Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mit csináljak?

Na most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik este feljött egy régi ismerősöm, kicsit jól éreztük magunkat, illetve egymást, :) majd reggel míg lementem a boltba, ő még aludt, mire visszaérek már elment, az ajtót tárva nyitva hagyta, és egy üzenetet hagyott, hogy a "legjobbakat". Még ezen nem is akadtam volna ki nagyon, hanem itthagyta a bőrkabátját, tele pénzzel, euróval, bankkártyákkal, hitelkártyákkal stb. Azóta sem jelentkezik, ennek már negyedik napja. Rakjam el a cuccait, és majd jelentkezik, vagy nekem kéne szólnom neki? Csak fel tűnik neki, hogy nincs meg a tárcája..
2010. jún. 9. 15:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Vagy lehet felesége van és nem akarta otthon megmondani az igazat,azt mondta hogy elhagyta mert részeg volt.Vagy csak egyszerűen nem mer visszamenni.
2010. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Írj neki iwiwen, myvipen, facebook-on vagy amelyiken fennt van. Vagy vmi ismerősáltal szerezd meg a telefonszámát ha nincs meg. De amúgy szerintem is azért nem megy érte, mert elég ciki lenne miután elszökött visszaállítani ezekrért:)
2010. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Szerintem értesítsed valahogy! Bankkártya, hitelkártya, ezeket nem hagyja ott valahol valaki csak úgy...

És ha te hagynád ott valahol és nem értesítene az ismerősöd, akkor mit gondolnál róla?

2010. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
sztem is cikinek érzi. elég ciki dolgot is csinált, ez a "legjobbakat" eléggé száni. legalább illene vmi "köszönöm a szép estét", vagy "köszönöm hogy szereztél nekem egy kellemes éjszakát"...
2010. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hosszú volt neki az az éjszaka, nem tudja kinél is hagyta...
2010. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
:) Jók a válaszok, köszi. De tudom minden elérhetőségét, meg tudnám keresni, de ha ilyen sunyi módon itthagyott, míg én friss péksütiért mentem le a boltba, akkor én keressem? És szerintem sincs pofája visszajönni érte. Még a bőrkabát hagyján, nem oszt nem szorozna neki újat venni, de egy halom pénz, meg az összes kártyája... És nincs felesége, családja. Nem értem. Mindegy,eltettem, ha jön jön, ha nem nem.. :)
2010. jún. 9. 19:09
 27/31 anonim ***** válasza:
az a minimum hogy szólsz neki, félreteszed a sértődöttséget. lehet hogy kétségbe van esve, nem tudja hol hagyta... mindenképp írj neki egy üzenetet, legalább annyit, hogy itt hagytad a cuccod... ne csináld meg vele hogy nem szólsz, akkor se ha csalódott vagy mert faképnél hagyott. szemétség, sőt ezáltal még bunkóbb lennél mint ő aki köszönés nélkül lelépett.
2010. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom félre kéne tenned a sértődöttséged. Bunkó volt igen, de te sem lennél másmilyen.... Lehet, hogy ő is az első lépésre vár tőled.... Ha te hagytad volna ott valakinél (függetlenül a viselkedésedtől) hogyan vennéd, ha nem szólna?
2010. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ez a pasas vészhelyzetben volt és az irháját mentette. Lehet, hogy amíg a boltban voltál, kapott egy telegont. Vagy rászagoltak, hogy hol /nálad/ tartózkodik és menekülnie kellett. Csak így képzelhető el, hogy ennyi értéket hátrahagy. Ebben a te személyednek van a legkisebb szerepe.
2010. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jót szexeltél vele aztán kinyírtad és elástad...
2010. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!