Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van joga az asszonynak reklamá...

Van joga az asszonynak reklamálni? (lent)

Figyelt kérdés
Minden nap elmegyek a barátaimmal 1-2 sörre a kocsmába. Nem többre, soha nem vagyok részeg. Az asszony minden nap cirkuszol, hogy már megint a kocsmába mész. Hozzáteszem, egész nap én dolgozok, mint a barom, én keresem a pénzt, amíg ő otthon ül egész nap, a gyerekek már nagyok. Ő nem hajlandó elmenni dolgozni. Miért sajnálja tőlem ezt az 1-2 órácskát amit a barátaimmal töltök?
2012. szept. 12. 11:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

Ha azt mondom, hogy igen, akkor nem mész többet? :)

Te is tudod, a kocsma meg a család nem fér össze. A haverokra napi szinten kíváncsi vagy 1-2 órácskára, a mamát mikor vitted el egy wellness-hétvégére? Ja, tudom, te keresed a pénzt. Igen. A TI pénzeteket. Valamiért csak jó ez neked. Talán kényelmes? Ha meg még a száját is befogná!

2012. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
teljeen egyet értek az előzövel.majd ha az asszonyt is elviszed kéthetente vagy havonta legalább valahová,(ne a kocsmába)akkor,hidd el ,hogy nem fog megszolni a napi egy-két sörért.lehet félreérted te asszonyt teljeen,nem aza baj,hogy elmész és költesz egy-két sörre,hanem rá egyáltalán nem figyelsz közben.
2012. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
napi szinten kocsmazni nem jo dolog. na meg minden nap alkoholt inni sem. heti egyszer meg oke de naponta? nem csoda ha ki van akadva. amugy meg az hogy nem dolgozik az egy masik problema.
2012. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha tényleg minden nap, akkor szerintem sem oké.


Kössetek kompromisszumot: amint ő elkezd dolgozni, te csak heti 2-3x mész :-) És persze ő is mehet ennyiszer, amíg te vagy a gyerekekkel.

2012. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Elvittem 2 hétre a Balatonra! Amúgy köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 12. 11:58
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is van joga reklamálni..

én is "cirkuszolnék", ha a férjem minden egyes nap betérne a kocsmába!

23N

2012. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak 5-10e Ft-ot költesz havonta kocsmázásra, azt a pénzt is asszony lehet hogy szeretné másra költeni. Tény viszont, hogy úgy nem sok jogalapja van a kioktatásodra, hogy mellette nem dolgozik.


Ha egy férfi naponta jár szórakozni, párja reális kockázatnak tarthatja, hogy a férfi másik nővel összejön.


Mondjuk én teljesen meg tudom érteni, hogy milyen kellemes egy keményen végigdolgozott nap után egy kicsit kiengedni, és ha az csak pár óra akkor a másnapi frissességre sincs hatással.


Ha viszont otthon nem házisárkány, hanem egy bombázó vár akkor otthon a teraszon kis szték mellett is jó tud lenni 1-2 pohár borocska és utána egy kis masszázs. :)

2012. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap dolgozol, tehát egész nap nem vagy a családoddal. Ehhez még jön 1-2 óra a haverokkal. Mikor vagy velük? A családoddal? Semmi baj a haveri sörözéssel, heti 1-2 alkalommal, mondjuk hétvégén. De minden nap? Nekem sem tetszene, hogy őszinte legyek.

Az meg hogy az asszony mit csinál vagy nem csinál otthon... Ha dolgozna egész nap, akkor már nem akarnál a haverokkal menni? Van egyáltalán összefüggés?

2012. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
40%
Kinek mire nincs már JOGA ebben az országban? Természetesen van joga, neked pedig jogod van hallgatni. Sőt kocsmába járni is!
2012. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Nem a barátaiddal van a gond, hanem azzal, hogy minden nap velük töltesz 2 órát, kivétel nélkül. Joggal gondolja ebből minden "asszony", hogy a haverok fontosabbak, mint ő meg a család. Ez a baj!

(Mennyire nagyok a gyerekek? Főzni, takarítani sem kell rájuk, leckét ellenőrizni stb.)

Nem hinném, hogy havi 1-2 közös kiruccanással be lehetne fogni a száját, napi szintü haverozás/kocsmázás helyett.

(Mellesleg aki napi 1 (!) sört megiszik, és azt minden nap megissza, orvosi értelemben alkoholistának számít, még akkor is, ha józan paraszti ésszel normálisnak ítéljük a napi 1 sörnyi alkoholmennyiséget.)


Az tényleg jó lenne, ha dolgozna, de 2 dolgot figyelembe kell venni: ha sokáig nem dolgozott, a kutyának sem fog kelleni (a munkáltatók közül). Kiszorult a munkapiacról, tapasztalatok terén évekkel le van maradva, a végzettsége, ha volt neki, elavult, semmit nem ér.

A másik: ha mégis talál munkát, erősen be kell szállnod a házimunkába.


Összegezve, én feleségként (egyelőre gyerek nélkül) heti 2, max. 3 alkalmat érzek normálisnak, hogy külön programot csináljon a férj és feleség. Ki lehet mozdulni többször, de az történjen együtt, kettesben vagy a KÖZÖS barátokkal. Különben a kapcsolatnak annyi.

2012. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!