Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baràtnőm tanàcstalan. A férje...

Baràtnőm tanàcstalan. A férje telefonjàba talàlt több üzenetet,és telszàmot ahol kurvàknak írt és talàlkozót beszéltek meg. Nem tudni hogy megtörtént e a talàlkozó. Szerintetek vàljon el tőle,vagy adjon még neki esélyt?

Figyelt kérdés

ma 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom, de egy szűrésre azért menjen el biztos ami biztos.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez tőle függ, meg a helyzetétől.

Pl ha van gyerekük, nem dolgozik, és a pasi házában lakik, nincs hova mennie, nem tudja eltartani magát és a gyereket akkor nyilván tűrjön..amíg kialakít egy menekülési opciót.


Ha le tud lépni, nem függ a pasitól akkor értelmesebb döntés lenne mennie.

Std szűrésre se ártana elmennie.

Az én rosszlányozós exem tripperes és aidses lett. Szerencse hogy én nem lettem beteg.

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Kurvázott, ha nincs gyerek és tud hova menni, meneküljön.

Egyik ismerösöm is így járt, a pasija lebukott kurvát hivott, és arra fogta a pali hogy csak viccből hivta, nem talált több bizonyitékot így megbocsátott, 2 év múlva viszont ténylegesen lebukott a pasi.....

ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Tök mind1, hogy megtörtént-e, a szándéka megvolt/megvan rá, tehát ebből a kapcsolatból menekülni kell!!


És tényleg menj orvoshoz, szűrésekre!!

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
A szándék megvolt, ennyi elég is. Én egy percig nem maradnék tovább
ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha megbeszélték, nyilván meg is történt.

Ettől függetlenül nem értem, miért a barátnőjétől kér tanácsot, az meg miért a gyakorira ír ki kérdést.

Az egyetlen helyes reagálás: leülni az érintett férfival beszélni. Ennek következménye lehet az, hogy szakítanak (sőt ez a legvalószínűbb), de ehhez se barátnő tanácsa, se gyakoris közvéleménykutatás nem kell.

ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Azt is meg kellene beszélniük a házaspárnak, hogy miért kurvázott a férj? Lehet, hogy már régebben meg kellett volna szüntetni ezt a házasságot.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez annyira undorító, hogy én mindenképpen válni szeretnék ilyen esetben.
ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ilyen helyzetben "tanácstalan", az tűrni fog. Vagy mert anyagilag kiszolgáltatott vagy mert életképtelen.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk nekem bőven elég a szándék, nem érdekel, konkrétan elment-e oda. Válás. Meg szűrővizsgálat.


De amúgy mennyire kell naivnak lenni ahhoz, hogy ebből ne tudja 100%-ra, hogy tali (és szex) is volt?

Mennyire életszerű, hogy rájuk ír, többre is, de nem megy el? Mert nincs folytatása a beszélgetésnek? Mit vár, hogy utána megírja nekik, hogy jó volt a fizetett szex?

Vagy esetleg tán abban reménykedik a feleség, hogy sakkozni ment a prostikhoz?

ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!