Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha úgy érzem én nem vagyok...

Néha úgy érzem én nem vagyok arra érdemes, hogy boldog családi életem legyen. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval ahogy elnézem a környezetem akiknek évek óta tartó párkapcsolatuk, gyerekeik vannak, ők annyira mások mint én. Bennük mindig látok valami olyat amivel jobbnak gondolom őket: szebbek, vagányabbak, nagyszájúbbak, okosabbak. Én egy szürke kisegér vagyok, csendes, visszafogott, sok iskolám sincs stb. Néha rám tör egy olyan érzés, hogy meg sem érdemlem hogy valaki belém szeressen, vagy hogy én senkinek a figyelmét nem tudom majd felkelteni, mert mások jobbak mint én, miért pont én kellenék valakinek is...
2011. szept. 13. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Hu, Te aztan erted onsajnalni magad! ne a tobbieket figyeld, termeszetesen boldogabbnak latszanak, hiszen mar megtalaltak a szeretet, de ez a lehetoseg neked is adott, mivel ne a tukorbe allj es agyalj,

s arra varj, hogy megtalaljanak, hanem Te menj es keresd meg a parodat pl.!

Legyen onbizalmad, es keresd a parodat, hiszen igy nem adsz lehetoseget onmagadnak.

Nincs iskolad, menj es tanulj! kepezd magad tovabb, de egy szakmunkas is elhet boldogan, tehat iskolad nincs, de dolgozni eltudsz menni.

2011. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bennem is van egy hasonló üresség érzete, vagy kisebbség érzése..

De a lényeg az, hogy valakinek pont úgy fogsz tetszeni és úgy fog téged szeretni ahogy vagy. Ezt hidd el.

2011. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Erős önbizalomhiány. Hiába is mondom, hogy te is jó vagy, úgy sem fogod elhinni:) Ez hosszabb folyamat. Biztos vannak barátaid, szerető családod, akiknek a támogatását kérheted.


Én csak annyit tudok, hogy egyik ember sem hibátlan, és hogy minden emberben vannak értékek. Remélem te is megtalálod a magadét!

2011. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig amig nem fogaod el magad,és nem szereted önmagadat,mások is igy fognak hozzád álnni,mert ezzel a hozzáállással negatívat sugárzol kifelé.
2011. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha nem jó az érzésekre támaszkodni, mert becsaphatnak. Ahogy téged is a tieid most. Semmivel sem vagy rosszabb, mint a többi ember. Ugyanúgy megérdemled a szeretetet, mint bárki más, ugyanúgy igényled is legbelül. Szóval először kedd el azzal, hogy elhiszed, értékes vagy, és kezdj erre épteni :).
2011. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked önértékelési problémáid vannak és ebből adódó kisebbségi komplexus. Én is ilyen voltam fiatalkoromban.

Ezen csak te tudsz változtatni. Mégpedig úgy, hogy abba hagyod az önsajnálatot és valami maradandót alkotsz. Először is elfogadod önmagadat olyannak amilyen vagy és ne másoknak akarj megfelelni. Az hogy kiszélesíted az érdeklődési körödet egy másik kiváló módszer. Tanulj tovább. Minél többet olvass, vedd észre az élet apró örömeit...


Kár hogy a korodat és a nemedet nem írtad ki. De a változáshoz soha sincs késő!

2011. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan vagy,amilyennek gondolod magad,de legfőképpen: amilyennek mutatod magad...
2011. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2011. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!