Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vagy boldog? Leírnád?

Mitől vagy boldog? Leírnád?

Figyelt kérdés
Valaki az előbb feldobott egy ellentétes kérdést. Annyi gondot írtak, hogy teljesen magam alatt vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy azért ilyen a lehetetlennek tűnő helyzetekben, kapcsolatokban, válságokban van-e olyan dolog is ami boldoggá tesz benneteket?
2010. máj. 29. 22:07
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
88%
Boldog vagyok, hogy 20 évesen már azzal az emberrel járok, akivel le akarom élni az életemet. És leírhatatlanul boldoggá tesz, hogy rendkívüli családom van, bármikor számíthatok rájuk, az új családomra is:)
2010. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
90%

Boldog vagyok mert a vilagon nekem van a legdragabb ferjem, aki imad, es az egekbe emel minden nap.

Aki kimutaja, hogy mennyire szeret, es tisztel, megkoszoni, ha kimosom a ruhait, ha elkeszitem a vacsoart stb. es kezcsokot is kapok erte.

Boldog vagyok mert egeszsegesek vagyunk.

Boldog vagok, mert elnek es egeszsegesek a szuleim.

Boldog vagyok, mert a tesverem is boldog hazassagban el, es ket elsportolo gyerekuk van.

Boldog vagyok, mert tele vagyunk celokkal, es hisszuk, hogy minden amit megalmodunk, el is fogjuk erni.

Boldog vagyok mert van egy kutyam.

Boldog vagyok mert julisban hazakoltozunk Magyarorszagra es 1 ev utan ujra egyutt lehet a csalad.

Boldog vagyok, es halas, hogy eltolthettem 1 evet egy szegeny orszagban, ahol atertekeltem sok mindent, es megtanultam igazan becsulni mindazt amim van!

2010. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
50%

22.25

igazad van!

örülök, hogy egészéges vagyok (egyelőre), és hogy a gyerekeim is azok!!!! örülök, hogy egyelőre van még hol laknunk, és ha finomat nem is tudunk enni általában, de azért éhen nem halunk, csak nem hízunk..:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
80%

A lepényhal először a reményhal meg utoljára...:P bocs nem tudtam kihagyni:)



Én boldog vagyok mert olyan Párom van AKI...boldoggá tesz, megnevettet,szeret és a végtelenségig sorolhatnám...aztán boldog vagyok mert egészséges vagyok...mert a családtagjaim is azok...mert vannak barátaim...és nem utolsó sorban boldog vagyok mert azt tanulom amit szeretnék (habár vizsgaidőszakban nem sűrűn mondogatom ezt a mondatot) és boldog vagyok mert remélem egy hónap múlva szép nyaram lesz...ésésésés boldog vagyok mert talán hamarosan megkérik a kezemet:D

2010. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
87%
Pillanatnyilag lehetetlen a helyzetem,de rengeteg dolog van,ami boldoggá tud tenni:P :sikeres érettségi,egyetem,május,virágok,záporeső,Kinder,barátok,sütés,főzés,séta,sport,Bon Jovi,nyár,szabadidő,diákmeló,jó társaság,könyv,nyelvtanulás,bográcsozás,strand,Balaton,röplabda,kávé,szivárvány,rock&roll.......végtelen sok dolog.
2010. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
85%
Boldog vagyok mert ha boldog tudok lenni az mégboldogabbá tesz :D és boldog vagyok mert nemszeretek szomorú lenni
2010. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
67%
Boldog vagyok, mert egészséges a gyerekem, mert jó férjem van, mert van munkahelyem (igaz, hogy messze van), mert van mit ennünk, van hol laknunk (igaz, hogy rengeteg az adósság is), mert van autónk (igaz, hogy már személyi igazolványa is lehetne).:)))) De nem vagyok boldog, mert dundi vagyok :(
2010. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
86%

Boldog vagyok,mert nyáron elmehetek diák munkára,pénzt keresni:)

Boldog vagyok,mert van két kezem két lábam, nincsen tartós betegségem:)

Boldog vagyok,mert a szüleim szeretnek és én is őket:)

2010. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%

Boldog vagyok hogy élhetek, egészséges vagyok, a szüleim is azok, a testvérem is, a barátaim is és mindenki aki számít! Boldog vagyok hogy létezik a Parkour sport, és hogy a barátaim is parkouroznak, boldog vagyok hogy tegnap kaptam előszrör szájra puszit lánytól ...

16/F

2010. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
78%

boldog vagyok, mert van sok barátom, állandóan hülyülünk, mert végre egészséges vagyok, mert mindenem megvan:-))))

és mert szeretnek az emberek, szeretik a jelenlétemet, a humoromat,és komolyan is lehet velem beszélgetni IMÁDOK ÉLNI

2010. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!