Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öngyilkosság megoldás lehet?

Az öngyilkosság megoldás lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 19:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság semmire sem ad megoldást!!!!! Hidd el érdemes mindent nehézséget túlélni.

Mindenkinek vannak nehézségei az életben, de soha sem szabad feladni! Ha túljutsz az életed egy-egy nehéz időszakán, utána jobban fogod értékelni az örömöket, boldogságot.

Lehet, hogy a válaszom "ócska, elcsépelt frázisnak" érzed, de ilyen az élet! Nekem elhiheted, nem ma születtem! Vannak tapasztalataim ezen a téren is.

2010. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
27%
Nem menekülés a problémák elől, mert a pokol az elég súlyos probléma. Az öngyilkosság is bűn!
2010. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze hogy megoldás. Megoldás arra, hogy hogyan tegyük szomoruvá a köröttünk élőket, emgoldás arra, hogy hogyan vívjuk ki midnenki figyelmét arra a fél órára mikor a temetés zajlik, megoldás leeht arra hogy hogyan váltsunk ki szívinfarktust a levegőbe nyeklő-cseklő testünkkel, és aztán széttrancsírozott fejünkkel a szomszéd néniből.

A problémákra nem megoldás ellenben.

2010. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
Miért kérdezted ezt? Talán jobb lenne, ha elárulnád mi a baj, és megkérdeznéd, hogy mi segíthet?
2010. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem meg azokat az embereket, akik öngyilkosságot követnek el. Minden emberben kéne annyi tartásnak lenni, hogy megoldja a problémáit. Mint minden embernek az én életben is voltak problémák (két válás, a szüleim meghaltak, két gyermekem is halva született, és még sorolhatnám) de soha eszembe sem jutott hogy eldobjam az életem. Mindig sikerült talpra állnom.

Az öngyilkosság nem megoldás semmire.

2010. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
HÜLYE VAGY?? SOHA! gondolj már bele, hogy mit éreznének a szeretteid... talán bele is őrülnének
2010. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim válasza:

Mors omnia solvit.

vagyis a halál mindent megold

2010. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

Az én problémám sajnos megoldhatatlan. Nem szeretném elmondani miaz, ugyanis már ezen az odlalon többször is fel tettem vele kapcsolatosan a kérdést, és nem akarom hogy unalmasnak tűnjek, felismerjenek. Sok támadást kaptam itt az oldalon, mert SENKI nem tud engem megérteni, se itt, se a környezetemben. És ez az ami a legjobban bánt. Egyesek szerint én vagyok a hibás azért, ami történt velem.


Az öngyilkosságról meg annyit, hogy engem senki nem siratna meg, maximum a temetés ideje alatt, utána el lennék felejtve. Van olyan ember az életemben (aki a problémám okozója) aki még ki is mondta, inkább ne éljek.


Bevallom őszíntén, félek a haláltól, a fájdalomtól, de abban is biztos vagyok hogy nem akarok így élni ahogy most. Mielőtt még mondanátok, nem tudok rajta változtatni, és így nincs is értelme az életemnek. Ürességet érzek napok óta.

2010. jún. 8. 19:59
 19/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem vagy ismerős, biztos, hogy még nem olvastam a problémádról. Nem tudom hány éves vagy, de én egyetlen megoldhatatlan problémát tudok, az pedig a gyógyithatatlan betegség utolsó időszaka.

Mindenből ki lehet mászni, ha az ember nagyon akarja. És olyan nincs, hogy senki nem siratna meg. Depressziós vagy, csak rosszat látod. Kérj orvostól segitséget, és hidd el érdemes élni. Találkozhatsz még olyan emberrel, aki mindenét odaadná, csak hogy téged boldoggá tegyen. De ezért neked is tenned kell.

2010. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
És az ha lelépnél nem lenne megoldás? Az utóbbi egy évben én is többször gondolkoztam már az ö...de nem! Az anyámék miatt nem, de ha ők nem lennének akkor sem...azért mert eszembe jutna, h lehet h valahol van valaki akinek én lennék a nagy ő, és h milyen életet veszíthetek el....az a kifogás h nincs megoldás, nem jó! engem nem fog zavarni, ha még egyszer kiírod IDE a problémádat! Nem foglak ettől unalmasnak tartani!
2010. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!