Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öngyilkosság megoldás lehet?

Az öngyilkosság megoldás lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 19:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
És ki nem szarja le, hogy azt mondta, jobb lenne, ha nem élnél??? Jó, persze, gondolom, számodra fontos ember mondta, de egyszerűen felejtsd el, kezdj új életet, menj új környezetbe, barátkozz, ismerkedj... olyan szép az élet... találnál szerelmet, lennének gyerekeid, unokáid... ez mind semmi? Annyi boldogság érne még téged az életben... amúgy meg, mondod, hogy senki nem ért meg, nem lehet, hogy tényleg benned van a hiba? Legjobb szerintem is az lenne, ha orvoshoz fordulnál, aztán egy idő múlva már azt szörnyűnek tartanád, hogy ilyesmi egyáltalán végig futott az agyadon :|
2010. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:

Ugyanmár.... írd le a problémád, írd le akár százszor is, hátha csaka századikra kapsz kielégítő választ. Támadnak... és? Próbáld ki: mostmár tudjuk hogy nem akarsz egyfolytában irogatni és feltűnősködni, hát mostmár leírhatod szerintem mindannyian kivancsiak vagyunk. vagy linkelj be egy korábbi kérdésed.

Ha valami nem jó az életedben változtatnod kell. Üresnek érzed magad? Sokan még rajtad kívül... Nem tudom mi baj az életeddel, de eddigiekre csak azt a választ tudom neked adni, hogy ebben a világban milliók között is magányosak az emberek.

A "rossz kedv" (akármilyen sizntű is) és a csapnivaló élet mind csak a hullámvölgyben van. És az életünk nem egysíkú- lehet hogy többször vagy lent mint fent... De gondolj életed legszebb pillanatára - legyen az akármi...Ugye milyen jó volt? Akarsz mégo lyan boldogságot? hát ne vedd el az esélyed hogy megkaphasd. Mint minden más a boldogság is relatív. Örülj az apró dolgoknak, szeesd magad és az embeeket mégha ők látszólag nem is szeetnek.

Ami szerintem a legjobban segít: tanulj meg gyermekként látni. Ők mindenre rácsodálkoznak, feltétel nélkül örülnek olyan apró dolgoknak is mint egy szép lepke - amin a felnőttek már keresztül néznek.

Hidd el menni fog:)

2010. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim válasza:

Az öngyilkosság nem megoldás semmire. Kérlek linkeld be az előző kérdéseidet, hogy pontosabb képet kapjunk. Nem fog senki elítélni semmiért.


Olvasd el. Paulo Coelho: Veronika meg akar halni


Az Utas és holdvilág című regény utolsó mondata :

„És ha az ember él, akkor még mindig történhetik valami”.

2010. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
Ha gondolod velem szívesen beszélhetsz, de ne legyél öngyilkos!! Ha gondolod adok msn vagy e-mail címet, mert lehet h csak egy barátra van szükséged
2010. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

De én nem merem belinkelni, mert már akkor is mindenki csesztetett miatta, ezt a válaszokon látnátok.

Meg szégyenlem is hogy ez történik velem.

2010. jún. 8. 20:39
 26/62 anonim ***** válasza:
Linkeld be légy oly kedves, mindenki segíteni próbál de így nehéz h nem tudjuk mibe
2010. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim válasza:
Ez az oldal annonim, pont ez benne a jó. A beírod, még senki sem fogja tudni, hogy ki vagy személyesen, max annyit, hogy a kérdések ugyan attól az embertől jöttek. Ennek az oldalnak is rengeteg felhasználója van. És tudod soknak van problémája. Olyanról még nem hallottam, hogy valakin ne lehetne segíteni. Ne félj!
2010. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nagyon sokan akarunk segiteni neked. Vannak bunkó válaszolók, lehet, hogy előzőleg őket fogtad ki. Nem fog senki bántani. Kiváncsiak vagyunk a problémádra, és szégyelned egyáltalán nem kell, bármi is történt veled.
2010. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Még egyszer bocsánat, ha valakit fárasztanék vele, nem akartam megint előhozakodni vele, de ti kértétek.

Valószínű hogy ugyanazokat a válaszokat kapom majd, nem tudom.

Nem akarok élni mostmár. Belefáradtam. Azóta anyám még borzalmasabb.

2010. jún. 8. 21:06
 30/62 anonim ***** válasza:

ha ennyire szereted a fiút akkor válaszd őt!

Én nem is tudnám elképzelni az életem a barátom nélkül, tudom milyen mikor csak vele vagy boldog.

Dolgozol, a barátod is keressen munkát és talán el tudtok menni egy kis albérletbe.

Előre néz mérlegelj h milyen lehetőségek vannak, és dönts.

Ha szereted és rendes akkor mellette.

2010. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!