Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan rossz, hogy igy...

Miért olyan rossz, hogy igy vagyok boldog?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal, de ő elvált.Mikor én megismertem, akkor egy szabad ember volt, nem tettem tönkre családot.Anyuméknak is elakartuk mondani, de nem rögtön, gondoltuk, hogy még várunk vele, hogy komoly e lesz a kapcsolat.De anyum megtudta, ki volt akadva.Meg is értem.Akkor ezt átbeszéltük anyummal, akkor hajtotta, hogy nem illünk össze, stb.(mindenre gondoljatok)De ugy volt, hogy erről senkinek nem beszélünk.Ma itt volt keresztanyum és a párom is szoba jött.Anyum ordibált, kitálalt mindent, meg hogy ő mennyire utálja, stb.Nekem ez nagyon rosszul esett, sirtam is.Eddig egy szót sem szolt rá, de most...Akkor keresztanyum is elkezdte, hogy hagyjam ott, én csak elrontom az életemet, pedig a párom most csinálta neki a lakást.Én sirtam, kimentem, egyszerűen nem tudtam hallgatni.belátom, hogy csak jót akarnak, de én most vagyok boldog, őt szeretem.Mindenben segit, kedves.

Nem tudom mit tegyek. :( Igy nagyon rossz.De én szeretem a párom és nem tudnám elhagyni.

Azt sem tudom mondjam e ezt az egészet a páromnak.De akkor ő nem jönne hozzám.

Nehéz..Jót akarnak, de boldog vagyok.Anyám is kitálalt, bánt nagyon.Fiatal vagyok, tudom, lehet nekem sok, de nem kell.Ha elrontom az életem, az is az én bajom, tapasztalatot szerzek :(((

18/L


2010. jún. 3. 16:32
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
hány éves a párod? nem ez itt a gond?
2010. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán részletezted mi a gondjuk anyukádéknak a pároddal
2010. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi, nem bántásból, de én is igazat adok édesanyádéknak. Ők csak féltenek Téged és jót akarnak...

Lehet nem feltétlenül a leghelyesebb 18 évesen egy nem tudom mennyi idővel idősebb férfival járni... Feltételezésem szerint neki egy kis friss pipi hús kell aztán majd talál jobbat (bár ne így lenne!)

Azt tudod, hogy miért váltak el?

Mennyi ideje vagytok együtt?

Sulizol?

Ha ennyire rossz otthon egyetlen dolog ha elköltözöl, melózol, saját lábadra állsz, vársz pár évet és akkor meglátod valóban együtt kell-e maradnotok a "párod"-dal. pár hónap után ne vonj le messzemenő következtetéseket...



bocsi de ez a véleményem...egyébként kívánom, hogy ne csalódj:)

2010. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

jajj most látom, hogy két éve vagytok együtt...akkor kicsit más a helyzet...nem tudom...talán a korával van bajuk:-S

(előző voltam)

2010. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
valahogy mindenki fél attól a szótól , hogy elvált férfi. nem is értem. az egyik legjobb barátom egy srác aki elvált 3 év házasság után. egyszerűen nem működött a kapcsolat és ez volt a legjobb megoldás. nagyon rendes , aranyos srác. az csak egy dolog hogy elvált. a szüleidnek azon kívül hogy elvált van más baja is? mert csak ezalapján megítélni valakit nagyon buta dolog. Felnőtt nő vagy, mondd meg anyudnak , hogy a te életed a te választásod, szívesen meghallgatod a véleményét de ha te vele vagy boldog és senkinek sem ártatok a kapcsolattal akkor mi a gond?
2010. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak lehet, hogy olyan tapasztalatot szerzel, amin nem tudsz csakúgy majd túllépni... anyukádék ettől akarnak megóvni. Én a helyedben őszinte lennék a szüleimmel, és komolyan elmondanám, hogy mit érzek. Lehet, hogy ők is elmondják az aggodalmaikat.

Ha az van a dologban, hogy a pasi sokkal idősebb, mint te, akkor pláne tökéletesen megértem őket. Szerintem hatalmas kínban vannak, mert egyfelől szeretnének neked jót tenni, másfelől viszont nagyon aggódnak érted. Általában ha a szülők nem helyeslik a partnert, akkor az nem azért van, mert rosszat akarnak, hanem azért, mert nekik nagyobb tapasztalatuk van, és jobb az emberismeretük. Lehet, hogy a pasid kedves, de anyukád valószínűleg lát benne valami aggasztót.

2010. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán jó kapcsolatod volt egyébként a szüleiddel, édesanyáddal, akkor konkrétan rákérdezhetsz hogy mi a baja a pároddal. Mint szülő én megértem, hisz félt, Te is igy leszel. Az ember ha szerelmes nem lát, nem hall,s lehet hogy ők mint tapasztaltabb emberek, átlátnak a szitán. Természetesen tiszteletben tartom az érzésed, és ha Te teljes mértékben megbizol benne, ne engedj a 21-ből Drukkolok neked.
2010. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Elvált és van gyerek.De hisz ebben semmi rossz sincs.Ha egyszer nem működik a kapcsolat,akkor nem működik.És a volt felesége állitolag megcsalta-ezt nem tudom, nem tudja bizonyita-és 20 évvel idősebb párja van.ha jól tudom.Most ha én elválok, akkor soha senkivel ne jöjjek össze, mert mindenki rossz szemmel nézné?!Én megértem, hogy féltenek, jót akarnak, de szeretjük nagyon egymást.Korával nincs baj, anyum mondta, hogy az sem érdekli, ha 40 éves lenne.

Mondjam el a páromnak ezeket?

Vagy hallgassak és majd össze költözünk és rendeződnek a dolgok?

Nem tudom :( De szomoru vagyok, hogy igy gondolják.

2010. jún. 3. 16:49
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg írd meg, hány éves a barátod. Ötven?

Vagy huszonöt?

Nem mindegy.

De ha szeretitek egymást, és már felnőtt korú vagy, nem tudom, hol a gond. Azért, mert másnak nem tetszik, én nem hiszem, hogy szakítanék. Persze, ha alkoholista, drogos, nőzik, ver, akkor szakíts.

2010. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

Utolsónál a pont.

Kicsit gondolkozz el azon a kifogáson amit Anyuék mondtak,bármi is az...

Lehet,hogy van benne valami.

2010. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!