Asszonynak hív?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk egész két éve házasok, fiatalok vagyunk, én 24,ő pedig 28.

Most várom a második babankat. Alapvetően minden rendben van, szeretjük egymást és jól élünk. Nyilván vannak nézeteltérések de mindig helyre tudjuk hozni.

Tegnap viszont hallottam,hogy telefonon valakinek asszonynak hívott, annyira meglepett, és nem tetszett. Hirtelen atfutott az agyamon a napi rutin, mosás főzés takarítás gyerek nevelés stb stb... És tenyleg olyan hamar elment a fiatalság.. most meg már asszony vagyok? Oké ez másnak így biztos hülyeség ahogy leírtam, lehet csak a hormonok játszanak velem a terhesség miatt, de hirtelen ez alatt a pár perc alatt olyan kedvetlen és szomorú lettem.


2018. márc. 3. 11:08
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
87%
Jejzus...
2018. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Igen, asszony vagy, mert férjnél vagy.
2018. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Ez csak egy hülye szófordulat, a probléma a mögötte lévő életfelfogás. Én biztos nem lennék "a zasszony", de hát neked kellett gyerek fejjel esküvő meg két pulya.
2018. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Ennyiből nem lehet következtetést levonni. Mi nem vagyunk házasok, de volt olyan, hogy poénból asszonynak hívott a párom. Amíg egyenlő félként tekintetek egymásra, addig ezen ne akadj ki.
2018. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Már bocs, de az vagy. Fiatalon is lehet asszony valaki, ami annyit jelent: férjnél van. Nektek még gyerkőc is van. Ez nem negatív szó.
2018. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Hivatalosan asszony is vagy, hiszen férjhez mentél, sőt már gyereked is van.

Ne sértődj meg már:) ez csak egy vicces pillanat volt, egyáltalán nem gondolta komolyan, hogy akkor most te életed hátralevő részét a konyhában fogod tölteni köténykében. Férfiak között az asszonyozásban semmi bántó nincs, csak egy humoros megjegyzés. Na meg nők is szokták mondani, hogy "az uram", most akkor akadjanak ki a pasik is?

2018. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha zavar, mondd meg a férjednek, hogy ne hívjon így, a kommunikáció eléggé alapdolog már egy sima párkapcsolatban is.

De ez tényleg nem negatív s tény, hogy asszony vagy, már majdnem 2 éve. Ez nem azt jelenti, hogy ne lennél még nagyon, nagyon fiatal vagy ne élhetnél a háztartáson kívül...

2018. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha nincs probléma, gyártasz magadnak?! Ha ennyire zavar, mondd meg neki, de a helyedben én ezen nem problémáznék...
2018. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Édes istenem, ezen kiakadni. Hát a tizenéves tejfölös szájú fiúk is egymás között szokták asszonynak hívni viccesen a barátnőjüket. :D (Te meg aztán ténylegesen is az vagy.)
2018. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Minden férfinak nagy a szája a felesége jelenléte nélkül. Szerintem biztos, hogy viccből gondolta ezt a megnevezést. Elhiszem, hogy egy pillanatra rosszul esett, de ha továbbra sem nyugodtál meg, akkor beszélj a pároddal és ő majd biztosan megfog nyugtatni, hogy nem úgy gondolta. :)
2018. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!