Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így nem megy tovább, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nem megy tovább, a lelkem kiteszem, igyekszem, hogy a gyerekek miatt ne menjünk külön de bármit teszek egyre nehezebb nem bírom tovább. tényleg ennyire rossz vagyok? Törődjek bele a jelenbe, vagy vár rám még valaki akimellett boldog lehetnék?

Figyelt kérdés
37 éves nő vagyok 10 éve mentem férjhez a jelenlegi páromhoz.Ő a második férjem hatalmas szerelem volt,annyira nagy,hogy 3 gyerek édesanyjaként rúgtam fel akkori házasságom.A gyermekeimet első perctől szerette és nevelte velem,boldogan éltünk,két közös kisfiunk született.A nagy gyermekeim felnőttek ez a házasságom megromlott,már egy válóperes tárgyaláson túl vagyunk.Nincs 3, személy az életünkben,,nincs alkohol,se csavargás veszekedés van folyton,mindenen.Eleinte én voltam ingerlékenyebb de mára már eszméletlen mivé vált a férjem.Apró dolgokon egy pillanat alatt robban örjöng tör zúz ,megüt.Próbálok vele higgadt időszakban finoman beszélni de nem lehet.Hagyjam már...ennyi a válasz.Mikor jó kedve van akkor olyan mintha nem ő lenne.De nem élhetek így,nekem folyton arra kelljen figyelnem nehogy valami ne tetszen neki...mert akkor jön a dühroham?NEM én ezt nem bírom tovább.Néhány jobb nap után úgy érzem az ellenségemmel élek....Mit tegyek?
2010. nov. 5. 23:39
 1/7 Moszuke ***** válasza:

a férjed egy primitív állat.

az ilyet meg kell ölni és a két gyereket is mert tovább öröklődik a hibás génállomány.

hmm... na... jó... kicsit túloztam.


ne törődj bele a jelenbe.

semmi értelme csak a gyerekek miatt együtt lennetek...

ez egy tipikus elbaszott szülői pár. ahol a pénz a kényszer vagy a gyerekek tartják össze a házasságot..

mi bármit is mondunk valószínű minden maradni fog úgy ahogy eddig mert nem teszel semmit.

kb ennyi

2010. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű:válj el!
2010. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gyerekeim miatt most biztosan megölnélek,gondolom te is ezt tennéd velem ha szülő lennél és én mondtam volna ilyet....Azért írtam,mert ezen az oldalon lehet tanácsot kérni és én tanácsot kértem nem bántást.
2010. nov. 5. 23:57
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második,köszönöm én is úgy gondolom,hogy nem menthető ez a házasság .De nagyon szeretik a gyerekek az apjukat és ő is őket,de hol vagyok én?Nekem tűrnök kell,hogy a gyerekeivel lehessen?

Viszont nagyon édes,kedves gyerekek,mikor veszekszik a pici azt mondja apa kérj bocsánatot!!Apa nem szabad kiabálni anyával...

2010. nov. 6. 00:00
 5/7 anonim válasza:

Istenem, nagyon sajnállak, szörnyű lehet ez az egész:S egyébként a többiek leírták a lényeget, én még annyit tennék hozzá, hogy olvasd el Csernus A Nő című könyvét, hidd el, segíteni fog meghozni a döntést!:)

Fel a fejjel, kitartást!

2010. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy írtál.Valóban a lényeget leírták,és én is tudom mi lenne a helyes de mikor azt mondják a picik anya béküljetek ki szeretünk benneteket...akkor azt érzem ,hogy nyelnem kell,tűrnöm a gyerekek miatt:(

Megfogadom a tanácsod,megveszem a könyvet de miben segít nekem?Esetleg hasonló helyzetben voltál?

2010. nov. 6. 00:31
 7/7 anonim válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben, de egy barátom jóvoltából olvastam a könyvet. Hihetetlen jó,tanulságos dolgokat ír a párkapcsolatokról, az egész könyv úgy elgondolkodtat, átértékeled az egész életed:) fiatal vagy még, nem kell hogy boldogtalan légy, mikor lehet másképp is!Minél hamarabb változtass!!!!csak egy életed van!utolsó voltam
2010. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!