Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van joga az asszonynak reklamá...

Van joga az asszonynak reklamálni? (lent)

Figyelt kérdés
Minden nap elmegyek a barátaimmal 1-2 sörre a kocsmába. Nem többre, soha nem vagyok részeg. Az asszony minden nap cirkuszol, hogy már megint a kocsmába mész. Hozzáteszem, egész nap én dolgozok, mint a barom, én keresem a pénzt, amíg ő otthon ül egész nap, a gyerekek már nagyok. Ő nem hajlandó elmenni dolgozni. Miért sajnálja tőlem ezt az 1-2 órácskát amit a barátaimmal töltök?
2012. szept. 12. 11:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem tetszene, és nem is tetszett. Megmondtam neki, ha heti 5 napból 4szer fontosabbak a haverok és 11-nél korábban nem ért haza, akkor inkább ne jöjjön haza, nekem így ő nem kell. 3 év után mondtam ezt, és én még dolgoztam is, 9-10 órát. Azóta szerencsére változott, 2-3 hetente megy, én annyit kértem, hogy heti 1 legyen, az is hétvégén, tehát ne a munka rovására.

Egész nap a haverokkal van, gondolom te is, utána miért vagy rájuk pluszban kíváncsi. A gyerekeiddel is tölthetnéd azt az időt...

2012. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
A legbombázóbb bombázó is házisárkánnyá válik, ha az ura napi szinten kocsmázik. :)
2012. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Kocsma után, első a család.:)) Azért így várható, hogy egy idő után már nincs család. :((((((
2012. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van joga reklamálni. És igaza is van.


És mielőtt bárki is azzal jönne, hogy itt csak nők válaszolnak, én férfi vagyok.

2012. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
54%

mit jelent a dolgozol, mint a barom? Este 7-ig, havi 300ezerért? Mert akkor azt mondom, egye fene, menjen sörözni...

Mekkorák a gyerekek? Mert ha elmúltak 14, akkor ok, egyébként meg kell velük tanulni, beszélgetni. Nem hajlandó elmenni dolgozni? Hát nem is könnyű mostanában munkát keresni, talán feladta? Szerintem nem is a kocsmázás a baj, hanem ezek a szőnyeg alá söpört problémák, hogy pl. te dolgozol, ő meg csak otthon ül, és ez nem jó egyikőtöknek sem. Én is itthon ülök a 4 és 2 évessel, de soha nem mondta a férjem, hogy ingyenélő lennék, megvesz nekem bármit és siet hozzám haza. És max. heti 1* megy sörözni.

2012. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim 30 év után emiatt váltak el. Egy idő után már nem tudtak egymással miről beszélgetni, eltávolodtak. Apám egy sörtől úgy horkolt hogy nem lehet aludni tőle még a másik szobában sem, így anyám pár év alatt kiköltözött a közös ágyból/szobából, szerintem nem kell részletezni hogy így csak akkor bújta össze amikor előre megbeszélték, az meg már milyen?

A fő gond az volt, hogy apám nem anyámnak mesélte el hogy milyen napja volt, mi foglalkoztatja...stb., hanem a cimbiknek a kocsmába. Arról ne is beszéljük hogy ha összevesztek, nem leültek megbeszélni, hanem apám ment panaszkodni a haveroknak, akik jól felbiztatták hogy ne hagyd magad, ami további veszekedéseket eredményezett (persze ők otthon kusba vannak mind a mai napig, de másnak tudták osztani az észt).

Nem egyik napról a másikra történt ez, szépen lassan, odáig hogy a legszebb éveiket dobták el, amikor már csak egymással kellett volna törődni (mi gyerekek már kirepültünk), meg örülni az unokáknak...

Szerintem már az is jó lenne ha hetente 2 alkalomra csökkentenéd a haverokkal töltött időt, és újra felfedeznétek egymást. Régen biztos szerelmesek voltatok, nem véletlenül házasodtatok össze... ha meg megváltozott, és sárkány lett az annyira a te hibád mint az övé.

Kívánom hogy ne olyan sorsra juss mint apám, aki sírva hív fel hogy életébe nem volt még ennyire magányos (pedig a faluban mindenki haverja!) és nem tudja hogyan tovább. Azóta azért jár a kocsmába, hogy ne otthon üljön a tök üres házba egyedül, de szerintem ha most várná valaki, eszébe nem jutnának a haverok, csak már késő...

2012. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
100%

Ne haragudj meg kedves kérdező de gusztustalan a hozzáállásod!

Én 22 éves vagyok és ebbe nőttem fel,hogy az apám minden áldott nap munka után kocsmázott utána hazajött piásan és tojt bele mindenbe anyámat úgy kezelte pontosan mint te: miért nem mész el dolgozni itthon vagy semmit nem csinálsz!

25 év után elváltak mert anyámnak elege lett! Fontosabb volt a kocsma a pia meg a haverok mint a család meg a közös programok!

Meg tudnám számolni 1 kezemen hányszor vitt el minket apu valahova vagy mentek el anyuval valahova!

Azt kívánom neked,hogy hagyjon el az asszony ne legyen semmi gondod velük többé és akkor ihatsz naponta a haverokkal és az összes pénzed költheted erre.....akkor majd rájössz!!!

2012. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a mindennapos sör már alkoholizmus. Vagy csak én vagyok erre érzékeny, mert anyám alkoholista, megvetem, aki rendszeresen iszik.

Az én apám manapság egyáltalán nem jár kocsmába, mikor járt, az kéthetente 1 alkalmat jelentett, egy péntek esti sört. Részegnek, sőt icipicit ittasnak sem láttam soha a 23 évem alatt.

Szerintem a saját érdekedben csökkentsd le, mert ez már nem egészséges. Költsd másra a pénzt. No nem az asszonynak wellnessre, mint itt írják (Jó ég, hol élnek az ilyen válaszadók? Nem dolgozik, de még vigyék a lusta valagát wellnessezni?). Hanem lepd meg magad vagy a gyerekeid valamivel. Velük foglalkozz többet, az asszonyt meg zavard dolgozni, addig kuss a neve!

2012. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan gondolkodom erről mint az utolsó!

Ha tényleg minden nap megiszod rendszeresen az az 1-2 ü. sört,akkor az már szinte alkoholizmus.

Engem is zavarna ha párom minden nap elmenne a kocsmába iszogatni.Bár visszafelé is,én volt hogy a barátnőmmel minden hétvégén összeültem iszogatni,koktélozni,és őt ez is zavarta.Nem tudom hogy reagált volna,ha minden nap egy kicsit iszogattam volna.

Másik meg,mennyi idősek a gyerekek?

Ennyire kibeszéled az asszonyt? "én keresem a pénzt, amíg ő otthon ül egész nap"

Mosni,főzni,takarítani,vasalni,boltba járni te szoktál?

2012. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a válaszolókkal. Oké, dolgozol vagy du-n 5-ig, és utána még vagy 2 órát ülsz kocsmába, onnan 7 órakor eljössz, aztán haza vagy este 8ra... :S Így én is bánnám. Más lenne, ha nem minden nap.

És jogos a kérdés, hogy a családoddal mikor vagy??? Elég elszomorító.

Csoda, hogy eddig bírta.

2012. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!