Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a pasidra...

Mit tennél, ha a pasidra rányomulna egy tizenéves kiscsaj?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok barátom 25. Nem olyan sűrűn találkozunk, de azért a heti 2-3 alkalom mindig megvan, de van amikor a hétvégéket nem együtt töltjük. Ő ilyenkor elmegy a haverjaival inni, ellenni, szórakozni (nem disco), hanem egy normálisabb kocsma ahol leginkább fiatalok vannak. Mesélte, hogy a 7végén egy kiscsaj sokszor bámulta őt, amikor a pasim a pultnál volt odament hozzá beszélgetni, és nem úgy mint egy haver, mert nem is ismerik egymást és barátom egyből észrevette hogy a kiscsaj nyomul. (18 éves) A barátom szóba állt vele, de utána otthagyta. Aztán barátom egy másik helyre ment, és oda is utána ment a kiscsaj beszélgetni. Ekkor is váltottak pár szót, de barátom megint otthagyta mert mentek egyik haverjával valamerre. Mikor ezt pont mesélte nekem a barátom, épp bent ültünk valahol épp bejött ez a kiscsaj, látta hogy velem van a barátom de úgy bámulta... úgy idegesíett. Ismerem ezt a csajt látásból és annyira idegesít hogy kinézte a pasimat. Bízom a barátomban, meg hát ha ezt elmesélte nekem akkor ez már jó jel nem? Mert akkor tuti nem akar a csajtól semmit!(sztem)
2010. jún. 2. 10:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteg, csak fiatal, értetlen...


Kérdező, én személy szerint nem foglalkozom ilyesmivel. Ha a pasi téged akar, nincs mitől félned, ha meg nem akar, akkor úgyis mindegy, bármit csinálsz, előbb-utóbb lelép. Ha nem most, ezzel a csajjal, akkor máskor, mással. Én nem hiszek abban, hogy valakit el lehet csábítani "véletlenül", miközben nem is akarja. Ha meg mást akar, nem engem, akkor menjen. Nekem olyan pasi kell, aki engem akar.

2010. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj. Akárhány éves is a lány, ha a párod szeret téged és ráadásul nem is titkolózik magától elmesélte nincs mitől tartanod. Szerintem az teljesen jó, hogy külön is vagytok, megbíztok egymásban, rémes lehet egy olyan kapcsolat ahol csak együtt lehet menni mindenhova. Szerintem inkább mond a barátodnak biztosan azért nézte ki, mert olyan jó pasi, a lánnyal meg ha találkoztok ne éreztesd, hogy idegesít, legyél vele kedves, érezze, hogy esélye sincs, hátha abbahagyja. Ha a pasidat zavarja a dolog majd szól neki ő, hogy állítsa le magád.
2010. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

:D Hát én körberöhögném.

Az én páromat hívogatta egy kiscsaj (ő tényleg az volt 16 éves tán). De mikor a párom nem elérhető akkor hozzám futnak be a hívásai:D Egyszer pont a lány hívta. És még fel volt háborodva hogy mi az hogy Ő nem beszélhet vele:D

Hát jót nevettem, épp akkor szerveztük az esküvőnket , meg is kérdeztem a csajt, milyen szívű öltöny állna jól a páromnak:D Erre lerakta:S nem értem miért:s


23/L

2010. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
10:44-nek Myvipen nézegeti az adatlapom és az ismerőseimét is, de csak iwiw-en vannak fent fényképeim, így onann tudta leszedni :)
2010. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
80%
Á értem kösz
2010. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasimat a 30 év körőli szőke nők nézik ki folyamatosan, meg a pincérnők, de ezekből a kategóriákból az összes. Úgyhogy sokszor adunk sok borravalót és jókat nevetünk rajta. Engem meg folyton nálam 5-10 évvel fiatalabb fiúk akarnak feszedni, na ezen aztán pláne jót szokott a vőlegényem derülni, van hogy direkt nem is jön oda csak élvezi a műsort:)
2010. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
40%
10:43-as te vagy szánalmas, magadból indulsz ki,esetleg a TE baráti körödből.
2010. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én "pasimra"rányomult egy 11 évvel fiatalabb csaj,párom próbálta lerázni,de nem sértődött meg semmitől.Saját szépsége elkápráztatta ,nem értette páromat miért nem érdekli.Kicsit sem érdekelte ,hogy házasok vagyunk,utólag kiderült barátnőivel fogadtak,hogy le tud feküdni vele.

Amikor már munkahelye előtt várta,hogy vigye el autóval eddig meg addig,mert lekéste a buszt,férjem dühös lett,s mondta ne legyen már ennyire "szakadt urva"annyira nem ocsmány,hogy így kellene nyomulnia. Többször nem kereste,kiderült eközben is járt egy fiúval.

2010. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%

A 10 :43-s 31/F-el tökéletesen egyetértek, pedig nő vagyok. EGy 18 éves pedig már nem is annyira kiscsaj, hanem friss husi :)

Elmesélte, tudomásul vetted, el van intézve. Valószínű nem ellenfél neked a lány, de jobb félni mint megijedni.

2010. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasid komolyan venné azt a lányt,és szeretne tőle valamit,akkor "amiről nem tudsz,az nem fáj" alapon elhallgatta volna ezt a történetet,de mivel elmondta,tuti,hogy esze ágában sincs engedni annak a lánynak! Bízz csak meg a pasidban! M.

24/L

2010. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!