Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vagy boldog? Leírnád?

Mitől vagy boldog? Leírnád?

Figyelt kérdés
Valaki az előbb feldobott egy ellentétes kérdést. Annyi gondot írtak, hogy teljesen magam alatt vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy azért ilyen a lehetetlennek tűnő helyzetekben, kapcsolatokban, válságokban van-e olyan dolog is ami boldoggá tesz benneteket?
2010. máj. 29. 22:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
23:10 igazad van.. de tényleg, "jó" butának lenni, mert örülhetsz egyszerű dolgoknak. túl okosnak lenni sem jó mert elveszel a realitásokban.. én is voltam úgy ezzel mint te, de már rég meguntam, és inkább leereszkedtem. inkább a boldogság, mintsem az ész, én így döntöttem.
2010. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Most ezeken a válaszokon mit kellett lepontozni??????????

Nem hasznos a válasz a kérdésre,hogy mitől boldog az ember?Besz@rok:D

2010. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagyok, mert a családomban senki sem beteg (beleértve magamat is), hogy a kisfiam vidám és okos, hogy vannak barátaim, akikkel bármiről beszélgethetek.
2010. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
67%
Most komolyan! Válaszolnál? Megkérdezed ki miért boldog, mi leírjuk,te lepontozol! Miért? A kérdésre válaszoltunk!
2010. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagyok, amiért egészséges vagyok, élnek még a szüleim, vannak barátaim, nem kell éheznem. Tanulhatok (!), és azt amit szeretnék, amiben sikeres vagyok. Örülök, hogy egy olyan országban élhetek, ahol az emberek többsége nem éhezik, nincs háború, van közellátás. Örülök annak, ahogy kinézek, a kitartásomnak, a szorgalmamnak, az eszemnek, a jó tulajdonságaimnak. És örülök annak is, hogy élhetek, pedig nekem is rengeteg problémám volt/van/lesz, de megtanultam megbecsülni azt, amim van, és észrevenni, hogy mások sokkal rosszabb körülmények közt élnek. Hiszen az élet csak olyan feladatokat gördít felénk, amiket képesek vagyunk megoldani.
2010. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
boldog vagyok mert boldogok vagytok:)
2010. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Hát menten hülyét kapok, pedig én aztán nem vagyok egy gyerekimádó, de mégis ki vagyok azon akadva, hogy miért van a béka seg.ge alá pontozva, aki a gyereke miatt boldog?! Akarta, örül neki, szereti, miért ne lehetne ettől boldog?!

Az is micsoda baromság, hogy ennél a kérdésnél bármilyen válaszért lepontozni bárkit - szerintem itt minden válasz hasznos, mert mindenkit más tesz boldoggá.


Oké, ha valaki azt írta volna, hogy mások cseszegetése (vagy oktalan lepontozása :P ) teszi boldoggá, akkor jogos lenne a lepontozás. De egy ilyen válasz se volt. Ne legyen már az is előírva ebben a hülye társadalomban, hogy ki minek örüljön. Eszem megáll...

Na kidühöngtem magam...


Én mitől vagyok boldog? A barátom kedvességétől, gyengédségétől - szextől függetlenül is (ami nagyon jó együtt) állandóan ölelget, puszilgat, csókolgat (fél éves kapcsolat), más már 2 hónap után se volt ilyen (langyosvíz rulz), ő meg nem változott. :) A macskámtól - gyönyörű szép, selymes, imádnivaló, tökéletes hedonista lény, ha csak ránézek, már jobb kedvem van :) A tanulmányaimtól, attól, ha írhatok, ha a ha az érdeklődési körömmel foglalkozhatok, ha a blogomat szerkeszthetem és jön a sok komment. :) És nem mellesleg,ha egy ilyen zenét hallok:

http://www.youtube.com/watch?v=QLcuWskuFuY&feature=related

Meg attól, hogy ezen,ami a videón látható, ott is voltam - és még sok hasonlón,és még leszek is :)

2010. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Boldog vagyok mert nagyszerű családom van, nem tökéletes de így szeretem őket. Anyukám kigyógyult egy 20 éve tartó betegségéből, ott élek ahol jól érzem magam, azzal akit tiszta szívből szeretek, ő pedig engem, van munkám, adósságom pedig nincs...

Boldog vagyok mert ezek várnak rám ezután, ezek a dolgok lesznek azok amik teljesülni fognak és ezzel boldoggá tenni engem :)

2010. máj. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Én is figyeltem a pontokat. Nem mintha sokat számítana ez az egész pontozósdi, de meglepődtem én is.
2010. máj. 30. 09:03
 40/44 A kérdező kommentje:
23:50-nek ! Én addigra már elmentem aludni, mikor ezt írtad. Ezért most válaszolok: NEM ÉN PONTOZTAM!!!!
2010. máj. 30. 09:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!