Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mit csináljak?

Na most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik este feljött egy régi ismerősöm, kicsit jól éreztük magunkat, illetve egymást, :) majd reggel míg lementem a boltba, ő még aludt, mire visszaérek már elment, az ajtót tárva nyitva hagyta, és egy üzenetet hagyott, hogy a "legjobbakat". Még ezen nem is akadtam volna ki nagyon, hanem itthagyta a bőrkabátját, tele pénzzel, euróval, bankkártyákkal, hitelkártyákkal stb. Azóta sem jelentkezik, ennek már negyedik napja. Rakjam el a cuccait, és majd jelentkezik, vagy nekem kéne szólnom neki? Csak fel tűnik neki, hogy nincs meg a tárcája..
2010. jún. 9. 15:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
és a tárcájában nincs bent a címe meg a telefonszámát sem tudod?
2010. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
feltűnt neki,csak nem tud érte jönni. vagy nincs ideje,vagy rosszabb.
2010. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
82%
Szerintem nem volt szép ahogyan lelépett, nyilvánvalóan számára ennyi volt. Nem tudom te mit érzel iránta!? Én biztos nem keresném, majd ő hív ha hiányzik neki, addig is tedd el valahova hogy meglegyen.
2010. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is megvárhatta volna míg haza érsz, vagy ha sietös volt neki elötte felkelhetett volna. Nem szolnék ragd el egy dobozba ha kell neki megy majd érte.
2010. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Tedd be a szekrénybe az utóbbi napokban csak kellett neki enni meg ilyen alapdolgokat ahhoz meg pénz kell. Ha egy jó darabig nem jelentkezik akkor a pénzt szépen el is költheted.
2010. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%

Nem a sértődött, kihasznált nőt kell játszani, az a minimum, hogy ha tudsz valamilyen elérhetőséget, akkor felkesered és visszaadod a cuccait. Ha ilyen sietős volt, lehet nem merne ő megkeresni. Teljesen természetes, hogy neked kell lépned.

Aki a pénz elköltését javasolta,egy anyagias k.rva lehet.

2010. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szólj neki h ott van,nehogy azt higyje máshol hagyta el
2010. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nyilvánvaló, hogy rakd el a cuccait, ha semmi elérhetőségét nem tudod. Miért kérdés ez? Ha pedig tudod az elérhetőségét, akkor értesítsd, hogy nálad felejtett valamit. Vagy ha van közös ismerősötök, akkor érdeklődj nála.
2010. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
47%
Sztem tedd el a zséjét és költözz el gyorsan! ;-D
2010. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%

Tedd el!Ha megy érte megy ha nem meg nem:)

De biztos hogy feltűnt neki hogy nincs meg.

Nem tudsz neki sehogy szólni?

2010. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!