Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyan férjröl,...

Hallottatok már olyan férjröl, aki ha nem fogad szót az asszonynak az pofon üti?

Figyelt kérdés

Mármint akkor ha visszafelesel ? O.o

Nem vicc... komoly... Lehet ennyire papucs vagy rabszolga valaki ?:S


2010. szept. 2. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Miután pofon vágtad?:)Én legalább is úgy veszem ki,hogy itt papucsférjről van szó,akit meg is ütnek :)Amúgy ismerek is ilyen embert.
2010. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Félre ne érsd NEM a férfi hanem a feleség tehát a NÖ ÜTI pofon a férjét ha nem beszél vele tiszteletel és nem teszi amit mond... O.o
2010. szept. 2. 21:38
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

igen!!!nekem ilyen kell!!! visszaszól-pofff!!!ütném-verném ahol érném!!! feküdj kutyaaaa!!!!

najóóó.csak vicc.:))))) amugy igen,vannak ilyen nök akik verik a férjüket,de a ferjek hagyják,mivel meg se mernek már szolalni,mert kapnak rögtön vagy pofot,vagy egy egész esti cirkuszt.

2010. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ez komoly ? O.o Azt hittem csak egyedi esetet láttam...

Komolyan vannak olyan férfiak akik ezt hagyák és a feleségük meg igy terorizálja öket ?

2010. szept. 2. 21:43
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Én is ismertem egy ilyen papucs férjet! Az asszony még a kaját is kimérte neki. Ha kért még egy szelet kenyeret,akkor az asszony nem adott nki,de a fakanállal rávert.

A munkahelyén "pótolta" a sérelmeit. A beosztottaival állandóan veszekedett,és utálták.

2010. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nemár... :D EZt nem hiszem el :) 28 éves vagyok de még ilyeneket nem is hallotam ... ledöbentö hogy lehetnek ilyen kutyák ezek a férfiak...
2010. szept. 2. 21:53
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is láttam ilyet :DDD Sodrófával ment érte a kocsmába :D Hát őszintén csak annyit tudok mondani, remélem hogy az ilyen nőnek egyszer akad egy olyan férfi, akit nem mer pofon vágni. A férfi részéről és szánalmas, hogy tűri, a nő meg mióta verekszik? Csodálatos család lehet.
2010. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. De az sem, ha fordítva történik...
2010. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
család nincs csak ök ketten férj és feleség
2010. szept. 2. 22:05
 10/21 anonim ***** válasza:
Minálunk úgy van, hogy nekiállunk verekedni aztán késsz. Egyik se hagyja a másikat nyerni!
2010. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!