Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg így van?

Most ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Tudom, ez az oldal nem egy reprezentatív minta...és ezért is vannak fenntartásaim....

Itt minden olyan szabályos, fekete-fehér. Természetesen SENKINEK nem jut eszébe, hogy néha kíváncsiságból megnézze a párja telefonját, email-jeit (vagy legalább 1x élete során !) , itt mindenki rettentő bizalommal rendelkezik a párja iránt, olyan szabályos, és kerek a kapcsolata mint egy focilabda.

Nem naivitás 100%ban biztosnak lenni valamiben? -kérdem én.

Én ugyan nem kutakodom /1x az életben már igen :)/ , de szeretem hallani hogy mit mondd a párom, és jól esik a fülemet odatenni, hogy kivel beszélget. Szerintem a beteges féltékenység nagyon gáz és zavaró, de egy enyhe figyelem a kapcsolatért igen építő...


Szóval itt mki erkölcsös és tényleg mindenben bízik a párjában, nem csak 99%ban? ,)


2010. jún. 8. 11:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sok ember még névtelenül sem mer őszinte lenni, inkább csak tetszeleg az igazságos és feddhetetlen pozíciójában, hogy önmagát tömjénezze. Na meg ugye ott van az értékelés, ami miatt sokan inkább nem írnak le őszintén valamit, nehogy lepontozzák őket. Én is azt látom itt, hogy leginkább mindenki úgy ír, mintha vizsgázna erkölcsösségből, és nem is gondolja át a helyzeteket.
2010. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

lehet naívnak is lenni 100%-osan bízni

vagy abszolut féltékenynek lenni

akkor is megcsal, aki meg akar csalni.

a féltékenység önbizalomhiány, hogy van nálam jobb a páromnak.

ha a párunkat lenézzük, akkor meg: összeteheti a kezét, hogy vele foglalkozok, tehát van önbizalom, nincs féltékenység

a féltékenység tönkretehet kapcs-t?

aki igazán szeret, kitart a párja mellett, ha féltékeny, akkor is.

tehát a féltékenység kérdése, szerintem teljesen lényegtelen, ahogy a megléte is. csak a baj van vele, vagy nélküle is akár.

2010. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
szerintem ez ember és kapcsolatfüggő. előző kapcsolatomban én is belenéztem párom telefonjába (már ha volt alkalmam, mert dugdosta) illetve volt hogy megnéztem mit is csinál a neten. persze mindezt azért mert felmerült bennem a gyanú, hogy valami nem stimmel vele. (és utólag igazam is lett ) mostani párommal több mint egy éve élek együtt , egyszer sem jutott eszembe belenézni a telójába, vagy emailjébe beleolvasni. ha valaki hívja, néha megkérdem ki volt az és ennyi.nem is dugdossa a telóját, én sem az enyémet. szóval én voltam mindkét helyzetben ígyhát tudom, hogy igenis létezhet olyan hogy az ember nem kutakszik és megbízik a másikban.
2010. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal valóban nem reprezentatív minta. 40 éves elmúltam, úgyhogy bőven van tapasztalatom, van szemem és fülem és olvasni is szoktam. Úgyhogy elég jól látom, hogy az élet nem egészen arról szól, amit itt sokan hangoztatnak. Akinél pedig valóban olyan hibátlanul működik minden, ahogy írja, az a ritka kivételek közé tartozik, becsülje is meg a helyzetét.
2010. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én valamelyik nap feltettem egy hasonló jellegű kérdést, és tökre le lettem hurrogva. Hogy már miért ne létezne, meghogy egyből észre vennék stb. De véleményem szerint az égegyadta világon semmi nincs amiben 100 %-ig biztosak lehetünk. Még az sem biztos, hogy a következő percben fogok levegőt venni, mert mi van, ha úgy járok, mint a focisták. Na ez egy kicsit morbid lett, de nekem ez a véleményem.
2010. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Most szégyelljem el magam,amiér tén télleg iylen naiv vagyok,hogy tudom hogy nem kell másik nő a páromnak? Ezért nem hallgatózok,kémkedek..

Aki igy tesz ,annak egészségére,engem a legkevésbé sem érdekel más élete de azért nehogymár ez ne legyen normális,hogyha én megbizok a páromban.

2010. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ja és a mi kapcsolatunk teljesen rendben van,jó a szex,mindent megbeszélünk,tudunk alkalmazkodni egymáshoz... ha hiszed ha nem ,van ilyen és ez a lehető legoptimálisabb szerintem. vannak vitáink igen,de tartós problémáink nincsennek egymás közt,nincs pofozkodás,verekedés,undoritó dolgok kiabálása a másikra.

És ez nem naivitás kérdése.

2010. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hát mit ne mondjak azért ez a pofozkodás, verekedés egy egészen más tészta. Én személy szerint ezt a dolgot közelse sorolnám ebbe a témába.
2010. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
csak azért irtam ide mert voltka olyan kérdések is már itt,ahol a kérdező világosan leirta hogy veri a férje és voltka oylan hozzászólások,akik szerint néha egy egy pofon normális egy kapcsolatban. Na nálam pl egyáltalán nem normális,ahogy a kémkedés se a másik után.
2010. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Ez nem kémkedés egyébként. Kémkedni nem szabad szerintem se, mármint hogy állandóan nézni a telefonját, feljegyzéseket készíteni mit és mikor csinált, nézegetni az emailjeit....csupáncsak azért Én speciel (és de örülök hogy rajtam kívül más is!!) szeretem ha nem "vak" vagyok, és elhiszek mindent,-szeretek odafigyelni.


Meg szerintem ennyi kell egy kapcsolatba, mert azt jelzi, hogy fontos nekem és nem intem el, hogy "ja, persze, menjen csak 4 napra el pusztaszentfülöpre , mert tutkó bizhatok benne"


Nekem a távkapcsolatokal is ez a bajom, hogyha nem is kell egymás nyakán lógni, de a távolság lehet vkinek nagy kísértés is...

2010. jún. 8. 12:30
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!