Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki drágább ajándékot?

Vegyek neki drágább ajándékot?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet az, hogy a páromnak lesz a születésnapja. Én névnapomra nem kaptam semmit, a szülinapomat is elfelejtette, csak ugye hála a közösségi oldalaknak, eszébe jutott, és hozott csokit. Én névnapjára drágább ajándékot vettem (10 000 Ft értékben kb.)Most nem tudom, elég lenne egy csoki is, vagy esetleg vegyek neki vmi normálisat? Amúgy nem anyagi okai vannak, hogy elfelejt nekem ajándékot venni, csak nem érdekli. Azért fáj, mert ha másoknak kell segíteni, hogy mit vegyenek a barátnőjüknek, nagyon eredeti és helyes dolgokat talál ki, és rosszul esik, hogy nekem meg nem képes. Pedig egy plüssmacinak is nagyon örülnék... Azt meg elég megalázónak érzem, hogy légyszi vegyél már nekem egy macit vagy valamit, amiből látom hogy igazán gondoltál rám. Én általában olyan dolgokat szoktam venni azoknak, akiket szeretek, aminek tudom hogy örülnek. Jó, nyilván a csoki is olyan, de mégis más kategória. Ti mit tennétek?
2010. máj. 27. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeség, meg gyerekes, de felejtsd el te is a szülinapját! Vagyis vegyél valamit, ne drágát, de ötleteset, de tégy úgy, mintha elfelejtetted volna! Várd meg, hogy mit lép erre, hogyan reagálja le a dolgot! Majd ezután azért megajándékozhatod... Hátha ez segít ráébreszteni arra, hogy ez neked fontos.
2010. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem olyan egészen elvont elvárásaim vannak, hogy a párom ne csak évente egyszer vagy kétszer "gondoljon igazán rám". ... és nem az ajándék mennyiségén és értékén mérem a szeretetet...
2010. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ez a hüle sztereotipia,hogy minnél drágább annál jobban fog neki örülni....

Inkább légy ötletes és kreativ és szivből jöjjön!;)

2010. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Persze, igazad van. De most őszintén, tényleg nagyon nagy elvárás egy plüssmaci, amivel aludhatnék, ha nincs velem?? :)
2010. máj. 27. 19:22
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elsőnek volt igaza,nehogy már ő semmit nem vesz,te meg drága ajándékokkal lepd meg?
2010. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem nagy elvárás... sőt, kedves ötlet :)

De én is csak akkor tudnék neki igazán örülni, ha önként venné a párom... (második voltam)

2010. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagy elvárás egy plüssmaci,egyébként meg sze.métség tőle,hogy a TE szülinapodat ráadásul a névnapodat is elfelejtette és kiszúrja a szemed egy csokival...:S Inkább vegyél olcsót de ötletesset,nem mintha megérdemelné...,ezt is.
2010. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyel neki egy aprosagot, ne dragat, mert nem az ara a fontos, hanem az, h Te nem felejtetted el. Nem kell visszavagni, hogy "jo Te sem vettel semmit most akkor en is elfelejtem". Mutasd meg, Te kulonb vagy. Elhiszem h rosszul esik amugy. En a helyedben figyelnem meg egy kicsit, aztan ha ugy latnam, h elhanyagol, akkor nem eroltetnem tovabb, hanem megadnam masnak a lehetoseget, h vegyen nekem macit :) vagy viragot vagy barmit, amibol tudom, h gondol ram, es szeret.
2010. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

dobd ki a párod szülinapja alkalmából!

hogy lehet ilyen hogy elfelejti,és ha eszébe jut akkor odaad neked egy csokit,ami lehet ezer éve a fiókjába áll:/

nagy bunkó lehet,és biztosan csak magára gondol..utálom az ilyen pasikat........

2010. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt felejtsd el neki,én nem adnék semmit.Viszont lehet hogy jobb lenne ha megnéznéd összességében hogy ez a faszi mit tesz meg érted.Mert ha más dolgokban is ugyanilyen,az már elgondolkodtató.
2010. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!