Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Elmenjek nélküle?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én és a párom 4 éve hogy 1ütt leszünk,és csak 1*voltunk kettesben(állatkertben).Ha elmegyük vásrolni pl.: ruhát venni akkor mindíg jön valaki a családjából.Soha nem tudunk kettesben lenni sehol.Szabadságot sem vesz ki hogy legalább 1napot 1ütt legynünk,másnak rögtön.

Most tesóm elhívott hozzájuk,hogy mejnünk el 2-3napra hozzájuk,de persze nem vesz ki szabit,Mondta hogy majd nyáron elmegyünk,ami nem igaz mert ez csak ígéret.Nem érti meg hogy nekem kell hogy 1ütt legyünk,hogy ne zavarjon senki.Sohasem vagyunk kettesbe,és nem is megyünk sehova pedig megtehetnénk még(nincs gyerek,szülőknél lakunk).Ráadásul ahol lakunk nem igazán nincs munkalehetőség.Elmenni anyucitól???Sehova!!!

Most azon gondolkodom hogy egyedül elmegyek tesómhoz,de nem díjazná!Pedig már annyira hiányzik tesóm!!!Nagyon ritkán találkozunk 1évben max 3*.de neki már hiánya van ha 1hétig nem látja a tesóját!Már ezt unom. Ha dolgozik soha fel nem hívna,a haverokat persze igen!

Elmenjek nélküle?


2010. máj. 31. 13:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Most már tuti megyek,igaz nélküle,igaz viszem unokaöcsém mert ott egy meglepi várja a szülinapján.Ha már a párom nem jön,akkor őt viszem magammal.Voltunk mi is egy két helyen ,de mindig hozni kellett a szülőket,vagy a nagyit!:(.Most már kezdi észre venni,hogy valahogy nem igazán szeretem őket mert eddig tök meg voltam velük,de most már még át sem megyek a mamájához,mert már kivagyok.ha valamit sütit vagy mást csinálok a páromék,(mert kikövetelik már)akkor mindíg mondja hogy "ezt szeretem ha dolgozol",én meg azt mondanám hogy "én meg azt szeretem ha megfürdik",vagy azt"ezt szeretem ha kiszellőztet",komolyan olyan büdös van nála,a múltkor ki kellett mennem,mert h...m a szagtól.Hú most lehet köcsög voltam!De ez nála ritka.


Most egy kicsit örülök külön leszünk pár napot!Ja amúgy sosem tetszik neki ha mondom hogy állandóan lógnak rajtunk a szülei, nagybácsija, nagyija,vagy tesója.Az én szüleim sosem lógnak rajtunk.

A múltkor felébresztettem hogy legyünk már egyyütt,beszélgessünk egy kicsit,persze hogy szólt hogy sosem hagyom aludni.De ha nem alszik,akkor játszik(órákat).

2010. máj. 31. 15:12
 22/26 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban vagyunk.Hogy szerelem?Nem tudom.Az az igazság hogy ő az első kapcsolatom.És ha nemfog hiányozni a pár nap alatt???
2010. máj. 31. 15:15
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fog hiányozni, akkor abból legalább fogod tudni, hogy nem biztos, hogy ő a megfelelő. Láthatólag nem vagytok egy véleményen alapvető kérdések tekintetében. Az a baj, hogy úgy tűnik ő nem enged az igazából, és nem hajlandó megérteni téged. Pedig szerintem igazad van. Ez nem állapot, hogy ennyire különböző véleményen vagyok, ebbe te is belefáradsz, vagy már bele is fáradtál.

Én azt mondom örülj annak, ha nem fog hiányozni, mert akkor viszonylag nyugodt lélekkel hozhatsz komolyabb döntést is, és nem kell majd attól félned, hogy mi lesz nélküle. Persze ez így lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de csak az első lépést nagyon nehéz megtenni, utána menni fog minden. Gondold át, hogy valóban nem-e tartogat számodra az élet egy megértőbb társat? Szerintem igen:)

2010. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. "Azt szeretem, ha megfürdik". Itt azért nagy a baj nálatok. Nem szabad ekkora kompromisszumokat kötni, főleg 4 év után. Nem akarlak rábeszélni, de szerintem keress egy másik fiút magadnak, aki mellett boldog leszel. Szép dolog az első kapcsolattal ilyen sokáig maradni, de ha boldog akarsz lenni, akkor nem engeded, hogy mások irányítsanak.
2010. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"És ha nemfog hiányozni a pár nap alatt???"


Akkor bizony rá fogsz ébredni, hogy nem szól a dolog semmiről és keresel valakit, aki mellett talán boldog lehetsz.

2010. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha nem hiányzik pár nap alatt, akkor szerintem hagyd ott! Ez a pasi elég gáznak tűnik, tuti vár rád egy jobb! És ha sokat kell várni, én jobban érezném magam egyedül, mint egy ilyennel! Bocsi hogy beleszóltam a kapcsolatotokba, nem ez volt a kérdés, de nem bírtam megállni...
2010. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!