Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mit csináljak?

Na most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik este feljött egy régi ismerősöm, kicsit jól éreztük magunkat, illetve egymást, :) majd reggel míg lementem a boltba, ő még aludt, mire visszaérek már elment, az ajtót tárva nyitva hagyta, és egy üzenetet hagyott, hogy a "legjobbakat". Még ezen nem is akadtam volna ki nagyon, hanem itthagyta a bőrkabátját, tele pénzzel, euróval, bankkártyákkal, hitelkártyákkal stb. Azóta sem jelentkezik, ennek már negyedik napja. Rakjam el a cuccait, és majd jelentkezik, vagy nekem kéne szólnom neki? Csak fel tűnik neki, hogy nincs meg a tárcája..
2010. jún. 9. 15:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy direkt hagyta ott, bár nem tudom milyen ismerős volt és volt-e valami más célja esetleg a látogatásának!

Az biztos, hogy tudja, hogy nálad vannak a cuccai, ilyet az ember már pár perc múlva észrevesz!

2010. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ilyet...,és miért rohant el igy sebbel-lobbal???Sztem tedd be a kabátját a szekrénybe és ne nyúlj a pénzhez,sztem még visszajön,és ha nem találja meg a pénzt levágja a fejed!Amúgy miért nem keresed,keresteted?
2010. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Tedd el valahova, csak jelentkezik érte. Ha meg hónapok múlva sem, akkor nem hiszem, hogy kell neki.
2010. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Lehet csak én vagyok ilyen fantáziával ellátva, de nem lehetséges, hogy a "legjobbakat" üzenet azért volt, mert szándékosan hagyta ott a sok pénzt??
2010. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Az senkinek nem jut eszébe, hogy esetleg valami baja lett? Az emberek nem szokták csak úgy otthagyni másoknál napokra a pénzüket, bankkártyájukat!!! ????
2010. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Attól tartok, előbb fog nálad jelentkezni a rendőrség, mint a pasi. Lehet, hogy túl élénj a fantáziám, de én semmi másra nem tudok gondolni. A holmijait szedd össze és tedd egy biztos helyre. Ne keresd őt. Várd meg, míg jelentkezik.
2010. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
szerintem azért hagyta ott mert tiszta ciki lenne értemenni hogy elszökik utána meg visszamegy az milyen égő már
2010. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

szólj neki!ha meg nem tudod a telszámát akkor tedd el,amikor eljön érte.

én mindigy szólok becsületesen,ha vki itt hagyott vmit.

és ne költsd el semmit,mert nem szép dolog,még ha eljön érte és ,amikor nincs meg a pénz akkor akár feljelenthet rendőrséget.

2010. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy nem tisztességes úton szerezte azt a pénzt...

vagypedig keresi a rendőrség...

vagy még rosszabb...

2010. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
sztem elrabolták
2010. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!