Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van vagy nincs igazam?

Igazam van vagy nincs igazam?

Figyelt kérdés

19 lány vagyok a párom 28!4 éve együtt vagyunk és 2éve ideköltözött hozzánk.Azóta együtt élünk.

Nekem régebb óta szúrja a szemem hogy nem halad sehova a kapcsolatunk.4éve együtt vagyunk de elutasítja az eljegyzés témát a házasságról azt mondja túl korai.A gyerek témáho pedig hozzá sem szól,azt mondja lesz gyerek ha MINDENT meg tudunk adni neki.Olyan meg nincs hogy MINDENT megadjunk egy gyereknek,szóval várunk 10-15évig?Szóval hiányzik hogy magasabb szintre lépjünk ennyi idő után.

Nem rég új munkahelye van, elég sokat dolgozik.12-14óra hosszákat.Megjegyeztem neki,hogy nem érzem jól így magamt hogy 19 évesen csak van egy "alvóstársam" aki hazajár enni,aludni és mondjuk hancúrozni éjszakára.

Én ennyi idősen nem egy ilyen kapcsolatra vágyom, és ha már lenne rá mód hogy külön költözzünk akkor miért nem teszzük?Úgy értem az is egy változás lenne ha külön költöznénk.Egyelőre csak albérletbe,mert ki szeretném próbálni hogy háztartás vezetés téren hogy boldogulok anyám nélkül.

Azt mondja ez felesleges,hülyeségekre nem költi el a pénzt.Mellesleg nem azt kérem hogy egyedül fizesse az albérletet mert én is pénzt keresek.

Amikor megemlítem neki a házvásárlást,akkor is jön a mentő kifogás,mondván úgysem kapunk hitelt.Így nem is ha utána sem járunk mik a feltételek.Szóval mindenre van kifogás és elegem van hogy 4 év után nem lépünk sehova.Mi a véleményetek?Tényleg én fújom fel ezt az egészet?


2011. júl. 28. 09:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

10:00!

Örülök hogy dolgozik,de nem annak hogy én meg 19 évesen benne vagyok egy kapcsolatba ami csak az együtt alvásról szól!

Örülök hogy gyűti a pénzt!De!!!2éve itt van,nem fizet se kajába se számlákba,semmibe!!!

Most meg hogy azt kértem lépjünk tovább és költözzünk albérletbe 1évre!!!Azt mondja pénzkidobás???Miért anyumnak nem pénzkidobás hogy "eltartja"?

2011. júl. 28. 10:06
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Miért költözött hozzátok? Ad a rezsibe?
2011. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
Ja, most olvastam. Bocsi, de ő élősködik rajtatok. Kaja, pina, tiszta ruha, szerintem ha annyi nincsen benne, hogy a rezsibe sem száll be, váljanak el az útjaitok.
2011. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
62%

de szeretem, ha valaki azt mondja, hogy a gyerek túl korai!


Ismeri bárki a kérdezőt? Biztos nem! Mi van ha Ő már érett lenne családalapításra agyilag is és testileg is?


Nem pártollak a gyerekvállalásban kedves kérdező mert ilyen embernek aki nem akar haladni sehova annak nem szülnék!


Nővérem barátja anno ugyanezeket mondta! Szinte szóról-szóra! Bár a srác mikor 5 éve voltak együtt, megkérdezte fatert hogy mi lenne ha év végén eljegyezném a lányodat? Ahogy Te nem vagy eljegyezve úgy Nővérem se lett! Tesóm 7 év után megunta hogy ennél az embernél se háza se gyereke nem lesz mert nem akar "kötelezettséget" vállalni és kirakta!


Sokkal jobban járt!

Talált magának olyat aki húzza magával az életbe! Haladnak! Házat akarnak venni, tesóm babát vár, aug.27 re van kiírva! Sokkal jobb cserét csinált csak be kellett lássa hogy nem fog az exe mellett semmit sem elérni!

2011. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ide költözött hogy "együtt legyünk"meg hogy gondolom ne tudjak pasizni...szóval hogy lefogjon.
2011. júl. 28. 10:09
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

10-es vagyok...jó-jó van igazság abban amit irsz...DE pl tőlünk is csak minimális összeget fogadnak el a szüleink. Nem tudom neketek milyen az anyagi helyzetetek-mi nem vagyunk milliomosok...de azért a szüleim támogatnak amig a saját lábunkra nem tudunk állni.És szeretnek, örülnek hogy itt vagyunk.

Tudod hányszor megfordult a fejemben hogy én is csak úúúúgy vagyok mellette?23évesen?

De szeretem.....tudom hogy megbánnám ha szakitanánk.

De te még nálam is fiatalabb vagy, ne emlegesd még a házasságot, gyerekvállalást...Ezt a férfiak nem szeretik....Neked is sokkal jobban fog esni ha nem azért kéri meg valaha a kezed mert kikönyörögted, hanem mert magától jutott eszébe, és úgy érezte itt az idő.

becsüld meg hogy ennyit dolgozik miattad és a közös jövőtökért.Nem rossz szándékból irtam!

2011. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 szamóca.. ***** válasza:
84%

hát...

én nem értek veled feltétlen egyet. még házasság, oké, bár én nem érzem át mert szerintem is eszeveszett b*romság, ráadásul attól semmi nem változna, nem lépnétek sehova egy papírral, de oké.

na de a gyerek témában nincs igazad. nem szülhetsz oda az anyád nyakára, 19 évesen, kb 0 egzisztenciával és élettapasztalattal, és 12 órát dolgozó, téged eljegyezni sem akaró pasinak gyereket. persze, mindent nem tudsz megadni soha a gyereknek, de legalább egy saját szobát egy saját / bérelt házban, biztos anyagi és érzelmi háttérrel.

2011. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

10es!

Sajnos nem érzem hogy a közös jövőnkért dolgozik ennyit!!!

Mert minden jel arra utal hogy,ez neki így tökéletes ahogy most vagyunk.

2011. júl. 28. 10:14
 19/26 A kérdező kommentje:

Nem akarok még hozzámenni, és még gyereket sem akarok.Ezeket azért írtam hogy érzékeltessem hogy semmijen előrelépést nem akar.

Tehát ha azokat a témákat felhozom,akkor nem azt mondja hogy persze majd x év múlva vagy ő is szeretne már.Hanem eleve azt hogy korai,elutasító és gyorsan tereli a szót ezekről!

2011. júl. 28. 10:17
 20/26 anonim ***** válasza:
72%
ha ennyire tisztán látod a dolgokat, akkor lépjél. Szerintem nincsen figyelembe véve az, amit te akarsz. Ez később is így lesz!! Ő mondja majd meg, hogy mit csinálhatsz, mire költhetsz, kivel találkozhatsz.
2011. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!