Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öngyilkosság megoldás lehet?

Az öngyilkosság megoldás lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 19:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Tudom h rohadt nehéz de meg kell hoznod ezt a döntést :S

Ne hagyd h anyád kikészítsen!!-

2010. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:

Azt irtad, hogy nem siratna meg senki. Akkor mi van a pároddal, akivel már 3 éve együtt vagy?

21 évesen költözz el otthonról, és ha tényleg szeretitek egymást a barátoddal, kezdjetek közös életet. Nem mondom, hogy szeretem a cigányokat, de azért köztük is vannak rendes emberek, és remélhetőleg a választottad ilyen. Anyukád meg vagy megbékél a helyzettel, vagy öregségére egyedül marad. Ne hagyd tönkretenni az életed.

Ezen semmi szégyelni való nincs. Fogjatok össze a barátoddal, és támogassátok egymást. Az elején nehéz lesz, de meglásd minden rendbe jön.

Ez egyáltalán nem ok az öngyilkosságra. Szedd össze magad, és legyetek ketten együtt nagyon boldogok.

2010. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

Igen ám, ez mind szép és jó, de anyám nem csak öngyilkossággal is fenyeget, hanem hogy nekem is végem lesz.

Minap egy veszélyes tárgyal akart megverni. De nem sikerült mert elmenekültem. Belfáradtam, nagyon, nagyon.....

2010. jún. 8. 21:23
 34/62 anonim ***** válasza:
Mért nem költözzöl össze a fiúval?
2010. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Most írtam hogy öngyilkossággal és az én bántalmazásommal fenyeget, ha együtt maradok a fiúval.
2010. jún. 8. 21:27
 36/62 anonim ***** válasza:
De ha lelépsz hozzá akkor nem vagytok kötelesek beengedni a másik lakásba, vagy akkor egy másik városba új életet kezdeni
2010. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Na, jó látom, teljesen felesleges volt belinkelni. Tudtam.

De azért köszönöm a válaszokat.

Azt hiszem, megoldás az lesz amire gondolok. Nem akarok tovább így élni, ilyen anyát tudni magam mellé, a szerelmem nélkül. (Tegnap elhagyott, nem azért mert nem szeret, hanem mert így nem lehet együtt lenni) Anyám nem enged sehova, úgy kezel mint egy dedóst, meg mondja melyik busszal menjek haza. Nem akarom így folytatni az életemet.

2010. jún. 8. 21:34
 38/62 anonim válasza:
Ez a történet orvosolható, csak túlságosan gyermeki vagy.Nagyon ragaszkodsz bizonyos dolgokhoz. Erre nem megoldás az öngyikosság!!!!!! Annyi jó választ kaptál. Most forrnak benned az indulatok. Hagyd, hogy egy kicsit lecsillapodjon benned a feszültség, és az anyukádban is. Ahogyan tellik az idő te magad is pontosan fogod látni, mi a helyes út, hogyan kell döntened.. Az élet szép, hiszen ezt te is tudod! Eldobni a legnagyobb szamárság lenne. Gondolj csak bele, hogy akkor soha többé nem látnád őt, és nem ölelhetnéd.
2010. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:

ha annyira szeret amennyire mondod tárt karokkal fogadna.

Nőj föl, ne anyádat válaszd!!

2010. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, az anyud fenyeget az öngyilkossággal, mármint hogy ő lesz öngyilkos ha külön költözöl vagy együtt maradsz a fiúval....hú, ha ez így van, akkor ez nagyon nem szép dolog az anyud részéről...de igazolj vissza ha jól gondolom!
2010. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!