Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vagy boldog? Leírnád?

Mitől vagy boldog? Leírnád?

Figyelt kérdés
Valaki az előbb feldobott egy ellentétes kérdést. Annyi gondot írtak, hogy teljesen magam alatt vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy azért ilyen a lehetetlennek tűnő helyzetekben, kapcsolatokban, válságokban van-e olyan dolog is ami boldoggá tesz benneteket?
2010. máj. 29. 22:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%
Boldog vagyok, mert egészséges vagyok, és a gyerekeim is azok, van munkahelyem, ahová várnak vissza (gyeden vagyok), és legfőképpen boldog vagyok, mert a saját házamban élek.
2010. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
Boldog vagyok mert vannak céljaim és tudom hogy ha küzdök érte el is fogom érni.
2010. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
A csokitorta aminek csokis tésztája van csokikrémmel és csokival a tetején. Mindig jobban érzem magam ha ehetek ilyet..
2010. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
76%

én azt hiszem csak akkor lennék ismét boldog, ha könnyebb lenne anyagilag az életem. ha megtudnám adni a gyerekeimnek azokat a dolgokat, amitől ők is mosolyogni és örömükben ugrálni tudnának.

tehát akkor azt hiszem akkor vagyok boldog, mikor a gyerekeimet igazán boldoggá tudom tenni.

akár aprósággal is, de az úgy sz@r, hogy joghurtot is csak egy hónapban egyszer max 2-t veszünk, és akkor sem általában azt, amit igazán szeretnének.:((((((

2010. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
90%
jelenleg az boldogít és ad erőt,h mindjárt vége a sulinak.Vannak terveim a nyárra és szeretnék dolgozni menni.Boldog leszek,ha sikerül.Örülök a mának..annak,h most nincs miért aggódnom.
2010. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%
Boldog vagyok mert biztonságérzettel tölt el az hogy a hűtőmben van még egy sör
2010. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%
Hogy olyan emberrel élek, amilyent mindig is szerettem volna. Boldogság és móka vele az élet; tökéletes társ mindenben. Ja, és remélem mindjárt hozza a halakat is...
2010. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%

Most épp nincs minek örűlnöm:(

De ha arra gondolok,hogy 2 év múlva azzal lehetek akit szeretek akkor nagyon boldog vagyok:)

2010. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugodtam, hogy azért vannak olyan dolgok is, aminek lehet örülni. Elcsépelt mondat, de a remény hal meg utoljára.
2010. máj. 29. 22:25
 10/44 anonim válasza:
90%
Talán, ha arra gondolsz, hogy mitől boldogok a busmanok,nincs semmilyük, mostoha körülmények között élnek és mégis nevetnek. Mert minden kis apróságnak örülni tudnak. A mai világ nem erről szól, de egy családban még lehet egy kicsit "busmankodni" sok kis apró örömet okozni, és ezt vissza kapja az ember. Meg kell próbálni nem panaszkodni, mert az nem jó megoldás.
2010. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!