Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyan férjröl,...

Hallottatok már olyan férjröl, aki ha nem fogad szót az asszonynak az pofon üti?

Figyelt kérdés

Mármint akkor ha visszafelesel ? O.o

Nem vicc... komoly... Lehet ennyire papucs vagy rabszolga valaki ?:S


2010. szept. 2. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A sodrófás marha jó!!!Megnéztem volna,ez más téma,de én láttam olyat,hogy a kocsma előtt dekkolt este 9-kor a babakocsi,bennt anyuka és apuka piázgattak picibabával a kezükben...
2010. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
néha hallottam ilyet, de fordítva sokkal többet.
2010. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A sodrófás nagyon kemény volt, állítólag épp azt tárgyalta ki a díszes társaság, hogy az asszony mindent megcsinál, főz, mos, de ők az urak a háznál. Erre iszonyatos üvöltés: "XY azonnal takarodjon hazafelé" 5 percig nincs válasz, berontott a sodrófával, akkor meg elfutott a férje :D Jó így én is betegre röhögöm magam rajta, de egyébként a gyomrom összerándul annyira utálom az ilyen uralkodásmániás nőket, akik napi fél óra saját maguktól mentes időt nem adnak a férjüknek, de a sztori valóban haláli :D
2010. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyszer pont láttam a tv-ben egy műsort.Több is van mint gondolnád.Nagyon megsajnáltam az ott nyilatkozó férfiakat.Azon gondolkodtam,hogy tudnak ilyen tutyi-mutyik lenni.És vannak ilyenek.
2010. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Aha.. szoval akkor ezek uralkodó nök :D öké mondjuk nem mondom hogy nem izgi meg minden , de azért ez tök durva hogy ilyen papucs férjek vannak...
2010. szept. 2. 22:22
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem ismerek ilyet. (Attól persze még létezik a jelenség.)

Fordítva sajnos többet.

A NANE adatai szerint a párkapcsolaton belüli erőszakok 95 százalékát férfi követi el nő ellen, 3 százalékát nő férfi ellen (tehát igen, van ilyen), a maradék esetek homoszexuális kapcsolatokban történnek.

Természetesen a férfi áldozatok is hívhatják a NANÉt,ők is megérdemlik a segítséget. Tény, hogy egy női támadó általában nem tud olyan sérüléseket okozni testileg, mint egy férfi elkövető (halál okozásáról nem is tudok ilyen felállásban) - lelkileg, az már más kérdés. Egy férfi - egy nővel ellentétben - ugyan fizikai erejénél fogva megtehetné, hogy lefogja a pofozkodó asszony kezét, de van, hogy a bántalmazás olyan döbbenetet, sokkot vált ki (mindkét nemű áldozatnál), hogy az áldozat "lefagy" és nem tud védekezni.

2010. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is lehetnek áldozatok úgyanugy mint a nők erőszakosak, sajnos sok nő úgyanugy terrolizálja a családot mint a férfiak. Egy férfi pofozkodik a nők a palacsintasütővel, seprüvel... támadnak, erről a környezet ugyanúgy tud csak ez tabú téma ezért keveset hallani az ilyen esetekről.
2010. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a pasim csinálhatna bármit, akkor sem ütném meg. Szerintem elég gáz, ha egy férfi annyira tutyi- mutyi, hogy a nője üti, és hagyja.

Persze undorító dolog, ha egy bőven erőfölényben lévő férfi üt egy nőt, de ha férfi lennék és megütne a nőm, tuti hogy visszaütnék.

19/L

2010. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem normális dolog. De a férjet sem kell sajnálni, elvégre ő az erősebb nem. Nem telne semmibe, ha egysze odaállna az asszon elé, mikor éppen cirkuszol, megragadná két kezével az asszony karját, de nem úgy hogy ott helyben el is haljon, kicsit megráncigálja az asszonyt és szemébe mondja, hogy na ebből elég legyen, mert ha nem, akkor vége...

Ha az asszony észnél van, akkor felhagy ezzel a viselkedéssel és rájön, hogy tényleg, nem normális az ami van köztük.

De szerintem az ilyen nem jön a semmiből csak úgy, biztosan voltak ennek előzményei. Még az elején, mikor az asszony így kezdett viselkedni, akkor kellett volna közbelépni. Mára már természetessé vállt az asszony számára, hogy üti a férjét.

De ha meg a férfj egy iszákos állat, akkor meg nem kell sajnálni. Úgy kell neki!

2010. szept. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen miért akadnak fenn többen, mint azon, ha fordítva lenne. Legtöbb esetben a férj terrorizálja a nőt. És mikor ilyen történik, hogy valami marha hagyja, hogy agyoncsépelje a felesége, akkor meg megbotránykozik az egész társadalom...
2010. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!