Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem talalok...

Mit csinaljak ha nem talalok munkat?

Figyelt kérdés

Semmi mumkat, nem talalok sima mezei gimnaziumi erettsegim van, es hiaba irom a cegeknek hogy szivesen betanulom, nem alkalmaznak papir nelkul. Az apam ,anyam folyamatosan szidalmaz, bantanak, apam multkor allkapcson utot,mert hogy 24 evesen nem dolgozok. Hiabae kertem oket anno meg most is hogy haggyanak tanulni egy szakmat, bejonnek a szobamba a lepcsohazba kidobjak a cuccomat, 4-eve probalok szakmat szerezni es nem ment,o miattuk. Bezarjak napkozben az ajtot, a hutot lakattal, hogy menjek el dolgozni es keressem meg magamnak.. alkalmi munkaim voltak cdak, es vannak, de allandot nem talaltam sehol ahol eleg egy erettsegi. Probalkoztam mar mindenhol, tescoba is, auchanban is, de nem vettek fel. Ertelmes vagyok, sose voltam lazado kamasz, mindig tanultam es diakmunkaztam 19 eves koromig.

Szuleimnek nehez az eletuk mert anyam anno nem tanult es keveset keres, apam szinten es rajtam verik le a faradsagukat, meg hogy magyon risszul allunk anyagilag kb mar 9'eve folyamatosan.

Depressziom es kialakult, es semmi megoldast nem latok, minthogy veget vessek az eletemnek,mert lehetetlen sz ilyet elviselnem..25-vagyok lassan 1-honap mulva, apam,azt mondja a kolegajinak hogy.itthon do.. 25 rvesen es sehol nem dolgozok.hogy rakjanak ko engem, ugyvedhez fordulnak stb.

Engem meg nem alkalmaznak papir nelkul sehol,ahol lehetne fejlodni ,es nem 30'even keresztul egy futoszalagon kartont hajtogatni.


2017. okt. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan már... ott a hiba hogy te nem is akarsz dolgozni.Ha a betanított munkát nem birtad, egy felelősségteljes állásban biztos nem állsz helyt majd. Te tényleg az akarod hogy semmi meló ne legyen, de pénz dögivel igen. Hát ez igy nem működik. Én is cseszhettem a szakmáimat amíg sz*r volt a hozzáállásom.
2017. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
94%
Négyszázezer, persze, te nagyon el vagy tájolva.
2017. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
Netto 420 ezret keres egy raktarvezeto musAkvezeto 1eves tapasztalattal.
2017. okt. 18. 20:49
 34/67 anonim ***** válasza:
95%
nincs végzettséged, nincs tapasztalatod, nincs alázat benned a meló iránt. Kifogásaid vannak, meg igényeid. Hát, ez nehéz menet lesz...
2017. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
93%
Éppen erre gondoltam én is. Pályakezdő, de igények vannak... ahhoz a fizetéshez bizonyítani is kellene.
2017. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
87%

Ja Te nem akarsz dolgozni.... si érettségim van, és dolgozok. Mindig is dolgoztam, amióta nem jarok suliba. Egyszer volt, hogy felmondtam, mert tele lett a búrám, es 1 hetig nem dolgoztam, de akkor rájöttem, hogy nincs penz... dolgoztam 80k-ert is, aminek a felét haza kellett adnom, és ez a kellett ahhoz, hogy egy sima mezei szakközepes érettségivel, most 450k felett keresek, és az a 80k kellett ahhoz, hogy ha nem lepek sürgösen, akkor olyan csődtömegként végzem mint Te...

25 evesen mar nem szüleid a hibasak a sorsodert, hanem Te.

2017. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
89%
Én 330-at kapok érettségivel+3 folyékony idegen nyelvvel BP-en. Ügyintéző vagyok multinál, kiemelt ügyfeleket kezelek. Viszont dolgoztam gyárban, konkrétan csomagoltam napi 12 órában, voltam árufeltöltő is Tescoban, mikor nem volt más. A sült galamb nem fog az öledbe pottyanni, már ne is haragudj. 31/N
2017. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
87%

Naponta megyek el a McDonalds mellett, ahol óriási molinón hirdetik, hogy azonnal felvesznek embereket ezer Ft-os órabérrel.

Persze ők sem vezérigazgatót keresnek!

2017. okt. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
90%
Ha a szüleid lerobbannak, akkor mi lesz? Ők öregek hozzád képest, rosszul keresnek, nyilván sokkal nehezebb is már nekik a munka, számukra már a továbbképzés sem lehetőség. Te vagy a gyerekük, neked kell támogatnod, segitened majd őket. Ehhez képest 25 éves férfiként itt nyavalyogsz, várod a sültgalamb beröpülését a szájacskádba, és követelőzöl, hogy a szüleid még többet támogassanak, tartsanak el, bábicáljanak még tovább. Nagyon intelligensnek, fejlődőképesnek tartod magadat, ehhez képest 25 éves korodra semmilyen bizonyitványod, tudásod nincsen, csak a nagyképűséged, meg az öngyilkossággal fenyegetőzésed. A depressziód miatt keress föl egy orvost. Ő megállapitja, hogy komoly-e a betegséged vagy csak a munkaundoritiszed mellékhatása. 25 éves férfiként el lehet helyezkedni, fizikai munkára, épitőiparban, kereskedelemben biztosan van felvétel. Elmész kartont hajtogatni, munka után pedig esténként tanulsz, és akkor utána lehetsz brigádvezető. A szüleidnél pedig beszállsz a rezsibe, ez a minimum. Teljesen jogos az elvárásuk, hogy szedjed össze magad és férfiként éljél, vége van a gyerekkornak.
2017. okt. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
90%
Te csak nyávogsz,azt pedig ennyi idősen nem megy ,annyi hely ahol férfiként eltudsz helyezkedni,lidlbe keresnek mindig embert és nem 100000ft hanem bruto 200000ft br +jutatások,az aldi szintén,hasonlo pénzeket fizet,de mehetsz postásnak.szorolaposnak,csak neki kéne állni munkát keresni,önnéletrajzot írni.
2017. okt. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!