Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a pasidra...

Mit tennél, ha a pasidra rányomulna egy tizenéves kiscsaj?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok barátom 25. Nem olyan sűrűn találkozunk, de azért a heti 2-3 alkalom mindig megvan, de van amikor a hétvégéket nem együtt töltjük. Ő ilyenkor elmegy a haverjaival inni, ellenni, szórakozni (nem disco), hanem egy normálisabb kocsma ahol leginkább fiatalok vannak. Mesélte, hogy a 7végén egy kiscsaj sokszor bámulta őt, amikor a pasim a pultnál volt odament hozzá beszélgetni, és nem úgy mint egy haver, mert nem is ismerik egymást és barátom egyből észrevette hogy a kiscsaj nyomul. (18 éves) A barátom szóba állt vele, de utána otthagyta. Aztán barátom egy másik helyre ment, és oda is utána ment a kiscsaj beszélgetni. Ekkor is váltottak pár szót, de barátom megint otthagyta mert mentek egyik haverjával valamerre. Mikor ezt pont mesélte nekem a barátom, épp bent ültünk valahol épp bejött ez a kiscsaj, látta hogy velem van a barátom de úgy bámulta... úgy idegesíett. Ismerem ezt a csajt látásból és annyira idegesít hogy kinézte a pasimat. Bízom a barátomban, meg hát ha ezt elmesélte nekem akkor ez már jó jel nem? Mert akkor tuti nem akar a csajtól semmit!(sztem)
2010. jún. 2. 10:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
a párom nem hiszem hogy szóbaállt volna vele, vagy leszerelte volna az első alkalommal. ha a barátod szóbaáll vele, a csaj nem fog leállni. de ha megbízol a pasidban akkor semmi gond.
2010. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%
alapból nem megy párom nélkülem sehova melon meg szülein kivül,igy elő se fordulhat ilyen
2010. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Voltam már ilyen helyzetben, nem is egyszer, nem csináltam semmit. Én teljesen megbízok a páromban, nem aggódok egy percig sem! Ha valaki rányomul mindig elmondja. Legutóbb kb 4-5 hónapja volt ilyen eset, egy kiscsaj heteken át nyomult rá, hivogatta, smseket küldözgetett neki, lement mindig arra a szórakozóhelyre ahova ő is jár. Ezekről tudtam, nem csináltam belőle ügyet. A párom intézte a dolgot, nem szóltam bele hogyan koptassa le magáról :) de olyan is volt már hogy egy házibulin az egyik csaj leült vele szembe a padon én meg tőlük 2 méterre beszélgettem, és láttam ahogy a csaj a csupasz lábával dörgölőzött a párom lábához. Nem foglalkoztam vele, vidáman tovább beszélgettem. A buli után a párom egyből mondta mi történt, mondtam neki láttam én is. Aztán pár napra rá sörözgettünk a barátainkkal egy pubban és ugyanez a lány ott volt és mikor mikor felállt a padról hogy kimenjen a mosdóba, megkerülte az asztalt és a párom mögött ment el és megsimogatta a hátát. Ezt nem vettem észre, a párom mondta miután a lány kiment a mosdóba.

Vagy iwiwen is mindenféle nők írnak neki ezen az alkalmazáson keresztül, hogy randiznának vele. Azóta már letiltotta az alkalmazást (nem én mondtam neki, elhiheted) én ebből nem csinálok ügyet, elmondja ezeket az eseteket, elkuncogok rajta és ennyi. 100%ig megbízok benne, ha nem így lenne, gondban lenne a kapcsolatunk :)

2010. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
ha a párod nem adja egyértelműen a kiscsaj tudomására, hogy "alma", bármi is megtörténhet köztük.
2010. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Azért egy 18 éves csaj már nem olyan "kis"csaj. Reméljük tényleg megbízható a pasid.
2010. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem páromra folyamatosan nyomulnak ezek a 15-18 éves kislányok. Képzeljétek el az egyik, leszedte az iwiw adatlapomról a közös fényképünket, engem levágott róla, a barátomat felrakta elnevezte, hogy életem szerelme és kapcsolatba tette magát a kis barátnői pedig alá kommentáltak, hogy remélik minél előbb összejön neki, mert őket az Isten is egymásnak teremtette.

-.-''

Ráadásul folyamatosan kukkolja az én adatlapomat a barátaimét családtagjaimét stb.

2010. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
úristen az a lány beteg
2010. jún. 2. 10:34
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Csajok, de nevetnivalóak vagytok,vicces! Az én pasim szóba nem állna ilyennel (Nem a f.szt nem!) Az én pasim nem megy nélkülem sehov (Túl rövid az a póráz, ha nem engeded, szökni fog!) Ne legyetek már ilyen szánalmasak!


31/F


és lehet lepontozni

2010. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyetértek a fentiekkel, pasi oldalról annyit tennék hozzá, a férfiaknak is jól eshet, ha tetszenek a nőknek, nem csak fordítva. Szerintem legyél büszke a barátodra! Normális, megbízható, és valószínűleg még jóképű is, ha másoknak is ennyire tetszik. A lényeg, hogy veled van, szeret, őszinte hozzád, hűséges. Mit kívánhatnál ennél többet? Minél inkább kalitkába próbáljuk zárni a másikat, annál előbb fogjuk elveszíteni. Akiben meg lehet bízni, azzal a legjobb "stratégia", ha megbízunk benne. Másra nincs szükség.


Én nem hagynám a helyedben, hogy a kis fruska idegesítsen, aláássa az önbizalmamat. Jót derülnék inkább rajta. :)

2010. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Az iwiw-en nem is tudod megnézni, hogy ki nézte meg az adatlapod.

Vagy ha igen azt hogy kell megnézni?

2010. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!