Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom?

MR.X. kérdése:

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves húgom, ma is itthon döglött egész nap, semmit nem csinál, Én hazaérek a körübelül 14 órás munkaidőmből és még velem hozatják be a tüzifát a kamrából. A hülye anyámnak meg ez a gógyija, hogy nem lány munka...Jogos a felháborodásom, hogy ne Én hordjam be a fát 14 órás munkanapjaim után? Vagy a 18 éves húgom aki itthon döglik egész nap az is be tudná hordani?
2017. nov. 28. 20:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%

Jajj de biztos itt mindenki hogy a hugi egy gonosz szörny. Lehet aznap ő már takarított, mosott, főzött, pakolt, akármi. Nem tudjuk


Érdekes, a kérdezőnek 14 óra munka után kötelessége lett volna bevinni a fát, de ha hugica takarítgat, akkor neki nem, mert jajj picikém elfáradt a nagy munkában?

2017. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
A húgom semmit nem szokott itthon csinálni, nagy ritka ha valamit segít. Anyunak nem egy "megszakadós" munkahelye van, ő nem annyira fáradt mikor hazaér. De Én mikor felkelek 04:20 felé, (még a kutyák sem kelnek fel velem olyan korán) aztán egész nap nyomom a kemény munkát, hazaérek 17:00-18:00 felé, és Én már nem vágyok arra, hogy csináljak itthon bármit is.
2017. nov. 29. 21:45
 23/25 anonim ***** válasza:
72%

"Én már nem vágyok arra, hogy csináljak itthon bármit is."

Jajj istenkém, te szegény szerencsétlen! Nagy mázli, hogy ott van a hülye anyád aki ganéz helyetted. Tudod mások akiknek nem anyuci törli a popsiját kénytelenek maguk intézni a házimunkát munka után.

2017. nov. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sajnos nem gazdag sznob geechii család vagyunk. Így senki nem törli a seggem semmivel. Pedig jó volna.
2017. nov. 30. 07:57
 25/25 anonim válasza:
0%
MR.X az a 18 éves húgod jó nő?
2017. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!