj meg egy gyerek melet.
2011. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

20:44!!!

Inkább olvasd végig a kommenteket,mielött válaszolsz!

Nem arról van szó hogy MOST akarok hozzámenni meg gyereket is most akarok!Nem!

Csak tudod így 4 év elteltével ezt a témát kerüli,és mintha meg se hallaná,beszélni se lehet róla, hogy hogyan képzeli a jövőt!!!

Úgyhogy mielött ilyen baromságokat írsz,használd a szövegértő képességeid.

2011. júl. 29. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!