Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg így van?

Most ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Tudom, ez az oldal nem egy reprezentatív minta...és ezért is vannak fenntartásaim....

Itt minden olyan szabályos, fekete-fehér. Természetesen SENKINEK nem jut eszébe, hogy néha kíváncsiságból megnézze a párja telefonját, email-jeit (vagy legalább 1x élete során !) , itt mindenki rettentő bizalommal rendelkezik a párja iránt, olyan szabályos, és kerek a kapcsolata mint egy focilabda.

Nem naivitás 100%ban biztosnak lenni valamiben? -kérdem én.

Én ugyan nem kutakodom /1x az életben már igen :)/ , de szeretem hallani hogy mit mondd a párom, és jól esik a fülemet odatenni, hogy kivel beszélget. Szerintem a beteges féltékenység nagyon gáz és zavaró, de egy enyhe figyelem a kapcsolatért igen építő...


Szóval itt mki erkölcsös és tényleg mindenben bízik a párjában, nem csak 99%ban? ,)


2010. jún. 8. 11:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy az, csak nem vállalják fel.
2010. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megbízom a barátnőmben. Ebben mi olyan különös?

Az emberek szeretnek minden lében kanalak lenni, nem csak a párjukkal kapcsolatban, hanem a barátaikkal is. Szeretik mindenbe beleütni az orrukat. Régebben zavaró volt, de most már csak nevetek az ilyeneken. :)

2010. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem a beteges féltékenység nagyon gáz és zavaró, de egy enyhe figyelem a kapcsolatért igen építő... "


Egészen addig az, amíg nem érződik a hátsó szándék, ami ebben az esetben a bizalmatlanság. Na, az már sértő és romboló.

2010. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Volt,h én is megnéztem párom telefonját,ő is az enyémet,na és? Nincs ebben semmi kivetni való! Nincs titkolni valónk egymás elött,ha meg lenne,az régen rossz! Ne bosszantsd fel magad! Mindenkinek vannak problémái,de sokkal könnyebb osztani az észt,másokat kioktatni,mint szembenézni a valósággal és otthon rendet tenni!
2010. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező én egyetértek veled. Mostanában én is azon gondolkodom, hogy tényleg van-e sírig tartó szerelem, és valóban létezik az, hogy 15 év után is soha egy percre nem ingott meg a bizalom a társ iránt, és ugyanúgy szerelmesek egymásba mint a kezdetek kezdetén. Rengeteg ilyen sztorit olvasok, és én bizony kételkedek ezekben. Néha engem is elkap a kíváncsiság, hogy de jó lenne tudni, belelátni, megnézni...

Tapasztalatom, hogy a rózsaszín lufik előbb utóbb kidurrannak.

2010. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
41%
Még annyit, hogy a pálya széléről mindig könnyebb bekiabálni, mint a pályán játszani.
2010. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%
Mi 4 éve szeretjük egymást,de ő is a körmömre néz néha és én is.Ebben semmi kivetnivaló nincsen.Aki nem csinálja naiv vagy nem érdekli a párja.
2010. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Még annyit, hogy a pálya széléről mindig könnyebb bekiabálni, mint a pályán játszani"


Ezt nagyon jól írtad! az elmélet hogy én nem, nem soha és pfúj... meg van a valóság...

2010. jún. 8. 11:19
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy anonim oldal. Nem kell itt minden készpénznek venni.Lehet, hogy az örök hűséget javasló háromgyermekes családanya egy pattanásos, otthon ülő, magányos tinédzser srác. A mindenkivel jó kapcsolatot tartó 16 éves fiú pedig egy unatkozó nyugdíjas öreglány.
2010. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

Én mindig bizalmatlan voltam a párommal szemben, túl sok pofont kaptam már az élettől. Amikor összeköltöztünk elkezdtem megbízni benne annyira, hogy nem hittem mindenkiről, akihez hozzászólt, hogy akar tőle valamit. Nem néztem a telefonját, semmi elítélendőt nem tettem, még titokban sem.

Ezután egy fél évre megtaláltam egy msn beszélgetését, ahol egyik csoporttársával flörtölt. Utána elmondta, hogy ez az, aminek látszik, és le akart vele feküdni, csak a csaj beteg lett, így nem lett belőle semmi. Megszakította a kapcsolatot a lánnyal, de azóta nem is akarom elaltatni a gyanakvásom, úgy gondolom, ha ezt képes volt megtenni, akkor nekem jár annyi, hogy fél szemmel figyeljem a lány ismerőseivel való kapcsolatát.


Illetve most van egy nagyon jó haverom, akivel napi szinten képes vagyok órákat beszélgetni a semmiről. Ő erre iszonyat féltékeny, de nem izgat, én nem lennék képes megcsalni őt, ő meg nem árt, ha félti a kapcsolatát.

2010. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!