Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan rossz, hogy igy...

Miért olyan rossz, hogy igy vagyok boldog?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal, de ő elvált.Mikor én megismertem, akkor egy szabad ember volt, nem tettem tönkre családot.Anyuméknak is elakartuk mondani, de nem rögtön, gondoltuk, hogy még várunk vele, hogy komoly e lesz a kapcsolat.De anyum megtudta, ki volt akadva.Meg is értem.Akkor ezt átbeszéltük anyummal, akkor hajtotta, hogy nem illünk össze, stb.(mindenre gondoljatok)De ugy volt, hogy erről senkinek nem beszélünk.Ma itt volt keresztanyum és a párom is szoba jött.Anyum ordibált, kitálalt mindent, meg hogy ő mennyire utálja, stb.Nekem ez nagyon rosszul esett, sirtam is.Eddig egy szót sem szolt rá, de most...Akkor keresztanyum is elkezdte, hogy hagyjam ott, én csak elrontom az életemet, pedig a párom most csinálta neki a lakást.Én sirtam, kimentem, egyszerűen nem tudtam hallgatni.belátom, hogy csak jót akarnak, de én most vagyok boldog, őt szeretem.Mindenben segit, kedves.

Nem tudom mit tegyek. :( Igy nagyon rossz.De én szeretem a párom és nem tudnám elhagyni.

Azt sem tudom mondjam e ezt az egészet a páromnak.De akkor ő nem jönne hozzám.

Nehéz..Jót akarnak, de boldog vagyok.Anyám is kitálalt, bánt nagyon.Fiatal vagyok, tudom, lehet nekem sok, de nem kell.Ha elrontom az életem, az is az én bajom, tapasztalatot szerzek :(((

18/L


2010. jún. 3. 16:32
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igen, megbizom benne.Nem volt sose jó kapcsolatom anyámmal.
2010. jún. 3. 16:49
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem, nem iszik, nem cigizik se semmi.Szépen beszél, csunya szót sem mond.32 éves, de a kor nem gond, anyum azt mondta.
2010. jún. 3. 16:50
 13/32 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyára anyukád lát benne valami olyasmit,amit Te szerelmes fejjel nem veszel észre,valami negatívumot.Nyilván ad okot némi aggodalomra,ha egy elvált,családos ember egy fiatal,tapasztalatlan lánnyal kezd.Ez óhatatlanul azt a benyomást kelti Róla,hogy szélhámos,vagy éppen felelőtlen,könnyelmű,esetleg kihasznál.

Nem állítom,hogy ez így van,de tényleg ezt gondolhatja anyukád,hozzá teszem,könnyen lehet,hogy jogosan.

2010. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a kora gond, akkor bizony valami más van a dologban. Hány éves egyáltalán gyereke? 1, esetleg 5? Vagy 14? Én se akarnám, ha a lányom olyannal lenne együtt, akinek majdnem vele egykorú gyereke van. Ha persze még picike gyermek, akkor annyira nem zavarna. De mindenesetre lehet, hogy a fickóban van valami, ami nagyon nem szimpi anyukádnak.
2010. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Én nem tudom.De hallgatok, páromnak sem mondok semmit, ha ugy alakul összeköltözünk, ha nem, akkor okosabb lettem valamivel.
2010. jún. 3. 17:18
 16/32 anonim ***** válasza:
87%

18 évesen szerettem bele a gyerekm apjába, elvált ember vlt szintén már előttem elvált. 15 évvel idősebb és két gyerek apja

anyámék sem bírták

neki köszönhetem a kislányomat és 10 boldog évet....eddig


ha te boldog vagy,akkor csináld


a feszültségkeltés felesleges, anyukádat is megértem, de szerintem egyenlőre ne terheld az amúgy is ingatag kapcsolatot azzal,hogy a párodnak MINDENT kitálalsz

fontos az őszinteség, finoman persze beszélhetsz róla, azt is megbeszélheted,hogy anyud most ennek nem túlzottan örül és ez téged bánt, a véres részleteket szerintem hagyd ki

és legyél nyugodt, ha konkrét bajuk nincs az embereddel,akkor meg fognak békélni....

TE legyél boldog ez a lényeg

2010. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Sztem 32 év az még nem a világ vége (én is annyi vagyok, :))

ha nincs vele semmi baj, csak annyi, hogy ki tudja, miért, anyukádéknak nem tetszik, akkor sztem nagy hülyeség lenne otthagyni.

2010. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Nem is fogom.Soha nem találnék még egy ilyen embert, és borzasztoan szeretem, valahogy hidegen hagy, amit anyumék mondanak.Meghallgatom, de annyira bánt, sirok.

Boldog vagyok és e miatt nem hagyom, hogy tönkre menjen a kapcsolat.


Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 3. 20:24
 19/32 anonim ***** válasza:
55%

mondd meg a rokonaidnak hogy:

Lehet, hogy ők hibát látnak benne.

Lehet, hogy Neked akarnak segíteni.

Lehet, hogy féltenek.

Lehet, hogy fiatalnak találnak.

Lehet, hogy elítélik a válást.

Lehet, hogy problémásnak találnak egy ilyen kapcsolatot.


DE


Te boldog vagy vele és szereted.

Ennek nem ez a kulturált formája, mondják el normálisan a kifogásaik.

Ne kényszerítsenek választási szituációba, szeretnél velük is jóban lenni, és a barátoddal is együtt maradni.

Meg fogod hallgatni őket, de Te fogsz dönteni és nekik ezt el kell fogadniuk.

Ne azt nézzék, hogy szerintük milyen az ideális társ, hanem, hogy Neked, mi az ideális, és hogy Te így boldog vagy-e.

2010. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
93%
Fiatal vagy még, ne kapkodd el a dolgot. Várjatok kicsit. Ha együtt jártok, vagy akár alusztok is, nem baj, csak ne költözz össze, ne is esküvőzz, aztán majd az élet meghozza a választ.
2010. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!