Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öngyilkosság megoldás lehet?

Az öngyilkosság megoldás lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 19:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Igen így van.
2010. jún. 8. 21:42
 42/62 anonim válasza:
Írtam privit..
2010. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Anyud nagyon önző (!!neharagudj!!)! Apud? Aztán lehet, hogy orvosra lenne szüksége...
2010. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:

Nekem privit? Miért?

Egyébként én nem állítottam be a ,,privát email" funciót alul. Nem értem.

2010. jún. 8. 21:54
 45/62 anonim válasza:
Várom a válaszod. Remélem még itt vagy!
2010. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim válasza:
Arra az e-mail címre, amin regisztráltál. Nem akarom ide beírni, mert nem tartozik senkire...
2010. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
De nem kaptam e-mailt most néztem.
2010. jún. 8. 21:57
 48/62 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mindenki leírja, hogy mit kellene tenned, de te mindenkit csak lehurrogsz, senkinek nem fogadod el a tanácsát! Akkor minek írtad ki ezeket a kérdéseket eleve ide? Temérdek válasz közül egyik se volt jó neked, pedig akadtak közöttük egész értelmesek is szép számmal. Mindegy, azért leírom a véleményem.


1.: Anyukád egy őrült nőszemély, önmagára és rád/rátok is veszélyes. Hívd a rendőrséget!!! Egy embert nem lehet akaratán kívül bezárva tartani! Valószínűleg kivizsgálják, aztán ha tényleg kiderül, hogy elmebeteg, akkor talál kötelező pszichiátriai kezeléssel meg lehetne valamilyen szinten oldani a dolgot.


2.: A barátodnak mondj l mindent és ne foglalkozz senkivel, hogy ki mit mond, kérlek hagyd már ezt a butaságot az öngyilkossággal!!! Ő szeret téged, te is őt, akkor meg???


3.: Költözzetek el, ha anyukád már a megfelelő helyen lesz (elmegyógyintézet).


Ennyi és nem több!!!

2010. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
*talán
2010. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim válasza:

Adatmódosítás, baloltal teteje


Lehessen neked e-mailt írni a kérdéseidnél, válaszaidnál (e-mail címed nem válik publikussá, csupán rajtunk keresztül tudnak e-mailt küldeni a bejelentkezett felhasználók): igen nem

Ha megvan, írom újból. :)

2010. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!