Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg így van?

Most ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Tudom, ez az oldal nem egy reprezentatív minta...és ezért is vannak fenntartásaim....

Itt minden olyan szabályos, fekete-fehér. Természetesen SENKINEK nem jut eszébe, hogy néha kíváncsiságból megnézze a párja telefonját, email-jeit (vagy legalább 1x élete során !) , itt mindenki rettentő bizalommal rendelkezik a párja iránt, olyan szabályos, és kerek a kapcsolata mint egy focilabda.

Nem naivitás 100%ban biztosnak lenni valamiben? -kérdem én.

Én ugyan nem kutakodom /1x az életben már igen :)/ , de szeretem hallani hogy mit mondd a párom, és jól esik a fülemet odatenni, hogy kivel beszélget. Szerintem a beteges féltékenység nagyon gáz és zavaró, de egy enyhe figyelem a kapcsolatért igen építő...


Szóval itt mki erkölcsös és tényleg mindenben bízik a párjában, nem csak 99%ban? ,)


2010. jún. 8. 11:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
60%

valamilyen normát viszont követni kell, amikor az ember tanácsokat ad

és az legyen már inkább a pozitív oldal, mint a negatív

rossz kapcs-ban pl nem azt kellene erőltetni, hogy csald meg.

2010. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

előző vagyok

és szerintem ezért tűnik itt minden "szabályosnak"fekete-fehérnek.

és ha nem lenne meg ez, a válaszok valószínűleg teljesen összefüggéstelenek lennének, amiken nehéz eligazodni, így a kérdező megint CSAK magára számíthatna a döntésben

2010. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én sosem írtam itt hogy 100% megbízok a páromban és nem figyelek. De ettől függetlenül nem nézem meg kiváncsiságból semmijét, mert butaságnak tartom. Vagy odaadja a jelszavát, vagy belép és megmutatja vagy ha nem akarja akkor nem. Miért zavar ez téged? Te belenézel mindenbe és leszóltak, és most azért akarod beállítani hogy az építő jellegű?
2010. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
azért mert páran nem csípjük az álszent embereket....;)
2010. jún. 8. 12:59
 25/28 anonim ***** válasza:

És miért álszent az aki nem olyan mint te, nem úgy gondolkozik? Mivel bizonyítod hogy nem így van amit mondok vagy hogy én is kutakodni szoktam? És azon kívül meg mit zavar téged ha valahol van egy ember aki szerinted álszent? Lehet hogy az ország másik végén lakik és sosem ismered meg.

És különben is nem gondolod, hogy aki kutakodik a párja után az nem fog válaszolni a kérdésre ezért tűnik úgy hogy mindenki egyforma? Gondolkozzál már!

2010. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
57%

Attól ,hogy valaki nem csinálja azt amit te miért álszent? Szerintem egy normális kapcsolatban,nem tiniszerelemben,meg kézenfogva járásban,több év együttlét után nincs szsükség kutakodásra, és állandó óvatosságra,bizalmatlanságra.

Nálunk nincs szsükség,akkor is ha álszentnek nevezel akkor is igy van.Nem tartom magam álszentnek,csak egy biztos alapokon nyugvó párkapcsolatom van.

2010. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
48%

Egyik oldal - Ha nem tudom nem fáj,

Másik - Hülye azért nem vagyok. Én az utóbbihoz tartozom

2010. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki nem kutakodik nem azt jelenti hogy naív és mindent elhisz, homokba dugja a fejét!
2010. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!