Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki drágább ajándékot?

Vegyek neki drágább ajándékot?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet az, hogy a páromnak lesz a születésnapja. Én névnapomra nem kaptam semmit, a szülinapomat is elfelejtette, csak ugye hála a közösségi oldalaknak, eszébe jutott, és hozott csokit. Én névnapjára drágább ajándékot vettem (10 000 Ft értékben kb.)Most nem tudom, elég lenne egy csoki is, vagy esetleg vegyek neki vmi normálisat? Amúgy nem anyagi okai vannak, hogy elfelejt nekem ajándékot venni, csak nem érdekli. Azért fáj, mert ha másoknak kell segíteni, hogy mit vegyenek a barátnőjüknek, nagyon eredeti és helyes dolgokat talál ki, és rosszul esik, hogy nekem meg nem képes. Pedig egy plüssmacinak is nagyon örülnék... Azt meg elég megalázónak érzem, hogy légyszi vegyél már nekem egy macit vagy valamit, amiből látom hogy igazán gondoltál rám. Én általában olyan dolgokat szoktam venni azoknak, akiket szeretek, aminek tudom hogy örülnek. Jó, nyilván a csoki is olyan, de mégis más kategória. Ti mit tennétek?
2010. máj. 27. 19:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem, amikor az aktuális barátom már nem tartotta számon a szülinapomat, az a kapcsolat mindig egy rövidebb idő után véget ért. Szerintem, ha valakinek igazán fontosak vagyunk, nem felejtik el az ünnepeinket. Legalábbis ez az én tapasztalatom. Remélem, rád nem igaz.
2010. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Inkább a barátjára nem???utolsó válaszoló...
2010. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!