Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem talalok...

Mit csinaljak ha nem talalok munkat?

Figyelt kérdés

Semmi mumkat, nem talalok sima mezei gimnaziumi erettsegim van, es hiaba irom a cegeknek hogy szivesen betanulom, nem alkalmaznak papir nelkul. Az apam ,anyam folyamatosan szidalmaz, bantanak, apam multkor allkapcson utot,mert hogy 24 evesen nem dolgozok. Hiabae kertem oket anno meg most is hogy haggyanak tanulni egy szakmat, bejonnek a szobamba a lepcsohazba kidobjak a cuccomat, 4-eve probalok szakmat szerezni es nem ment,o miattuk. Bezarjak napkozben az ajtot, a hutot lakattal, hogy menjek el dolgozni es keressem meg magamnak.. alkalmi munkaim voltak cdak, es vannak, de allandot nem talaltam sehol ahol eleg egy erettsegi. Probalkoztam mar mindenhol, tescoba is, auchanban is, de nem vettek fel. Ertelmes vagyok, sose voltam lazado kamasz, mindig tanultam es diakmunkaztam 19 eves koromig.

Szuleimnek nehez az eletuk mert anyam anno nem tanult es keveset keres, apam szinten es rajtam verik le a faradsagukat, meg hogy magyon risszul allunk anyagilag kb mar 9'eve folyamatosan.

Depressziom es kialakult, es semmi megoldast nem latok, minthogy veget vessek az eletemnek,mert lehetetlen sz ilyet elviselnem..25-vagyok lassan 1-honap mulva, apam,azt mondja a kolegajinak hogy.itthon do.. 25 rvesen es sehol nem dolgozok.hogy rakjanak ko engem, ugyvedhez fordulnak stb.

Engem meg nem alkalmaznak papir nelkul sehol,ahol lehetne fejlodni ,es nem 30'even keresztul egy futoszalagon kartont hajtogatni.


2017. okt. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
98%

Ha ez nem kamu...

Hát, az van, hogy elvállalsz bármit. :/ Tehát kartonhajtogatást is. :S


Én, diplomásként olyan helyen dolgozok, ahol betanított munkás vagyok.

2017. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:

Nem vesznek fel, 3 műszakba meg nem mehetek, különben ott kell hagynom az egyetemet ahová most járok. 6 évig csak 5 évig. mert 19 évesen érettségiztem nem 18 évesen.

Valóban tököltem, mert 1 évig itthon voltam, . A követező évben elkedztem iskolába járni, de nem hagyták hogy tanuljak, igy elmentem dolgozni egy csömöri gyárba, majd a dpdbe és a dhlbe. 2015 ben ki kellett lépnem, mert nem tudtam már a fizikai munkát csinálni. és azóta nem találok munkát, ami nem betanitott munka. Hanem pl. logisztikai ügyintéző, ahool megtanulom a szakmát gyakorlat közben és fejlődőképes is legalább. Még egy rakodói munka nem, az , csak gerincsérvet okoz.

2017. okt. 18. 19:17
 13/67 anonim ***** válasza:
93%

" és azóta nem találok munkát, ami nem betanitott munka."


Ha nincs szakmád, akkor mit akarsz? Amíg van végzettséggel rendelkező ember, addig azt fogják felvenni.

Gyárban nem csak pakolni lehet. Nehogy azt mond, hogy gyengébb vagy a nőknél.

2017. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanulsz most az egyetemen? Azzal a végzettséggel el tudsz majd helyezkedni?
2017. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
Kereskedelm es marketinget,mert erdekel.a tema es ezzel majd ellehet mint uzletvezeto, boltvezeto, raktarvezeto. Stb csak.3-ev mire vegzek.
2017. okt. 18. 19:36
 16/67 anonim ***** válasza:
55%
jól van balázska
2017. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha gimibe jártál, akkor 2 nyelvet tanulnod kellett, frissíts fel a nyelvtudásod első körben. Ha nem tudsz fizikai munkát végezni, akkor érdeklődj a háziorvosnál, hogy tud-e erről valami igazolást adni. Munkaügyi központban erdeklodj munkákról és képzetekről. Egyébként meg e-mailezés helyett menj be személyesen minél több helyre. Amúgy kb minden üzletben ki van írva, hogy munkatársat keresnek. Ja és van munkásszálló is, vagy többen bérelhettek lakást. Nem szép, amit a szüleid csinálnak, de 25 évesen már felelősséget kene vállalnod magadért.
2017. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:

Szakmunkasba jartam, de csak.3 evet jartam.ki..akkor.meg 5 eves volt.

Aztan gyujto gimnaziumba mentem, azert lett gyenge az erettsegim. Nyelvet sem tudok, csak angolt.

2017. okt. 18. 19:41
 19/67 anonim ***** válasza:
88%

De ha egyetemista vagy, akkor tudsz vállalni akár diákmunkát is.

Facebookon is van több tucat álláshirdető oldal, engem 10 helyből 8 keresett, a többség még aznap.

Szintén egyetemistaként, TDK, tanórák és szakdolgozat mellett keresek havi kb 130-150 ezret heti 2 hétköznappal + hétvégék és én szabom meg mikor megyek dolgozni. Emellett napi ~4 órát töltök csak tömegközlekedéssel, hering-üzemmódban. 23 éves vagyok...

Érdemes megpróbálni a facebookot és átnézni még párszor az önéletrajzodat, nem tudom mit rontasz el. Ha átküldöd privátban, akkor átnézem, ha szeretnéd. Budapesten azért nem nehéz állandó munkát találni.

2017. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen világos, hogy egy munkakerülő suttyó vagy, aki vagy otthon veri, vagy egyből főnök akar lenni 500 ezer nettóért.


Logisztikai ügyintéző?! Nyelvtudás nélkül? Meg a kisfazsom nem kéne?!


Azt meg tudod ki veszi be, hogy ilyen sötét vagy és egyetemre jársz. Nem mellesleg diplomához KÉT nyelvvizsga kell. Vagy már nem?

Diákmunkát tudnál mellette vállalni, van ösztöndíj, diákhitel, levelező tagozat.

De akkor a szüleid se akarnának kidobni, egyébként meg lehetnél koleszos.

Szóval ezt hagyjuk.


Teljesen jogos, hogy a szüleid nem akarnak eltartani, és kidobnak a fazsba. Megérdemled.

2017. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!