Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki drágább ajándékot?

Vegyek neki drágább ajándékot?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet az, hogy a páromnak lesz a születésnapja. Én névnapomra nem kaptam semmit, a szülinapomat is elfelejtette, csak ugye hála a közösségi oldalaknak, eszébe jutott, és hozott csokit. Én névnapjára drágább ajándékot vettem (10 000 Ft értékben kb.)Most nem tudom, elég lenne egy csoki is, vagy esetleg vegyek neki vmi normálisat? Amúgy nem anyagi okai vannak, hogy elfelejt nekem ajándékot venni, csak nem érdekli. Azért fáj, mert ha másoknak kell segíteni, hogy mit vegyenek a barátnőjüknek, nagyon eredeti és helyes dolgokat talál ki, és rosszul esik, hogy nekem meg nem képes. Pedig egy plüssmacinak is nagyon örülnék... Azt meg elég megalázónak érzem, hogy légyszi vegyél már nekem egy macit vagy valamit, amiből látom hogy igazán gondoltál rám. Én általában olyan dolgokat szoktam venni azoknak, akiket szeretek, aminek tudom hogy örülnek. Jó, nyilván a csoki is olyan, de mégis más kategória. Ti mit tennétek?
2010. máj. 27. 19:10
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Szia!


Szerintem meg kellene beszélned vele ezt a problémát. Vegyél neki valamit (én nem vennék nagy értéket). Így láthatja, hogy te nem felejtetted el őt és fontos neked. De én elmagyaráznám neki, hogy rosszul esik neked, hogy nem gondolt rád a szülinapodon, vagy bármikor. És arra is rákérdeznék, hogy miért van ez. Mert ha nem vagy fontos a számára, akkor minek van veled...


Szerintem egy pasi igen is ajándékozzon néha apró dolgokat egy nőnek. Nekem is jól esik ha néha kapok egy csokit, egy újságot, cukorkát, vagy vmi kis bigyót. Így tudom, hogy eszébe jutok néha a páromnak.

Egyébként én is szoktam adni kis dolgokat csak úgy.


Kíváncsi vagyok hogy alakul ez a dolog. Majd írd meg.

2010. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az én párom is hasonló. Születésnapomra, névnapomra nem kapok semmit de ha úgy adódik akkor meg mindent megvesz nekem. Nem tudom miért, fordítva van összerakva. Én megmondtam neki, hogy milyen jó, hogy közeledik a névnapja mert akkor azt veszem neki amit ő vett nekem. Vagyis semmit. Láttam, hogy rosszul esett neki de legalább ebből rájön, hogy nekem is rosszul esik, hogy névnapomkor még 1 szál virágot sem hozott. :S
2010. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien írtatok! Igazából már kinéztem neki valamit, mert mindig figyelem, mire mondja, hogy hú, ez de jó lenne, és az ilyenekből válogatok :)Akkor szerintem ez lesz.


Hát igen, az nekem is eszembe jutott már, hogy valahogy megbeszéljem vele, de nem tudom, hogy kezdjek neki, ez olyan kínos téma :S

2010. máj. 27. 19:55
 14/22 anonim ***** válasza:
érdekes dolog hogy a párja szölinapi meg stb-is alkalmai nem érdeklik de ha másokról van szó ajándékozás terén abban segít.Szerintem sem az érték számít az is normális ajándék ami pár ezerbe kerül csak tudni kell váklasztani.lehet valami jelképes dolog is.nem kell kikültekezni magad ha ennyire nem jelentenek ezek az alkalmak semmit neki.Valószínű akkor ezek szerint nem is értékelné igazán.
2010. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
bocsi kicsit hibásan írtam*
2010. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

" ez olyan kínos téma :S"


És kinek kinos?? Mert sztem neki kinosabb mint Neked..

2010. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

..szerintem vegyél neki valamit..bár én olyan helyzetb voltam,hogy amikor a mostmár exem szülinapja volt nem vettem neki semmit és mondtam h azért mert nincs pénzem..erre ő azért nem vett nekem ajándékot szülinapomra mert énse neki.(hozzá tenném teli van lével..szal nem volt ojan h nincs pénze)..

eléggé szarul tud esni..nekem nagyon fájt legalábbis.

aztán egy volt szerelmét felhívta éjfélkor amikor szülinapja volt én meg szóvá tettem hogy engem nem hívott..erre mi a válasz "te se engem"

2010. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Készíts neki valamit.

Én azt találtam ki h varrok a páromnak egy keresztszemes képet, valami fiús dolgot.

Többet ér, mert szívből csinálom

2010. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tőlem csak puszit kapna :)
2010. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Peersze, vedd csak meg neki, amit kinézett, így tudod a legjobban elrontani. Ő mindig megkapja tőled azt, amire éppen vágyódik, mert te figyelsz rá, te meg csak ácsingózzál egy nyamvadt plüssmacira, de még annyit se fogsz kapni tőle... és ezt nem az ajándék értékének méregetése vagy a "ha te sem akkor én sem" gyerekes hozzáállása mondatja velem, hanem az, hogy ahol nincs meg a felek között az alapvető figyelmesség és a gesztusok, ami a lényeg lenne, ott nincs harmónia, az egyik fél mindig szívni fog, jelen esetben te. Ne áltasd magad, magától nem fog megváltozni, beszélj vele erről. Ne legyen kínos.
2010. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!