Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem talalok...

Mit csinaljak ha nem talalok munkat?

Figyelt kérdés

Semmi mumkat, nem talalok sima mezei gimnaziumi erettsegim van, es hiaba irom a cegeknek hogy szivesen betanulom, nem alkalmaznak papir nelkul. Az apam ,anyam folyamatosan szidalmaz, bantanak, apam multkor allkapcson utot,mert hogy 24 evesen nem dolgozok. Hiabae kertem oket anno meg most is hogy haggyanak tanulni egy szakmat, bejonnek a szobamba a lepcsohazba kidobjak a cuccomat, 4-eve probalok szakmat szerezni es nem ment,o miattuk. Bezarjak napkozben az ajtot, a hutot lakattal, hogy menjek el dolgozni es keressem meg magamnak.. alkalmi munkaim voltak cdak, es vannak, de allandot nem talaltam sehol ahol eleg egy erettsegi. Probalkoztam mar mindenhol, tescoba is, auchanban is, de nem vettek fel. Ertelmes vagyok, sose voltam lazado kamasz, mindig tanultam es diakmunkaztam 19 eves koromig.

Szuleimnek nehez az eletuk mert anyam anno nem tanult es keveset keres, apam szinten es rajtam verik le a faradsagukat, meg hogy magyon risszul allunk anyagilag kb mar 9'eve folyamatosan.

Depressziom es kialakult, es semmi megoldast nem latok, minthogy veget vessek az eletemnek,mert lehetetlen sz ilyet elviselnem..25-vagyok lassan 1-honap mulva, apam,azt mondja a kolegajinak hogy.itthon do.. 25 rvesen es sehol nem dolgozok.hogy rakjanak ko engem, ugyvedhez fordulnak stb.

Engem meg nem alkalmaznak papir nelkul sehol,ahol lehetne fejlodni ,es nem 30'even keresztul egy futoszalagon kartont hajtogatni.


2017. okt. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Először el kell menni olyan helyre, ahova felvesznek (akár kartont hajtogatni). Mellette szakmát tanulni, és lehet próbálni közben/utána továbblépni.
2017. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:

De ha elmegyek ott nem.kapok tobbet 130nak,azt mind le kell adnom szuleimnek. Alberlet meg pesten 130bol nem telik.

Mar probaltam igy. Egekbe vannak az alberlet arak.

2017. okt. 18. 18:53
 3/67 Captain Logic ***** válasza:
34%
kamu
2017. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Megadjam az elerherosegemet vagy gyere el ide es meglatod hogy nem kamu
2017. okt. 18. 19:01
 5/67 anonim ***** válasza:
88%

"De ha elmegyek ott nem.kapok tobbet 130nak,azt mind le kell adnom szuleimnek. Alberlet meg pesten 130bol nem telik.

Mar probaltam igy. Egekbe vannak az alberlet arak."


Kiadó szoba van 20-30 plusz részarányos rezsiért Bp.-n is. Nem kell egyből külön lakást kivenned.

2017. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
90%

Van egy nagyon édes barátnőm. Sima 8 általános iskolai végzettsége van. Értsd: Nincs se szakmai végzettsége se érettségije. Mégis dolgozik egy nyomdában, és boldogul.

Csak megjegyzem: Nemrég lépett ki a régi munkahelyéről, és 1 hét után már dolgozik is. Aki akar az talál melót. Aki nagyon akar dolgozni az nem válogat, és elmegy szalag mellé kartont is hajtogatni.

2017. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:

De hogy vették fel?? Én fiú vagyok.

De nekem nincsenek kapcsolataim, Proffession, cvonline, nem ir vissza, a jofogas az kamu. Több meg nincs nagyon. Elmennék akár már holnap is csak ha tudtok adjatok nekem cégneveket, ahová felvesznek egyből érettségivel és azonnal megyek.

2017. okt. 18. 19:04
 8/67 anonim ***** válasza:
88%
Multinál dolgozom, még a 3 gyerekes anyukát is felveszik, valamit nagyon rosszul csinálhatsz, hogy téged nem.
2017. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
24%
beszéld meg a szüleiddel a dolgokat nyugodt körülmények között. hogy mennyire fontos ez neked, hogy szeretnél dolgozni és minden nap keresel munkát a neten, nem csak ülsz és szórakozol a gép előtt. közben, ha eljársz kocogni vagy valahova edzeni emberek közé az is jót tesz. én is ezt csinálom.
2017. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
71%

Jaj, hagyjuk már a szar dumát.


6 évig SEMMIT nem csináltál - mi az hogy nem tudtál szakmát szerezni MIATTUK? Mit csináltak... ugyan már, csak az nem dolgozik, aki nem akar.


Amúgy ez érdekes, mert engedm az ósanból egy hónap után behívtak és kaptam állást is.

2017. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!