Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Elmenjek nélküle?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én és a párom 4 éve hogy 1ütt leszünk,és csak 1*voltunk kettesben(állatkertben).Ha elmegyük vásrolni pl.: ruhát venni akkor mindíg jön valaki a családjából.Soha nem tudunk kettesben lenni sehol.Szabadságot sem vesz ki hogy legalább 1napot 1ütt legynünk,másnak rögtön.

Most tesóm elhívott hozzájuk,hogy mejnünk el 2-3napra hozzájuk,de persze nem vesz ki szabit,Mondta hogy majd nyáron elmegyünk,ami nem igaz mert ez csak ígéret.Nem érti meg hogy nekem kell hogy 1ütt legyünk,hogy ne zavarjon senki.Sohasem vagyunk kettesbe,és nem is megyünk sehova pedig megtehetnénk még(nincs gyerek,szülőknél lakunk).Ráadásul ahol lakunk nem igazán nincs munkalehetőség.Elmenni anyucitól???Sehova!!!

Most azon gondolkodom hogy egyedül elmegyek tesómhoz,de nem díjazná!Pedig már annyira hiányzik tesóm!!!Nagyon ritkán találkozunk 1évben max 3*.de neki már hiánya van ha 1hétig nem látja a tesóját!Már ezt unom. Ha dolgozik soha fel nem hívna,a haverokat persze igen!

Elmenjek nélküle?


2010. máj. 31. 13:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
13:35 feleségét irigylem azért...
2010. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk régen volt ez, hogy nem mentünk sehova. én mindig cirkuszoltam, balhé volt. mindig mondta menjek egyedül. Elenged , de ő nélküle már nem volt olyan. Számíts rá ha elmész akkor nem úgy fogod érezni magad, mert ezt nem értik meg hogy vele akarsz menni. én is fenyegetőztem, hisztiztem de nem akart jönni. Egy idő után nem cirkuszoltam, lazábban vettem( mert én erőszakos voltam) mondtam hogy ő is engedjen és én is engedtem és megváltozott. Ha elmész úgy menj el, hogy ne bántson a lelkiismeret, ne szomorkodva. Ha így érzel akkor várj nyárig, és addig köss vele egyezséget. Ja és ha elmentek tesódhoz akkor sem ketten lesztek. Szabira meg annyit sok hosszú hétvége van ami szabad és nem kell kivennie.
2010. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

én mennék

de nem csak a tesómhoz

elhagynám

ez nem élet....

2010. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
én nemcsak,hogy tesódhoz mennék el, haza is költöznék az tuti...bolond egy párod van már ne haragudj:/
2010. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet. Habár mi többször elmentünk már de mindig jött valaki az ismerősei közül. Vagy a rokona vagy a barátja, tök bírom őket de nem akkor amikor kettesben szeretnék lenni a barátommal. Mikor mondtam, hogy egyedül megyek valahova akkor meg kétségbe van esve, hogy otthagyom. Nyugodtan menj csak el! Valószínűleg rossz lesz neki nélküled de talán belátja, hogy kicsit másképpen kellene állnia a dolgokhoz. Ha nem utána is így foglalkozik veled... akkor nem vagyok benne biztos, hogy ő az igazi...

21/L

2010. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Most azonnal csomagolnék, de előtte a pasit is lapátra tenném...
2010. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

13:35 feleségét irigylem azért...


:)

Köszi. De tudod semmi sem olyan "szép", mint amilyennek látszik. De tény az, hogy kell az önállóság egy kapcsolatban viszont az is kell, hogy ha látjuk, hogy a másik nagyon szeretne valamit vagy neki örömet okoz, nekünk meg nem nagy megeröltetés, akkor megtegyük.

Ő meg eljött velem focimeccsre, ha úgy alakult :)

2010. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen megkötve nem lehet élni:-S ez nem párkapcsolat, ez börtön drágám...

mi az, hogy ő megveheti, Te nem? Neked nincs saját kereseted? ha van miért nem költheted arra, amire akarod... és mi az, hogy nem "enged" el? nem a gazdád hanem a párod kéne legyen...egy ilyen kapcsolatban meglehet fulladni...szóval én is azt javaslom, hogy menj fuss és keress egy társat és ne egy parancsnok mellett éld le az életedet!

2010. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, és a 2-3 nap alatt legalább el tudsz gondolkodni szeretnéd-e folytatni ezt a kapcsolat.
2010. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagytok együtt 4 éve?? ez kapcsolat? szerelem?

ú...

2010. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!