Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem talalok...

Mit csinaljak ha nem talalok munkat?

Figyelt kérdés

Semmi mumkat, nem talalok sima mezei gimnaziumi erettsegim van, es hiaba irom a cegeknek hogy szivesen betanulom, nem alkalmaznak papir nelkul. Az apam ,anyam folyamatosan szidalmaz, bantanak, apam multkor allkapcson utot,mert hogy 24 evesen nem dolgozok. Hiabae kertem oket anno meg most is hogy haggyanak tanulni egy szakmat, bejonnek a szobamba a lepcsohazba kidobjak a cuccomat, 4-eve probalok szakmat szerezni es nem ment,o miattuk. Bezarjak napkozben az ajtot, a hutot lakattal, hogy menjek el dolgozni es keressem meg magamnak.. alkalmi munkaim voltak cdak, es vannak, de allandot nem talaltam sehol ahol eleg egy erettsegi. Probalkoztam mar mindenhol, tescoba is, auchanban is, de nem vettek fel. Ertelmes vagyok, sose voltam lazado kamasz, mindig tanultam es diakmunkaztam 19 eves koromig.

Szuleimnek nehez az eletuk mert anyam anno nem tanult es keveset keres, apam szinten es rajtam verik le a faradsagukat, meg hogy magyon risszul allunk anyagilag kb mar 9'eve folyamatosan.

Depressziom es kialakult, es semmi megoldast nem latok, minthogy veget vessek az eletemnek,mert lehetetlen sz ilyet elviselnem..25-vagyok lassan 1-honap mulva, apam,azt mondja a kolegajinak hogy.itthon do.. 25 rvesen es sehol nem dolgozok.hogy rakjanak ko engem, ugyvedhez fordulnak stb.

Engem meg nem alkalmaznak papir nelkul sehol,ahol lehetne fejlodni ,es nem 30'even keresztul egy futoszalagon kartont hajtogatni.


2017. okt. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
Már kaptam munkát nettó 160 ezerért. Mellette jrok egyetemre.
2017. okt. 20. 17:43
 62/67 anonim ***** válasza:
100%
De jó! Én meg este fogytam 27 kilót, és nyertem a lottón!
2017. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%

Álmodik a nyomor !

Ha meg igaz , akkor ezért kár volt ennyit rinyálni.

Mint a mesében a végén happy end ...

2017. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, egy cettintésre egyik napról a masik napra fog olyan munkát találni, ahol netto 160.000 kap. Persze lehet, de egy olyan ember aki 6 éve dacol.mindennel, dacol az élettel, akinek büdös a munka az pont nem fog egy csettintésre, egyik pillanatról a másikra.....

Te barátom Te csak egyszerüen unatkoztál...

2017. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
Amit kuldtek.nekem.ez utan a kerdesem utan. Postai csomagszortirozo, 1000ft/ora,az netto 160ezer. 1nap alatt felvettek.
2017. okt. 21. 08:02
 66/67 anonim ***** válasza:
88%
Postai csomagszortirozás nem órabéres munka ,viszont akkor br 200000ft felett van béred.ha akarsz találsz munkát ,bár történeted elégé sántit mert ha egyetemista vagy akkor nehezen hiszem el hogy postára felvetek.ez nem részmunka idős állás hanem 8+ órás monoton munka odafigyelésel.illetve munkaügyi hivatal nem foglalkozik egyetemista diákokal,ha egyetemet végzel nem lehetsz hegesztó tanulo is .simán ki lehet szürni észel a kamuzást .
2017. okt. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, a helyesírás látom neked sem az erősséged. :-)
2017. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!