Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan rossz, hogy igy...

Miért olyan rossz, hogy igy vagyok boldog?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal, de ő elvált.Mikor én megismertem, akkor egy szabad ember volt, nem tettem tönkre családot.Anyuméknak is elakartuk mondani, de nem rögtön, gondoltuk, hogy még várunk vele, hogy komoly e lesz a kapcsolat.De anyum megtudta, ki volt akadva.Meg is értem.Akkor ezt átbeszéltük anyummal, akkor hajtotta, hogy nem illünk össze, stb.(mindenre gondoljatok)De ugy volt, hogy erről senkinek nem beszélünk.Ma itt volt keresztanyum és a párom is szoba jött.Anyum ordibált, kitálalt mindent, meg hogy ő mennyire utálja, stb.Nekem ez nagyon rosszul esett, sirtam is.Eddig egy szót sem szolt rá, de most...Akkor keresztanyum is elkezdte, hogy hagyjam ott, én csak elrontom az életemet, pedig a párom most csinálta neki a lakást.Én sirtam, kimentem, egyszerűen nem tudtam hallgatni.belátom, hogy csak jót akarnak, de én most vagyok boldog, őt szeretem.Mindenben segit, kedves.

Nem tudom mit tegyek. :( Igy nagyon rossz.De én szeretem a párom és nem tudnám elhagyni.

Azt sem tudom mondjam e ezt az egészet a páromnak.De akkor ő nem jönne hozzám.

Nehéz..Jót akarnak, de boldog vagyok.Anyám is kitálalt, bánt nagyon.Fiatal vagyok, tudom, lehet nekem sok, de nem kell.Ha elrontom az életem, az is az én bajom, tapasztalatot szerzek :(((

18/L


2010. jún. 3. 16:32
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Mi nem alszunk együtt, anyum nem engedi.Amig le nem érettségizek, addig nem isköltözünk össze, utána majd ha minden jól fog alakulni, akkor igen.Már 2 éve vágyom arra, hogy mellette audjak el, keljek fel.
2010. jún. 4. 08:19
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

én 15 hónapja vagyok a párommal, az elején minden remekül alakult...kijött a családommal...anyum és mamám hát hogy is mondjam,nem épp úgy gondolkoznak mint én pl. és alakult hogy párom összeszolalkozott anyummal telefonon...nem durván, de megbántották egymást...inkább mindkettő csökönyös szamár...aztán mamám meg anyum szó szerint azért utálja őt (mamám azt mondta épp tegnap hogy akárhányszor szóba kerül ő annál jobban utálja, mintha élvezné azt, hogy utálhatja)mert hogy nem jön hozzánk. én megértem a páromat is, anyumékat is. mindkettőjük hozzáállásában van igazság...de egyszerűen annyira elegem van abból, hogy anyuék mindent erre vezetnek vissza, hogy elcseszem az életem és kihasznál és nem szeret, csak azért mert nála vagyunk együtt és nem otthon. és elegem van, hogy két tüz közé estem. párom amúgy apuval nagyon kijön, sőt sokszor apu állitja le anyuékat, hogy hagyjanak. párom sose mond egy rossz szót se rájuk, de ő is egy csökönyös szamár és igenis félretehetné ő is a hülyeségét. szal lényegében azt akartam írni, hogy nálunk is egy apróság miatt utálják, amit szinte élveznek, és tök nincs értelme az egésznek. megértem, hogy rossz, nekem is rosszul esik, amit mondanak róla, hisz én boldog vagyok mellette. szerintem nem tudsz mit tenni, ne vedd a szívedre, és foglalkozz azzal, hogy boldog vagy...persze azért figyelj oda...hisz sosem lehet tudni...

21L

2010. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen egy 16 évessel összejönni...hmm...
2010. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Őszintén, nem ugy viselkedik, nem mondanám meg, hogy hány éves.Nagyon szeretjük egymást.
2010. jún. 5. 19:24
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a furcsa ha a szuleid nem feltenenek es nem szolnanak semmit.Kar,hogy ez veszekedeshez fajul, de ez intelligencia kerdese.

A te reakciod pedig egy egy 18 eves szerelmes lany kitorese.

Azzal nem oldasz meg semmit,hogy az elso nehezseg jelentkeztevel inkabb meglepsz, ahelyett hogy bebizonyitanad a szuleidnek,hogy nem kell felteniuk mert helyen van az eszed.Ha valoban szeretsz valakit,akkor az legyen mindenaron a celod,hogy a tobbiek is szeressek es megbecsuljek.Ez egy boldog jovo alapja.

A hirtelenkedes, sertodes, mergeskedes,"majd en megmutatom", sehova sem vezet.

2010. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy érettséget bizonyít a viselkedésed.Otthagynál csapot-papot mert veszekednek veled? Ettől még jobban fogják utálni a barátodat, amiért csak magadat okolhatod.
2010. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent, hogy nem a koráhozvalóan viselkedik?
2010. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy féltik a 18 éves lányukat egy 30 éves elvált gyerekes embertől.

Bizonyítsátok be, hogy tévednek.

2010. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Sokat bizonyitottunk, anyám és keresztanyám a hátam mögött beszélnek ki.Van ezzel kérdés.. ennek van folytatása..sajnos
2010. jún. 7. 19:23
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Azzal bizonyitasz,hogy szepen otthon maradsz, elvegzed az iskolat es igyekszel otthon egy nyugodt legkort teremteni.

Ha szeretitek egymast,akkor tartsatok ki.

A baratod ezen legyen, nem pedig olyanokkal zavarjon meg hogy,"nem is tudja,hogy birod ki otthon"

2010. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!