Asszonynak hív?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk egész két éve házasok, fiatalok vagyunk, én 24,ő pedig 28.

Most várom a második babankat. Alapvetően minden rendben van, szeretjük egymást és jól élünk. Nyilván vannak nézeteltérések de mindig helyre tudjuk hozni.

Tegnap viszont hallottam,hogy telefonon valakinek asszonynak hívott, annyira meglepett, és nem tetszett. Hirtelen atfutott az agyamon a napi rutin, mosás főzés takarítás gyerek nevelés stb stb... És tenyleg olyan hamar elment a fiatalság.. most meg már asszony vagyok? Oké ez másnak így biztos hülyeség ahogy leírtam, lehet csak a hormonok játszanak velem a terhesség miatt, de hirtelen ez alatt a pár perc alatt olyan kedvetlen és szomorú lettem.


2018. márc. 3. 11:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem felfújod a dolgot. Egy olyan dolgot társítasz a szóhoz, ami neked rossz emlékeket vagy érzetet kelt, de benne meg nem. Ez a különbözőség oka, de neki ez ugyanolyan mintha "cicámnak" szólított volna.
2018. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%
Amugy tenyleg igaza van a pujas valaszolonak. Asszony vagy. 24 evesen mar 2 gyerekkel nyilvan asszony vagy nem lany..
2018. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk, a férjezett nő, az asszony. Persze, mondhat feleséget is,ha az jobban tetszik, beszéld meg vele. De a soraidból úgy tűnik, mintha inkább az idő múlását nem tudnád elfogadni. És ha ez már 24 évesen gond, mi lesz később?
2018. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%

Túl spilázod. Ennyi erővel bármelyik megnevezésre ugorhatnál.

Asszony- ugye ezt tudjuk.

Nejem- olyan ódivatú

Párom- juj az a zokninak van

Feleségem- de hisz én egész vagyok

Drágám- pedig nem is költ rám

Édesem- szóval kövér vagyok??...stb

2018. márc. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

A világ olyan amilyen, se jó se rossz, pozitív értelemben semleges. A kés vág, a tű szúr. A nap melegít, barnít, leéget.....

Ez a semleges világ olyanná alakul, amit róla gondolunk.


Mint evidencia :)


Bárki más ember iránt táplált, vagy önmagunk iránt érzett negatív gondolat- érzelem MINKET GYENGÍT LE ÉS BETEGÍT MEG.


S, bárki más ember iránt táplált, vagy önmagunk iránt érzett pozitív gondolat- érzelem MINKET ERŐSÍT ÉS GYÓGYÍT MEG.

2018. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!