Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a pasidra...

Mit tennél, ha a pasidra rányomulna egy tizenéves kiscsaj?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok barátom 25. Nem olyan sűrűn találkozunk, de azért a heti 2-3 alkalom mindig megvan, de van amikor a hétvégéket nem együtt töltjük. Ő ilyenkor elmegy a haverjaival inni, ellenni, szórakozni (nem disco), hanem egy normálisabb kocsma ahol leginkább fiatalok vannak. Mesélte, hogy a 7végén egy kiscsaj sokszor bámulta őt, amikor a pasim a pultnál volt odament hozzá beszélgetni, és nem úgy mint egy haver, mert nem is ismerik egymást és barátom egyből észrevette hogy a kiscsaj nyomul. (18 éves) A barátom szóba állt vele, de utána otthagyta. Aztán barátom egy másik helyre ment, és oda is utána ment a kiscsaj beszélgetni. Ekkor is váltottak pár szót, de barátom megint otthagyta mert mentek egyik haverjával valamerre. Mikor ezt pont mesélte nekem a barátom, épp bent ültünk valahol épp bejött ez a kiscsaj, látta hogy velem van a barátom de úgy bámulta... úgy idegesíett. Ismerem ezt a csajt látásból és annyira idegesít hogy kinézte a pasimat. Bízom a barátomban, meg hát ha ezt elmesélte nekem akkor ez már jó jel nem? Mert akkor tuti nem akar a csajtól semmit!(sztem)
2010. jún. 2. 10:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
A barátodé az utolsó szó. Ha ő nem akarja, mindegy, mit csinál a lány.
2010. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%
Azt hittem egy harmincas nő vagy már legalább hogy ennyire kiscsajnak tartod őt. Az a pár év szinte semmi köztetek. Ha elmesélte a pasid jó jel, bár nem lehet tudni. Az ismerősi körömben is divat lett 20 éves lányokat felszedni, annak ellenére hogy 30 éves anyuka vagyok értelmiségi baráti körrel. Igaza van a felettem szóló férfinak. Hogy nem kellene nekik ennyi idős lány?? Nem kell bedőlni egy férfinak sem.
2010. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben diszkóban voltunk pasimmal,én voltam akkor 21,ő 23. Elmentem wc-re és mire visszaértem láttam hegy kis csaj kb 15 éves lehetett ott tekergőzött a barátom elött. Ő meg mindig állt egyre hátrébb,a csaj meg annál közelebb ment. Először csak néztem,mert kiváncsi voltam h mit csinál a párom. Mikor már elég volt a közjátékból,odamentem a csajhoz,és megkérdeztemh jó ez a pasi? Mondja,h igen,és én kopjak le. Mondom neki,nem velem van,tudod mi járunk,te pedig menj haza játszani. erre a kiscsaj elkezdett osztani h mit pattogok neki,mikor ő idősebb nálam( hát igen nem nézek ki annyinak amennyi vagyok,és nem kenek magamra egy kiló vakolatot h ugy nézzek ki). erre fogtam magam és odamentema biztonsági örökhöz és mondtam h jó lenne ha nem 15 évesekkel lenne tele a diszkó,mutattama kicsajt is,odamentek hozzá,kérték a szem.igazolványát. Kiderült h nincs is neki,mert még csak 13,és egy barátja személyijével ment be. Természetesen kitették, nem hívtak rendöröket h vigyék haza. Én hívtam ki mikor elkezdett pattogni h engem miért nem tesznek ki,mikor én se vagyok annyi idős h itt lehessek. Mosolyogva mutattam a bizti örnek a személyimet. Majd kihívtam a rendöröket,h egy 13 éves kislány áll a diszkó elött,most tették ki és nem tud hazamenni,mert a barátai még bent vannak és én aggódom érte. nem voltunk már ott mikor kijöttek és a fél diszkót hazaküldték,de azóta jóval szigurubb a beléptetés.
2010. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%
11:25 Ezt csak túlzott önvédelemből tetted, vagy tönkre akartad tenni az aznapi bevételt? egyébként aranyos, bár lehettél volna felnőtteb :)
2010. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak is egy (magát annyinak író)18 éves lány küldött SmS-eket, azóta sem tudjuk, hogy ki volt és, hogy honnan tudta a párom számát. A párom akkor 33 éves volt. Felhívta a kiscsajt, hogy ki ő és mit akar és honnan tudja a párom számát, de nem árulta el a lány. Aztán a párom megmondta, hogy hagyja békén a csajszi. Azóta nem küldött semmit. Sztem Te is hagyd a francba, ezt tényleg a párodnak kell lerendezni. Ha a párod mégis belemenne, akkor pedig Neked lenne ciki a dolog, hogy hajkurászod a kiscsajt.
2010. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért csináltam,mert felhúzott a kiscsaj. Az ilyeneknek otthon a helyük,nem pedig a f*sz után kéne futni
2010. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem mesélte volna el Neked a dolgot,ha történt volna köztük valami.Őszinte volt Veled,és nem sumákolt.Ettől függetlenül tetszhet neki a csaj,de hidd el,ha a párod úgy dönt,hogy nem kezd Vele,akkor nem is fog.Ha meg ki akar kezdeni Vele,az bizony úgyis meg fog történni,akkor is,ha fejen állsz.Te ismered a pasidat,Neked kell tudnod,mennyi bizalmat szavazol Neki.Én egyelőre nem nyugtalankodnék a helyedben,hiszen teljesen őszinte volt Veled.S ha a dolog olyan szintre jut,hogy zavarni fogja a párodat,akkor majd úgyis elzavarja.
2010. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
78%
Én biztosan nem félteném tőle a páromat. Ki a francot érdekel, hogy nyomul? Hadd nyomuljon, nem az ő párja, csak beég...másrészről nem 40 éves vagy, hogy le kelljen váltani egy fiatalabbra. (Ez most nem bántás a 40 körüli nőknek, csak tényleg ebben a korban szoktak a férfiak kacsintgatni fiatalabb nők felé). Szóval nincs mitől félned. Te fiatal vagy és valamiért csak veled van :) Ő meg korából adódóan majdnem gyerek és tapasztalatlan. Hidd el nekem, hogy nincs esélye veled szemben :):)
2010. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

én semmit nem csinálnék, max. élvezném, hogy a kis csaj hülyét csinál magából...:-S


amúgy a párom leszerelné hamar...

2010. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyosak vagytok!!! :)
2010. jún. 2. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!