Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vagy boldog? Leírnád?

Mitől vagy boldog? Leírnád?

Figyelt kérdés
Valaki az előbb feldobott egy ellentétes kérdést. Annyi gondot írtak, hogy teljesen magam alatt vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy azért ilyen a lehetetlennek tűnő helyzetekben, kapcsolatokban, válságokban van-e olyan dolog is ami boldoggá tesz benneteket?
2010. máj. 29. 22:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
48%
Ja és rosszat nem is tudnák mondani mert nem vagyok Emos! xD
2010. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
60%
Boldog vagyok,mert van egy csodálatos kislányom,akit már nagyon vártam és mindenkinél jobban szeretem!
2010. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
82%

Azért vagyok boldog,mert megtaláltam Életem értelmét. Szeret engem, mint ahogy senki más. Én is őt. És a családom a legjobb család a világon. Anyukámra mindig,mindenben számíthatok!

Párom családja is nagyon kedves,aranyos.

Max. annyi szomorít el engem is mint ált. az embereket, hogy nincs pénz. Nekem egy fillérem nincs most szó szerint. De reménykedem,h lesz hamarosan munkám,mert nagyon keresek,rajta vok az ügyön. és igen: a remény hal meg utoljára:)

2010. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
49%

Boldog vagyok mert van 1 egészséges gyönyörű lányom.

Boldog vagyok mert van 1 olyan ember mellettem akivel biztonságban érezhetem magam.

Boldog vagyok mert egészséges vagyok.

Boldog vagyok h együtt lehetek evvel a 2 emberrel.

Boldog vagyok mert van fedél a fejem fölött és van mit ennem.

2010. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
68%
Boldog vagyok,mert egészséges vagyok,családom is, és van egy gyönyörű 10 hónapos kisfiam. Van hol laknunk,van mit ennünk,és nem tartozunk senkinek sem.Nem kell attól rettegnem miből fizetem ki a hitelt,viszi-e a bank a házat,vagy esetleg az autót.Ezekért vagyok boldog.
2010. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
78%
nincs pasim, se barátaim, állandóan itthon ülök, családdal se vagyunk meg mindig jól, anyagilag rosszul állunk, DE boldog vagyok mert vannak álmaim és céljaim, boldog vagyok mert érzem van remény hogy jobb legyen minden, és boldog vagyok, mert mások is boldogok :D
2010. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
73%
Boldog vagyok mert van egy csodás családom csodás szülökkel testvérekkel és a legcsodálatosabb nagymamával! Boldog vagyok mert tavaj felvételt nyertem a fősulira és jól helyt tudok állni. boldog vagyok mert nekem vannak a legcsodálatosabb barátnőim akikre mindig számithatok. boldog vagyok hogy egy olyan kis faluban élhetek ahol viszonylag nyugalom van és amit szeretek. Boldog vagyok mert van egy tündéri kiskutyám aki mindig felvidít. Boldog vagyok hogy nem kell nélkülöznöm hogy néha még pár forintot egy hajléktalannak és oda tudok adni és másokon tudok segíteni. Boldog vagyok hátha igy másokat is azzá tehetek. Egy dolog hiányzik az életemből igazán hogy teljesen az legyek pedig csak pár házra van innen:) De úgy érzem hogy mindig azzal kell megelégedni ami van és pozitivan kell látni a dolgokat mosolyogni és egyből minden könnyebb lesz:):)
2010. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
65%

Boldog vagyok,mert van családom, van hol laknom, ennem, innom,aludnom, van munkám, vannak barátaim akik mellettem állnak most is amikor a magánéletem romokban hever.

Sajnos nem vagyok attól boldog amit a világban látok, nem vagyok boldog,hogy nincs még gyerekem és férjem (majdnem lett,de az élet közbeszólt)...

Összességében boldog vagyok,hogy élek és minden nap egy új remény,hogy megtaláljam a boldogságomat és boldog vagyok mert egészséges vagyok. Boldognak kell lenni,mert másképp nem lehet élni!!!!

2010. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
68%

Akkor én most írok ellenpéldát, hogy legyen mit lepontozni...


Nem vagyok boldog, és nem azért, mert olyan rossz dolgom lenne (egyáltalán nincs, pénzem is van, családom is van, és beleszakadnom sem kell a munkába, hogy ezt a szintet tartani tudjam), hanem azért, mert hiába van jó dolgom, vannak kérdéseim, amire nincs válasz, és ez zavar. Sajnálom, de nekem kevés az, amit az ember-doboz képes adni, pontosabban nem értem, hogy mi célja és értelme van egy olyan képességű agynak (értelemnek), amivel rendelkezünk, amikor bármi, amit általában csinálni tudunk (engednek a lehetőségeink) az ezredrészét sem használja ennek az értelemnek. (És mondom, nekem kevés az olyan cél, ami kizárólag emberekkel kapcsolatos, tehát hogy pl. segítsek a szegényeken, vagy fessek képeket.)

Jól tudom magam érezni, de tartósan boldognak lenni nem tudok, mert átmeneti örömök (pl. amikor lettünk egymásnak a párommal) háttérbe tudták szorítani ezeket a kérdéseket, de megválaszolni nem... (Ha nagy-nagy lepontozást szerettem volna, csak annyit írtam volna, hogy nem tudok boldog lenni, mert nem vagyok elég buta hozzá. Nos, ezt a kijelentést megteszem most is, de a fentiekben elmagyaráztam, és külön felhívom a figyelmet, hogy nem azt kívánom vele mondani, hogy aki tud, az buta.)


(És tudom, az én ká anyámat, ha keményen kéne dolgoznom, biztosan nem érnék rá gondolkodni - ezt most leírtam, tehát nem szükséges így reagálni már csak azért sem, mert ha még ennyit sem gondolkodnék, akkor még kisebb részét használnám ki a rendelkezésemre álló értelemnek, tehát még kevésbé lenne értelme az értelmemnek...)

2010. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
78%

sok mindennek tudok örülni.

ha jól sikerült egy edzés, egy vizsga, jó elvoltunk a havarokkal, vagy otthon épp rendben megy minden.

Sok minden van, aminek örülnék ha úgy lenne. Van köztük anyagi, ill nem anyagi kívánság is.


Most pl annak örülök h nem fáj a fejem, kimostam az ágyneműm és jó az illata, ma felhívtam nagymamám és ő ettől hihetetlenül boldog lett :)

2010. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!