Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom?

MR.X. kérdése:

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves húgom, ma is itthon döglött egész nap, semmit nem csinál, Én hazaérek a körübelül 14 órás munkaidőmből és még velem hozatják be a tüzifát a kamrából. A hülye anyámnak meg ez a gógyija, hogy nem lány munka...Jogos a felháborodásom, hogy ne Én hordjam be a fát 14 órás munkanapjaim után? Vagy a 18 éves húgom aki itthon döglik egész nap az is be tudná hordani?
2017. nov. 28. 20:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Valamennyit ő is be tudna hordani, csak lusta dög.
2017. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
78%
A húgod 18 éves felnőttkorú nő, nem hiszem, hogy megártana neki egy kis """fiú""" munka, pláne ha egyébként nem sok mindent csinál :D Beszéld meg anyáddal, húgoddal, hogy márpedig te mára már eleget dolgoztál.
2017. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Márpedig a fát akkor se a lány cipelje! De nem is baj, legalább erősödik... Mellesleg megsúgom, nemcsak munkából áll az élet, mi lenne ha egyedül élnél és rád várna egyedül a napi háztartás körüli munka?
2017. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok hímsoviniszta ne gondolja azt senki, de a nők akarták az egyenjogúságot, egyenlő bánásmódot. De ilyenkor persze egyből: "az férfi munka". Pedig ennyitől nem törik le a körme sem. Ennyit megtehetne ha már nem csinál semmit.
2017. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
58%

Teljesen jogos a felháborodásod

Menyjen elmdolgozni vagy ha nem képes arra akkor legalább otthon segítsen

2017. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

nem értem a fa behordás problémáját. Nálunk a férjem gyújt be és ha itthon van, ő tesz a tűzre, na de nincs itthon egész nap, olyankor én is szépen kifáradok és behozok egy doboznyi fát (könnyebb, mint a másfél éves lányom), ha újra elfogy, újra behozok egy adagot, stb. Meg se kottyan, sőt, nem si tudom elképzelni, hoyg lehetne másképp.


Viszont ha a fahordás nálaok férfimunka, akkor a húgodnak kutya kötelessége kivenni a részét a női feladatokból, mosogasson, vasaljon, főzzön, teregessen, takarítson. Ha ezt mind megteszi minden nap, akkor azért beviheted te a fát:)

2017. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Lányként írom, hogy jogosan háborodtál fel. Nem a téli tüzelőt kellett (volna) lepakolni a teherautóról, hanem csak néhány darab fát behozni, amivel lehet megint egy ideig fűteni...
2017. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
biztos 1/2 hogy szálka megy az ujjába,vagy lehet hogy 3.14na gyulladása van.
2017. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

No letemre hordok be fat en is, a hugod is kepes ra (lehet tobbszor kell fordulnia mint egy ferfinak de ennyi)

De ha nem hajlando fat hordani mert az ferfimunka, kotelessege llenne elmosogatni, fozni, megcsinalni a “noi munkakat”

2017. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Jogos! Ahogy írták is,nem kell egyszerre nagy mennyiséget bevinnie,ha nem bírja,lehet többször is fordulni kisebb adagokkal.
2017. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!