Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Elmenjek nélküle?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én és a párom 4 éve hogy 1ütt leszünk,és csak 1*voltunk kettesben(állatkertben).Ha elmegyük vásrolni pl.: ruhát venni akkor mindíg jön valaki a családjából.Soha nem tudunk kettesben lenni sehol.Szabadságot sem vesz ki hogy legalább 1napot 1ütt legynünk,másnak rögtön.

Most tesóm elhívott hozzájuk,hogy mejnünk el 2-3napra hozzájuk,de persze nem vesz ki szabit,Mondta hogy majd nyáron elmegyünk,ami nem igaz mert ez csak ígéret.Nem érti meg hogy nekem kell hogy 1ütt legyünk,hogy ne zavarjon senki.Sohasem vagyunk kettesbe,és nem is megyünk sehova pedig megtehetnénk még(nincs gyerek,szülőknél lakunk).Ráadásul ahol lakunk nem igazán nincs munkalehetőség.Elmenni anyucitól???Sehova!!!

Most azon gondolkodom hogy egyedül elmegyek tesómhoz,de nem díjazná!Pedig már annyira hiányzik tesóm!!!Nagyon ritkán találkozunk 1évben max 3*.de neki már hiánya van ha 1hétig nem látja a tesóját!Már ezt unom. Ha dolgozik soha fel nem hívna,a haverokat persze igen!

Elmenjek nélküle?


2010. máj. 31. 13:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
én már össze lennék pakolva...
2010. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj!!!
2010. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
menj el! ha nem képes arra hogy veled menjen, akkor menj el nélküle. ha neki áll feljebb akkor pedig mondd meg neki őszintén h neked ez így nem jó, és már nagyon hiányzik a tesód ;)
2010. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék. Teljesen normális, hogy zeretnél egy-két napot a testvéreddel tölteni. Ha ő nem akar menni, maradjon. Ez már az ő dolga.
2010. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezen te magad sem fogsz sokáig gondolkodni? 4 év alatt 1 közös együttlétes program? Ennél még egy ágyhoz kötözött beteg emberrel is több közös programot tudnál szervezni. Ha nem érti meg, hogy az élet nem arról szól, hogy a 4 fal között éljük le, hanem igenis fontos az, a mit a másik szeretne, akkor sajnos nem ő a te embered.


Én simán elmennék nélküle, ha ő nem hajlandó jönni, ha meg ezen megsértődne, akkor szépen ott is hagynám.


Nem akarom fényezni magam, de egy időben én minden második héten elmentem a feleségemmel végigjártuk majdnem az összes bp-i bevásárlóközpontot. Szerinted ez nekem akkora élvezet volt? Önmagában nem lett volna az, de mivel ő szerette volna, nagyon szivesen mentem.

Használd az eszedet.

2010. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Utazz!
2010. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!Valószínű akkor hogy elmegyek,remélem minden összejön(utazás,stb).

Már sokszor össze vagyok zavarodva a barátom miatt,mert ő megvehet egy 5000ft os parfümöt,aminek még nem s érezte az illatát,de én már nem.Akkor én állandóan főzök,mosok,takarítok nálunk,de ha már neki le kell hajolni egy kis dudvát fölszedni,már fáj a dereka.Nem is tudom már hogy mit érzek iránta!

2010. máj. 31. 13:39
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
én mennék, olyan kevés időt lehetünk a szeretteinkkel, ki kell használni, mert később aztán bánhatja az ember
2010. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én csajom anno ha egy héten nem mentünk valahova már ott akart hagyni...

ne haragudj de igénytelenségre utal hogy nem mentetek sehova, 4 év alatt, ja csak 1 szer....

Hagyd ott a francba egy időre különben az életben nem változik meg, megszokta hogy vagy neki, és már nem vagy neki kihívás, már nem tesz érted, már csak vagy neki mint egy butor ha nem mész el a papucsa leszel nekem elhiheted

ennyi felnőttes önállóság és NŐI TARTÁS igazán kerülhetett volna beléd!

24/F

2010. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

előttem szólóval tök egyet értek


18f

2010. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!